Jump to content

En Sevdiğiniz Burç Hangisidir?

Lethal Perfection

Hangi burç sizin can ciğer sarmanızdır?  

285 üye oy kullandı

1. 1. Hangi burç sizin can ciğer sarmanızdır?

Önerilen Mesajlar

Anladık Akrep ve İkizler'den millet fena tırsıyor. Ama hep korkacak mıyız? Hiç yok mudur "Abi X burcundan yamuk yapan çıkmaz." dediğiniz, yada "Y burcunun doğası çok karizma." dediğiniz? Hiç yok mudur "Z burcundan olanların yanında kendimi çok mutlu oluyorum." dediğiniz? Hiç yok mudur... Neyse abartmayayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

insanın cinsine göre koçları severim ama koçlar beni sevmez elmayı severimde elma beni sevecek mi acaba hikayesi,boğaları severdim eskiden şimdi hiç azetmiyorum.bazende ikizleri severim özünde temiz biri ise,yengeçlerin küllünden nefret ederim kardeşim yengeç olsa bile,aslanlarla da bi süre sonra sevginin suyu çıkıyo.başaklarla yengeçler aynı kefede tadına bakılmadan geri yollanan yemek gibi.terazilerle hoşuz iyiyiz ama yamuk yapabilir.kendi burcum diye söylemiyorum tıraşta aslanı geçer.akreplerle de iyi dostluk kurarım ama akrebin önünde engelsem o dostluk biter.yaylara da pek bulaşmam her ne tür ilişki olursa olsun koçlarla yayların üstüne yok hunharca terketmekte.oğlakları seviyorumda.maddi işler dışındaki şeyler beyne geç giden oksijen gibi geç ulaşıyor.yinede güvenli bir liman olarak boğa ve başaklara göre daha güvenilir.kovaların kafasını kırmak istediğim için he canım he deyip geçiyorum çünkü sevgi gibi hisler kovaların acı çekmeden kıymet bildiği hediyeler değil.yanlız bu alemde en çok vefayı balıklardan gördüm.onlar gerçekten seviyorsa bitmez tükenmez ama baştan size bi yamuk yapıyorlarsa uzak durun derim.fakat balıklar bir oğlak kadar güven ve istikrar vaadetmiyor.buda sevgi olgusunun bkunu çıkardığı için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koçlara mama yok. :p

Ya koç fevridir,sinirlidir , İnatçıdır falan ama sevdiklerinin hakkını yedirmez,gözünü budaktan sakınmaz,açık ve dürüst tavırları vardır. Lakin Astrolojik her konumun avantajlı ve dezavantajlı durumu vardır. İstediği kadar güçlü bir haritası olsun birinin. O zamanda düşmanı farklı olacaktır. Sıradan bir aklın kavrayamayacağı hükümler var sistemde. Egosal bilince göre değerlendirmemek gerekiyor..... telden yazdım yoksa uzun keseceğidim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya koç fevridir,sinirlidir , İnatçıdır falan ama sevdiklerinin hakkını yedirmez,gözünü budaktan sakınmaz,açık ve dürüst tavırları vardır. Lakin Astrolojik her konumun avantajlı ve dezavantajlı durumu vardır. İstediği kadar güçlü bir haritası olsun birinin. O zamanda düşmanı farklı olacaktır. Sıradan bir aklın kavrayamayacağı hükümler var sistemde. Egosal bilince göre değerlendirmemek gerekiyor..... telden yazdım yoksa uzun keseceğidim...

