Jump to content

Astral Tapınak Oluşturma (jos)

reincarnated

Önerilen Mesajlar

ASTRAL TAPINAK OLUŞTURMA

Angkor-Wat.jpg

Astral bir tapınak yapımı ve düzenli kullanımı maji çalışmalarında verimliliği arttırabilir ve diğer birçok spritüel gelişime olanak sağlar tapınağın inşasında astral projeksiyon önerilir ama gerekli de değildir, önemli olan derin meditasyon ve imgelerdir tapınağın inşasından önce yüce şeytandan korunma ve kutsama için dua etmelisiniz.

Tapınak inşası

Tapınağı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz bu size kalmış yapım aşamasına geçmeden önce tapınağın olması gereken şekli ana hatlarıyla imajine edilir bu bir piramit olabilir veya sizin seçtiğiniz bir şekil tapınağın dış bölümü öncelikli olarak imajine edilmelidir bu işlem bittikten sonra tapınağın içine istediğiniz astral nesneleri yerleştirebilirsiniz özel bir sunak bir ayin odası kaplamalar döşemeler içerik tasarımları bir baphomet bile yerleştirebilirsiniz bunlar size kalmış tamamen özgürsünüz burası sizin iç dünyanız olacak bu tapınağı her ziyaret ettiğinizde astral planda daha güçlü tezahür edecek. Bittiğinde ise gardiyan demonu ve diğer demonları davet edebilirsiniz.

Tapınak hangi amaçlarda kullanılır

Gerçekleştircek olduğunuz ritüellerde, meditasyon ve enerji çalışmalarında , diğer insanlarla telepatik iletişimde, demonlar ile iletişimde, efendiyle konuşmak için kullanılabilir.

Diğer bir insan ile telepatik olarak iletişime geçmek için onun kaba bir vücudunu imajine edin bu ışık benden olmalı ve bunu tapınağın sizin belirlediğiniz özel bir bölümüne yapabilirsiniz kontağın uyku esnasında kurulması daha sağlıklıdır iletişim sırasına şimdiki zaman kiplerini kullanarak komut verin.

Not: çeviride saçma cümleler imla hataları olabilir kusuruma bakmayın artık.

© Copyright 2003, 2006, 2015, Jos;

Library of Congress Number: 12-16457

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur kaynakta üstün körü anlatılmış zaten spiritüel gelişimde beklenen kendi yolunu bulmaktır

jos fikir sahibi olunması açısından başlangıç majisine koymuş

joy of satan öğretileri kopy paste gibi öğretiler zaten.. bunun orjinal öğretileri altın şafak yoluna aittir.. günümüzde türkiyede oldukça uygulamaları yapılmaktadır.. farklı adlar altında veyahut aynı ad altında.. başka öğretiler de benzer. islami açıdan , budizm gibi vs benzer çalışmalar var. ve gerçekten çok tehlikeli bir yol olmakla birlikte üstadlarla birlikte çalışılması gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gençler aklımda tamda böyle bir mekan var. Bizim aşağıda bir mekan var orada yaşarız. Yerde yatıp kalkarız abi, su ekmek yiyerek yaşarız karizmasına gel. Tam ortaya Zodyak'ın on iki burcunu koyarız hava olsun diye. Başta aklımda pentagram vardı da klişe oldu artık pentagram. Sokaktan geçenler bize "Ulan serseri mi bunlar?" gözüyle bakarlar ama biz astral deneyimin dibini buluruz ha ne dersiniz? Sonra aramızdan birilerini yüksek makamlara getiririz, devletin yönetimini ele alırız öff bizden esinlenerek film falan çekerler. Hem asosyal ergen gibi yaşıyorum hayatımı, bir renk gelir işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gençler aklımda tamda böyle bir mekan var. Bizim aşağıda bir mekan var orada yaşarız. Yerde yatıp kalkarız abi, su ekmek yiyerek yaşarız karizmasına gel. Tam ortaya Zodyak'ın on iki burcunu koyarız hava olsun diye. Başta aklımda pentagram vardı da klişe oldu artık pentagram. Sokaktan geçenler bize "Ulan serseri mi bunlar?" gözüyle bakarlar ama biz astral deneyimin dibini buluruz ha ne dersiniz? Sonra aramızdan birilerini yüksek makamlara getiririz, devletin yönetimini ele alırız öff bizden esinlenerek film falan çekerler. Hem asosyal ergen gibi yaşıyorum hayatımı, bir renk gelir işte.

