Jump to content

Meleklerle Konusmak

Saviora

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar konu dogru yeremi acildi inanin emin degilim ama bi sorum var size. arkadaslar ben meleklerle konusuyorum genellikle ruyama girmeleri icin ve o gece goruyorum bazi seylrrden haber aliyorum. size bir gunumu anlatayim ; sevgilim baska yerde ben izmirdeyim ve ciddi dusunuyoruz ama ben bu konuda hep trdirgendim ciddi olmadigini dusunuyordum. ve gece oldu yataga girdim uyku tutmadi biraz telefonla ugrastim onu dusunuyordum aklimd ahrp kotu seyle riliskimiz hakkinda... bir ses duydum; " O seni seviyor " diye ve bi,den yuzum gulmeye basladi o gun muylu olmadigim kadar mutlu oldum ve o sen kesin meleksin hissrdiyorum seni dedim ... ruyama gel gercekten sensen gir ruyama ve onun ruyasinada gir kendi kiliginla grlnesen bile bir insan kiliginda gel dedim nolur vr sevgiliminde ruyasina gir. drdim icimden onunla konustm o gece ruyamda gordum . ne zaman istesem ruyama gelir hep mutlu olurum anneme bunu anlattigimda brn hic boyoe mujde almamistim dedi :)) .. . sizce bu durum neyden dolayi ? bu konuda beni bilgilendirirseniz sevirim sayin gnoxis ailesi ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana cevap vermesi gereken kişi benim sanırım, bunun nedenini cevap'ta anlayacaksın

1.Meleklerle konuşma meselesi (Koruyucu Meleğiniz Sizi Bekliyor) isimli kitabı yeni bittirdim orda Cebrail,Mikail ve israfilden yardım isteyebileceğimiz filan yazıyordu her meleğin bir yeteneği vardı işte şifa yahut koruma yada bir yere yetişmek için filan ve kitabı bittirdikten sonra islamiyet üzerine yetiştirildiğim için bunun olanaksız olacağını ve gelenlerinden %99 cin olacağını düşündüm ama islamiyet ile beynimi sınırlandırmakta hiç istemiyordum neyse biraz kaç kez denedim işte rüyama girin yada ufak bir işaret verin 1 hafta kadar sonra vazgeçtim çünkü meleklerden yardım isteyeceğime Cadılıktaki Tanrıçalardan isterim daha iyi ama sen temas kurabiliyorsan IŞIK İŞÇİLERİ diye google bir arattır tek uyarım dikkat et kötü varlıklarda var her zaman önce kendini sağlama al mesela bir korunma yönetimi öğren

ve gelelim

2.konu Rüyanda Melek yahut Kız arkadaşını görmen Lucid Dream uğraşıyordum bir kız vardı tabi hayat standartları yüksek bize bakması pek olası değil lucid dream'de güya onu görücektim yöntemim şu yatmadan hisseder sadece birkaç tekrar yapıyordum onu görmek istiyordum başarı oranım ise 7 gece 4 tanesi başarılı ve inan bir erkeğin isteyeceği şeylerin hepsini gördüm epeyi zevkli hergün başaramayışım ise enerjimin düşmesine bağlıyorum birde tam lucid dream olmadı yani gerçek gibi idi ben fark edemedim lakin lucid dream yakın bir durum yani demek istediğim senin olayında böyle olabilir

SON SÖZ : Önce kendini korumayı öğren Bu senin hayatın riske atma ve sen ölürsen benim hayatım devam eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Darkboys öyle yetistirimen hicte ise yaramamis

Eksik bildiğin çok şey var, la havle vela kuvvete diye baslayan bir dua var ve bu iki isimde melek ismi ve insana yardmcı oluyorlar yanlış yonlendirmeyelim insanları, senin meselene gelince ins çoğu zaman entrsn sesler duyabilir yalniz degiliz neticde herturlusu ins zarrlidir tecrübe eden biri olaral söylüyorun. Bilinçli iletişime geçme i tavsiye etmem tamamen ergenleşmemişleriyle ilgili bir mesele sana ve sevdiklerine zarardan baska bir ise yaramazlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sana cevap vermesi gereken kişi benim sanırım, bunun nedenini cevap'ta anlayacaksın