Koç burcunu seviyorum da koç burçlarını sevmiyorum. Sonuçta Koç burcu olmasaydı aklımızda olan hiçbir şeyi gerçeğe koyamazdık değil mi? Ama Koç burcu ile alakalı birinden bahsedildi mi iki dakika düşünüyorum "İyi bir yorum mu yapmalıyım yoksa içimden geleni söylemeli miyim?" diye. Pek çoğu aslında iyi insanlar oluyor ancak hep bana düşman kesildiler, düşman kesilmeseler bile arkadaş olarak tanısam bile ne kadar zayıf ve acizmişim gibi beni haberim olmadan lanse ederler ve beni zor durumlara düşürürler. En sonunda arkadaş ortamlarında bana ezik gibi davranırlar ancak ben sessizliğimi bozmam, bilge adam havalarında sadece gülümserim. Gerçekten hiçbir şey yapmak istemem o tarz anlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç burcunun yönetici gezegeni senin haritada satürnden kare yiyince ve Satürnde koç burcu olunca haliyle doğal tabi . Natal haritada satürnnün bulunduğu burç düşman burcumuzdur birazda .O burca veya niteliklerine güçlü bir şekilde sahip olan insanlarla imtihana çekiliriz ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç burcunun yönetici gezegeni senin haritada satürnden kare yiyince ve Satürnde koç burcu olunca haliyle doğal tabi . Natal haritada satürnnün bulunduğu burç düşman burcumuzdur birazda .O burca veya niteliklerine güçlü bir şekilde sahip olan insanlarla imtihana çekiliriz ....

Koçlarla imtihan edilmek biraz haksızlık değil mi? Ne bileyim biraz zeka işlerini hallediyor. :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ay burcum koç . Hatta akıl seviyesi ve Zeka noktamda Koç . Ben şimdi Beyinsiz miyim . ? :D . Aslında bir koçu kolaylıkla yönlendirebilirsin istediğin şeylere . İçgüdülerine göre hareket ederler ve başlangıçlar yapmaya heveslidir liderlik arzuları yüzünden .Onların derdi zaten projede değil o işin yüzeysel ve gözüken kısmı madalyonun arka yüzünde hükmetme ve söz geçirme isteklerini tatmin etme arzusu yatıyor .:D . Ama salakta değildirler sadece ilk izlenimde düşüncesiz gözükecek kadar içgüdüseldirler ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ay burcum koç . Hatta akıl seviyesi ve Zeka noktamda Koç . Ben şimdi Beyinsiz miyim . ? :D . Aslında bir koçu kolaylıkla yönlendirebilirsin istediğin şeylere . İçgüdülerine göre hareket ederler ve başlangıçlar yapmaya heveslidir liderlik arzuları yüzünden .Onların derdi zaten projede değil o işin yüzeysel ve gözüken kısmı madalyonun arka yüzünde hükmetme ve söz geçirme isteklerini tatmin etme arzusu yatıyor .:D . Ama salakta değildirler sadece ilk izlenimde düşüncesiz gözükecek kadar içgüdüseldirler ...