Voaav :D neden olmasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

joy of satan öğretileri kopy paste gibi öğretiler zaten.. bunun orjinal öğretileri altın şafak yoluna aittir.. günümüzde türkiyede oldukça uygulamaları yapılmaktadır.. farklı adlar altında veyahut aynı ad altında.. başka öğretiler de benzer. islami açıdan , budizm gibi vs benzer çalışmalar var. ve gerçekten çok tehlikeli bir yol olmakla birlikte üstadlarla birlikte çalışılması gerekir.

bildiğin tehlikesiz olan bir yol var sanırım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jos'u güvenilir buluyor musunuz? tamam her yol güvensizdir de jos bi başka sanki.

Bu tür çalışmalar hep bir inanca bağlanmış. Yanlış. Çok şey yanlış. İnsanlar hep zan altında.

Tehlike dediğimiz şey insanın kendisidir. Bilgisizlik tehlikedir. Boyut geçişi yaptığın sırada karşına çıkan ilk varlık kendin olacaktır. Bunu idrak etmek çok önemli. Çok kapsamlı bir konu çok detay var burda yazmakla anlatılmaz ama şu kadarını söyleyeyim. Tehlike dediğimiz şey kendi zihninden başka bir şey değil. Bu yüzden önce insan kendini geliştirmesi gerekiyor. Kendinle yüzleştiğinde neler olacağını iyi hesaplamanız gerekiyor. Selam ve sevgi ile...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jos'u güvenilir buluyor musunuz? tamam her yol güvensizdir de jos bi başka sanki.

Jos tamamen kurmaca, ritlerden bahsetmeye gerek yok, cimejes zaten yeterince açık yazmış. Bir kaç uygulamasından ben ciddi sonuç aldım, tabii kendime göre değiştirip kullanmıştım. İlham almak için takip edilebilir.

Bu tür çalışmalar hep bir inanca bağlanmış. Yanlış. Çok şey yanlış. İnsanlar hep zan altında.

Tehlike dediğimiz şey insanın kendisidir. Bilgisizlik tehlikedir. Boyut geçişi yaptığın sırada karşına çıkan ilk varlık kendin olacaktır. Bunu idrak etmek çok önemli. Çok kapsamlı bir konu çok detay var burda yazmakla anlatılmaz ama şu kadarını söyleyeyim. Tehlike dediğimiz şey kendi zihninden başka bir şey değil. Bu yüzden önce insan kendini geliştirmesi gerekiyor. Kendinle yüzleştiğinde neler olacağını iyi hesaplamanız gerekiyor. Selam ve sevgi ile...

Dostum sen ne saçmalıyorsun ya?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jos tamamen kurmaca, ritlerden bahsetmeye gerek yok, cimejes zaten yeterince açık yazmış. Bir kaç uygulamasından ben ciddi sonuç aldım, tabii kendime göre değiştirip kullanmıştım. İlham almak için takip edilebilir.

Dostum sen ne saçmalıyorsun ya?

Bu seviye demi cevap vereyim size ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boş boş konuşacaksan mümkünse hiç verme :thumbsup:

İlginç. Seni bu kadar rahatsız ettiğine göre oldukça cahil birisin. Burada senle ilgili hiçbir yazı yazmamama rağmen saldırgan olmanı provokatif buluyorum ve seni kaale almıyorum. Mümkünse kendi işine bak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnanca sahip insanların bu tür çalışmaları da inanca bağlamasını ben gayet normal buluyorum. İnsanlar yaptıkları her tür çalışmayı istedikleri ekolü takip ederek anlamlandırabilirler. Bu özgürlüğe sahip olmalılar. Eğer başka bir fikriniz var ise, lütfen bunu diğer yolu takip edenleri rencide etmeden açıklayınız. Hatta kendi görüşünüze uygun başlık dahi açabilirsiniz.

Aşağıdaki Forum Kuralları maddelerini de bu başlıkta yazan herkesin gözden kaçırmamasını rica ederim.

3. Ciddi bir konu içerisinde, konunun amacını saptıran işi sohbete dönüştürme amaçlı mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.

20. Herhangi bir din veya inanış aşağılanamaz, karşılaştırılamaz ve biri diğerinden üstün tutulamaz. İnsanların inanışları veya dinleri hakkında yorum yapılamaz. Gnoxis herhangi bir inancı savunmamaktadır. Bu unutulmamalıdır.

21.İlgili ilgisiz her konuyu kendi inançları doğrultusunda bir yerlere çeken, kendi inanışı ile ilgili alıntılar dolduran şahıslar hakkında dini propaganda yapma gerekçesi ile ilgili gerekli yaptırım uygulanır.

22. Diğer üyelerle problemlerinizi herkese açık başlıklarda tartışmak , konu dışına çıkarak olayı ikili tartışmalara çevirmek kesinlikle yasaktır. Bu tip mesajlar silinir. Problemlerinizi özel mesaj yoluyla halletmeniz veya admin'e iletmeniz gereklidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bildiğin tehlikesiz olan bir yol var sanırım ?