1.Meleklerle konuşma meselesi (Koruyucu Meleğiniz Sizi Bekliyor) isimli kitabı yeni bittirdim orda Cebrail,Mikail ve israfilden yardım isteyebileceğimiz filan yazıyordu her meleğin bir yeteneği vardı işte şifa yahut koruma yada bir yere yetişmek için filan ve kitabı bittirdikten sonra islamiyet üzerine yetiştirildiğim için bunun olanaksız olacağını ve gelenlerinden %99 cin olacağını düşündüm ama islamiyet ile beynimi sınırlandırmakta hiç istemiyordum neyse biraz kaç kez denedim işte rüyama girin yada ufak bir işaret verin 1 hafta kadar sonra vazgeçtim çünkü meleklerden yardım isteyeceğime Cadılıktaki Tanrıçalardan isterim daha iyi ama sen temas kurabiliyorsan IŞIK İŞÇİLERİ diye google bir arattır tek uyarım dikkat et kötü varlıklarda var her zaman önce kendini sağlama al mesela bir korunma yönetimi öğren

ve gelelim

2.konu Rüyanda Melek yahut Kız arkadaşını görmen Lucid Dream uğraşıyordum bir kız vardı tabi hayat standartları yüksek bize bakması pek olası değil lucid dream'de güya onu görücektim yöntemim şu yatmadan hisseder sadece birkaç tekrar yapıyordum onu görmek istiyordum başarı oranım ise 7 gece 4 tanesi başarılı ve inan bir erkeğin isteyeceği şeylerin hepsini gördüm epeyi zevkli hergün başaramayışım ise enerjimin düşmesine bağlıyorum birde tam lucid dream olmadı yani gerçek gibi idi ben fark edemedim lakin lucid dream yakın bir durum yani demek istediğim senin olayında böyle olabilir

SON SÖZ : Önce kendini korumayı öğren Bu senin hayatın riske atma ve sen ölürsen benim hayatım devam eder

Herkes aynı yöntem işe yaramayabilir , bu tarz deneyimler özneldir . Kişiye özeldir. Öncelikle kolektif bilinçten bahsediyoruz , basit bir invokasyon ile yüksek hiyerarşiye sahip varlıkların enerjilerinden faydalanabilir , bu tamamen kişinin saflığıyla inançlığıyla alakalı bir durum..

Sana gelmiyorsa şansına küs , herkes bir değil, aynı değil . Öyle kişiler tanıdım ki istihare çalışmaları çok sağlam , ama öyle insanlar da tanıdım ki ne yapsa , hiç bir şeyi deneyimleyemiyordu . Bu kişinin ruhsal gelişimi ,seviyesi ile alakalı .

Melekler ayrı bir sistem , cadılık ayrı bir sistem. Melekler semavi dindendir , ve hepsi çok öyle de sevgi dolu varlık değildirler. Tanrıçayı çağır veyahut meleği çağır ikisinin arasındaki temel mantık aynı , basit bir invokasyon. İsim değişiyor melek gelmiyorsa , tanrıça da gelmez :)

Kendi gelişimin yetersiz , ya da bu yol sana ait değil ..

Işık işçilerini önermen beni hayretler içerisinde bıraktı . Müslüman olan birisinin melekler değil de ışık işçilerine umudu bağlaması beni derinden yaraladı . İslama göre olanaksız değil , öncelikle öğretilerini gözden geçir . Boş hadis kitaplarına bilmem fıkıh kitaplarına bakacağına kendi kitabını incele. Kendi dininizin daha ne olduğunu bilmeyenlerden beklenecek hareketler aslında, neyse.

Yüksek hiyerarşiden olan varlıklardan korunamazsın , korunmayı sen onlardan talep ediyorsun zaten. Neyse eyyorlamam bu kadar .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağa varsa bi taktiği söyleyin bizde konuşalım kaç aydır kendi kendime konştuğumu düşünüyorum galiba bir sizofren oldum haberim yok :D taktik teknik neyse bişe yapın konşturun beni koruyucu meleğimle sanş lazım bana bana sans getirsinler gadanızı alayım :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yahu siz benim yazdığımı okumuyor musunuz yada okuyorsunuz lakin anlamıyor musunuz :D benide sizin yazdıklarınız hayretler içinde bıraktı :D

şuan ikinizede gülüyorum , bir yorum daha yazmama lüzum yok yukarıda yazdığımı anlasanız yeter