Bahsettiğim o değil. Gereğinden fazla iç güdüsel ve hızlı davrandıkları için çok kolay yemleniyorlar. Lafın tam anlamıyla balıklama atlıyorlar. Saldırıyı iyi planlıyorlar ama savunma yok çünkü "Kimse bana bir halt yapamaz" edasıyla dolaşıyorlar. Bu arada zeka noktası nasıl hesaplanıyor? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç burcunu seviyorum da koç burçlarını sevmiyorum. Sonuçta Koç burcu olmasaydı aklımızda olan hiçbir şeyi gerçeğe koyamazdık değil mi? Ama Koç burcu ile alakalı birinden bahsedildi mi iki dakika düşünüyorum "İyi bir yorum mu yapmalıyım yoksa içimden geleni söylemeli miyim?" diye. Pek çoğu aslında iyi insanlar oluyor ancak hep bana düşman kesildiler, düşman kesilmeseler bile arkadaş olarak tanısam bile ne kadar zayıf ve acizmişim gibi beni haberim olmadan lanse ederler ve beni zor durumlara düşürürler. En sonunda arkadaş ortamlarında bana ezik gibi davranırlar ancak ben sessizliğimi bozmam, bilge adam havalarında sadece gülümserim. Gerçekten hiçbir şey yapmak istemem o tarz anlarda.
demekki let bigün cinnet getirirsen her hangi bir koç burcu çıkmasın karşına. :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötülüğü engellemek için vicdani muhakeme gerektiğinden dolayı . Aşırı dürtüsel ve duygusal yoğunluklarından dolayı muhakeme yeteneğini kaybedipte kötülüğe eğilimli olan burçların , Yay ,Koç ,aslan ve Akrep olduğu da son derece aşikardır . Mars eylemi tanımladığından dolayı marsın açıları çok kilit bir nokta . Birde özburcunu satürn döngüsünden sonra karşıtıyla tamamlama etmeni vardırki insanlarda , Mesela cengizhan terazi burcudur belli bir yaştan sonra kendini koç burcu ile tamamlamak istemiş ve saldırganlaşmıştır zaten mars ta son derece pluto ile kare açı yaparaktan cengizhana büyük potansiyel vermektedir . Terazi,Boğa ve kovaların da kötü olabilmelerin sebebi yukarıdaki söylediğim burçların karşıt burçları olmalarıdır . Nietzche terazi burcudur ve 30undan yani satürn döngüsünden sonra bir koç gibi atağa ,saldırıya geçmiştir . Hitlerde zaten özburcu boğa ve yükseleni terazidir . O da satürn döngüsünden sonra azıttı iyice ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötülüğü engellemek için vicdani muhakeme gerektiğinden dolayı . Aşırı dürtüsel ve duygusal yoğunluklarından dolayı muhakeme yeteneğini kaybedipte kötülüğe eğilimli olan burçların , Yay ,Koç ,aslan ve Akrep olduğu da son derece aşikardır . Mars eylemi tanımladığından dolayı marsın açıları çok kilit bir nokta . Birde özburcunu satürn döngüsünden sonra karşıtıyla tamamlama etmeni vardırki insanlarda , Mesela cengizhan terazi burcudur belli bir yaştan sonra kendini koç burcu ile tamamlamak istemiş ve saldırganlaşmıştır zaten mars ta son derece pluto ile kare açı yaparaktan cengizhana büyük potansiyel vermektedir . Terazi,Boğa ve kovaların da kötü olabilmelerin sebebi yukarıdaki söylediğim burçların karşıt burçları olmalarıdır . Nietzche terazi burcudur ve 30undan yani satürn döngüsünden sonra bir koç gibi atağa ,saldırıya geçmiştir . Hitlerde zaten özburcu boğa ve yükseleni terazidir . O da satürn döngüsünden sonra azıttı iyice ...

Nietzsche deme döverim Nietzsche için performans ödevi hazırladım iki saat anam ağladı. İşin kötüsü yazı şekline elli bile vermez hoca o derece. Neyse... Kendimi düşüneyim... 30'undan sonra Boğa-İkizlere dönüyorum heh?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en kötü koç erkeği karısını anasını çocuğunu döven,en kötü boğa erkeği aç gözlü kendi malı dışındaki herşeyi sahiplenip göz koyan,en kötü ikizler kafayı sıyırmış olan,en kötü yengeçte sıyırmış olan,en kötü aslan kredi kartlarını patlatıp hırsızlık yapan,en kötü başakta kafayı sıyırmış olan(kapsamı geniş tutuyorum),en kötü terazi iki erkeği yada kadını birbirine düşüren(arabulucuya :D )en kötü akrep psikopatlığı sadizmi doruklarda yaşayan,en kötü yay alkolik ve küfürbaz ağızlı olan,en kötü oğlak cimrilikten geberen parayla görgüyü karıştıran.en kötü kova pire için yorgan yakıp devrim gerçekleştirdiğini sanan,en kötü balık hem alkolik hem şeref yoksunu hem dönek olan. işte içinden kötünün iyisini seçin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...