Jump to content

Cadılar ve Büyücüler Belgeseli (Geçmişin Gizemleri)

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Cadılar için parfüm tarifleri .

Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

, Yer: Witchcraft

• Cadılar: Büyücü Bilge Kadınlar (Dr. Cahit Karakuş)

Tarih boyunca, üreyerek var olmaya katkı verirken ilaç yapmayı, ebeliği ve hemşireliği öğrenen kadınlar, insanoğlunun dünyada var olma sürecinde tanrıça yapıldılar. Onlar ebe olarak ev ev, köy köy dolaştılar; deneyimlerini komşudan komşuya, anasından kızına aktardılar. İşler ters gitmeye başladığında ise büyücü kadın, üfürükçü ve sonunda cadı oldular, lanetlendiler ve yok edildiler; yok edilme kesintisiz devam etmektedir. Evet kadınlar her zaman üfürükçüdür, çünkü terapisttir; lisansı olmay

, Yer: Neo-paganizm & Wicca

• Out Of Shadows ( Gölgelerin Dışında) Belgeseli

Herkezin seyrettiği ana akım medyanın ve hollywood sinemasının insanları nasıl maniple ettiğinimi merak ettiniz. Belgesel bağımsız olarak 2 yıllık bir çalışma ile ortaya çıkmış izliyoruz. Türkçe altyazısı bulunmuyor fakat youtube ayarlarından ingilizce altyazıyı türkçeye çevirerek izleyebilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=MY8Nfzcn1qQ&feature=youtu.be

, Yer: Komplo Teorileri

• Cadılar için pratik altar ve ritüel araçları

Selamlar, Bu siteyi bir süredir takip ediyorum ve vaktim oldukça bildiklerimi paylaşmak amacıyla kayıt oldum. Malum bazı şeyler Türkiye'de çok yeni ve yeterli kaynak yok. Batı tarzı maji ritüelleri zaten Türk kültürüne yabancı olduğu, geleneğin bir parçası olmadığı için kavram karmaşalarına yol açıyor. Ben uzun yıllardır ABD'de ikamet ediyorum ve yaşadığım şehirdeki yeraltı pagan toplumunun içindeyim. Burada cadı soyundan gelen bir arkadaş tarafından inisiye edildim ve görmüş geçirmiş kişilerde

, Yer: Witchcraft

• Soma Maden Kazasının 4. Yılında Üç Yüz Bir Belgeseli

Tarihin en çok can kaybı ile sonuçlanan iş ve madencilik kazası olarak kayıtlara geçen Manisa Soma maden faciasında, 301 madencimiz şehit olmuştu. Büyük facianın yıl dönümünde, yönetmenliğini Alican Mansuroğlu’nun üstlendiği “Üç Yüz Bir” belgeseli, YouTube üzerinden açık izlenebiliyor.     Yıl dönümüne özel 301 madenciyi anmak için açılan belgesel Soma Maden katliamı ve onun arka planı anlatıyor. Özellikle 1980’li yıllar ve sonrasına damga vuran özelleştirmeler, geçtiğimiz 13 yılda doruk no

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...