Jump to content

En Sevdiğiniz Burç Hangisidir?

Lethal Perfection

Hangi burç sizin can ciğer sarmanızdır?  

284 üye oy kullandı

1. 1. Hangi burç sizin can ciğer sarmanızdır?

Önerilen Mesajlar

En sevdiğimi bilemicem de en sevmediğim Başak burcu... Özellikle Başak erkeği... Hayatımın sonuna kadar benden uzak dursunlar.. Zaten artık oturup kalkışlarından bile tanıyorum ve uzak duruyorum ama başak erkeği magneti miyim neyim sürekli buluyorlar beni arkadaş yeter artık :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• En Sevdiğiniz Film Replikleri

http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

, Yer: Filmler

• En Korktuğunuz Burç Hangisidir

En korktuğunuz burç hangisidir ? size zarar verebilecegini düsündügünüz

, Yer: Burçlar

• On üçüncü Burç Masalı

[TABLE=width: 99%] [TR] [TD]Artık 13 burç var ve hepsinin günü değişti! Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü, gökbilimciler arasında fırtına koparacak yeni bir çalışma yaptı.   Üniversite, Güneş'in günümüzde 1 yıl boyunca hizasında bulunduğu burçlar ve burçlara geldiği tarih aralıklarını yeniden hesapladı. Burçların gün aralıklarının farklılaşmasıyla pek çok kişinin burcu değişti.   Gökbilimciler "Dünya, dönme ekseni hareketi nedeniyle 30 derece batıya kaydı. Dolayısıyla g

, Yer: Burçlar

• Sevdiğiniz Kokuları Söyler misiniz?

İnsanı en hızlı bir şekilde yolculuğa çıkartan, farklı duygulara sürükleyen şey, kokulardır diye düşünüyorum.   Dünyada milyonlarca güzel koku varken birçoğundan bihaberiz. Gönüllü yahut zoraki olarak hapsolduğumuz şehirlerde sentetik kokuların içinde yaşayıp gidiyoruz.   Birçok parfüm, oda spreyi vs. kokusu bende anksiyeteye, çarpıntıya, migrene sebep oluyor.   Birkaç gündür bunu düşünüyorum; bir parfüm kokusu beni aniden huzursuz edebiliyorsa, bir başka koku aniden huzurlu da kılabilir o hâ

, Yer: Gnoxis Cafe

• En Sevdiğiniz Alkollü İçki Hangisi?

Bira   Rakı   Viski   Likör   Cin   Votka   Kanyak   Tekila   Sizce Hangisi?

, Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...