Güçlü enerjilerle aktif halde uğraşmak yerine, olası tehlikilerden korunmak adına daha pasif yollar izlenebilir.

Jos derleme toplama bir ekol , copy-paste . Herhangi bir orjinalliği yok ve bu yüzden de evet güvensiz. Oldukça komik uygulamaları var, zaten satanizm içeren hiç bir ekolü kaale almamak gerek , kısacası çöp.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güçlü enerjilerle aktif halde uğraşmak yerine, olası tehlikilerden korunmak adına daha pasif yollar izlenebilir.

Jos derleme toplama bir ekol , copy-paste . Herhangi bir orjinalliği yok ve bu yüzden de evet güvensiz. Oldukça komik uygulamaları var, zaten satanizm içeren hiç bir ekolü kaale almamak gerek , kısacası çöp.

jos konusunda zaten bu websitesinin amacının daha çok fikir vermek üzerine kurulu olduğunu anlamayan yoktur herhalde ve burda da dahil çoğu yerde alıntılarla bilgilendiren bu sitenin copy-paste ciliğiden yakınılması da bir bitmedi doğrusu. Yıl olmuş 2016 nedense ona halen emsal oluşturabilecek, ya da paçasından orjinallik akan ve tabiri yerindeyse cemaat uçurtan bilgilerini internette paylaşmaya hazır ve nazır bir site de var olamadı o da ayrı bir mesele. neyse.. Ayrıca benim takıldığım kısım bu kadar cümlenizde kesinlik barındırarak "çöp" diyebilmeniz. Afedersiniz de sizin standartlarınızı belirleyen ekol hangisi acaba? pek merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bilgi bilgidir. Çöp diye ayırmam. Zaten bu tarz çalışmalarda önemli olan insanın kendisidir. Disiplinli ve tekrar ederek yapılan bütün metotlar çalışır. Bunu açık ve net söylüyorum çünkü bunu bir çok kez test ettik ve bu sonuca vardık. Kişi bu işlere ister inansın ister inanmasın istediğim kişiyi astral plana sokabilirim. Bu benim yeteneğim değil aksine bir ilimdir. Dileyen herkes belirli bir süre disiplin içinde çalışırsa sonuç alır.

Bu işlere gönül vermiş dostlara çok net ifade etmek istediğim bir şey var. Kesinlikle sağda solda hocalardan medyumlardan yada burada kendini uzman olarak gösteren kişi ve kişilerden "bu işi herkes yapamaz yada el almadan bu iş olmaz" gibisinden sözler duyup motivasyonunuzu kaybetmeyin. Kesinlikle bu işler böyle yürümüyor. Her insan eşittir ve her insanın bu işleri yapabilme kabiliyeti vardır. Önemli olan şudur ; Hedefin olacak ve bu hedef doğrultusunda usanmadan çalışacaksın.

Son olarak şunu belirteyim, gelişimimizin en önemli kaynağı "bilgi" dir. Gelen bilgiyi filtrelemeyin. Alın analiz edin. Bilgi sahibi oldukça güçleneceğiz. Temel kural budur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bilgi bilgidir. Çöp diye ayırmam. Zaten bu tarz çalışmalarda önemli olan insanın kendisidir. Disiplinli ve tekrar ederek yapılan bütün metotlar çalışır. Bunu açık ve net söylüyorum çünkü bunu bir çok kez test ettik ve bu sonuca vardık. Kişi bu işlere ister inansın ister inanmasın istediğim kişiyi astral plana sokabilirim. Bu benim yeteneğim değil aksine bir ilimdir. Dileyen herkes belirli bir süre disiplin içinde çalışırsa sonuç alır.

Bu işlere gönül vermiş dostlara çok net ifade etmek istediğim bir şey var. Kesinlikle sağda solda hocalardan medyumlardan yada burada kendini uzman olarak gösteren kişi ve kişilerden "bu işi herkes yapamaz yada el almadan bu iş olmaz" gibisinden sözler duyup motivasyonunuzu kaybetmeyin. Kesinlikle bu işler böyle yürümüyor. Her insan eşittir ve her insanın bu işleri yapabilme kabiliyeti vardır. Önemli olan şudur ; Hedefin olacak ve bu hedef doğrultusunda usanmadan çalışacaksın.

Son olarak şunu belirteyim, gelişimimizin en önemli kaynağı "bilgi" dir. Gelen bilgiyi filtrelemeyin. Alın analiz edin. Bilgi sahibi oldukça güçleneceğiz. Temel kural budur.

Bir an "birebir aynı değil ama ben mi yazmıştım bunu, ben bu mesajı ne zaman yazdım" diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...