Sen kendi öğretilerini iyi öğren gel , sizin ağlanacak halinize biz gülüyoruz merak etme .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sesler duymak anormal bir şey. Nedeni melekler insanlarla konuşur ama insanlar belli ritiuller yapması gerekir. Siz şuanda bir varlık tarafından rahatsız ediliyorsunuz... Rüyalar varlık davet etmek size zarar verebilir. Ben 16 yıl boyunca bu işler ile uğraşıyorum. Aman diyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değerli kardeşim Darkboys. Tüm yazdıklarını okudum. Fakat sende bilirsinki koruyucu melekler kendi iradesi pek olmadığından dolayı ermis ve şehit mertebine ulaşmış insanlarla ilk kendileri iletişime geçer. Ses melekse zaten bir sıkıntı yok çünki arkadas yüksek bir insan... Ama cinse şuanda bir zararsız oyunun içinde. Şöyle periler hoşlandıkları insanlara kendilerini bir çok yolla belli eder. Ve insanların rüyalarina sevdiği ķişinin suretine girer. Onu rüyalarında kandırır. Hatta bu öyle bir durum alırki bekarlık döneminde evlenmeye zorlar ve en son melek çağırıyorum diye aşık dişi cin cağırırsınız. Benim anlatmak istediğim bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değerli kardeşim Darkboys. Tüm yazdıklarını okudum. Fakat sende bilirsinki koruyucu melekler kendi iradesi pek olmadığından dolayı ermis ve şehit mertebine ulaşmış insanlarla ilk kendileri iletişime geçer. Ses melekse zaten bir sıkıntı yok çünki arkadas yüksek bir insan... Ama cinse şuanda bir zararsız oyunun içinde. Şöyle periler hoşlandıkları insanlara kendilerini bir çok yolla belli eder. Ve insanların rüyalarina sevdiği ķişinin suretine girer. Onu rüyalarında kandırır. Hatta bu öyle bir durum alırki bekarlık döneminde evlenmeye zorlar ve en son melek çağırıyorum diye aşık dişi cin cağırırsınız. Benim anlatmak istediğim bu.

BlackSaw, değerli yorumun için teşekkürler fakat bizim sorunumuz farklı, sorunumuz anlaşamamak, kullandığım kelimelerle ben yada sen anlatmak istediğini karşı tarafa iletmeyi başaramamış olması sorun, oysa ben yazdıklarımın anlaşırılır olduğunu düşünüyordum, yazdıklarımdan olumsuz hiç birşey çıkmıyor ki kişisel tecrübemi aktarmışım ve okuduklarımı yazmışım ve arkadaşa korunmanın önce öğrenilmesi gerektiğini belirtmişim yani ortada yanlış anlama ve bunun devamında haksız eleştiri var ama önemli değil hepimizin amacı aynı daha ileri gitmek ve arkadaş'a yardım etmek bu yolda birbirimizi kırarak değil kazanarak ilerlersek doğru olanı yapmış oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BlackSaw, değerli yorumun için teşekkürler fakat bizim sorunumuz farklı, sorunumuz anlaşamamak, kullandığım kelimelerle ben yada sen anlatmak istediğini karşı tarafa iletmeyi başaramamış olması sorun, oysa ben yazdıklarımın anlaşırılır olduğunu düşünüyordum, yazdıklarımdan olumsuz hiç birşey çıkmıyor ki kişisel tecrübemi aktarmışım ve okuduklarımı yazmışım ve arkadaşa korunmanın önce öğrenilmesi gerektiğini belirtmişim yani ortada yanlış anlama ve bunun devamında haksız eleştiri var ama önemli değil hepimizin amacı aynı daha ileri gitmek ve arkadaş'a yardım etmek bu yolda birbirimizi kırarak değil kazanarak ilerlersek doğru olanı yapmış oluruz.
Değerli kardesim bur da yaşanan problem nedir bilmiyorum. Ben senin yorumunu beğenip üstüne yorum kattım. Sen sıkma o güzel canını
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman forum da melek cağırma ve ritüellerini öğren. Melekler insanların davetini geri çevirmez. Telefonun dokunmatiğinde sıkıntı var. Ondan cok kısa yazıyorum. Şimdi gözlerini kapatıp koruyucu meleğini çağır. Yada koruyucu meleģinin ismini sor. Devamını adım adım uygulayalim. 16 yıldır melekler ile düzenli konuşma içindeyim. Ama sıkıntı dost edindikce düşman da edindim. Yilan kabilesinden cinler ile sıkıntı yaşıyorum. Çok canlarını yakiyorum bana bulaşìrlar ise.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben meleklerden sanş istiyorum ilk adımı atmam lazım ama nasıl yapılacağına dair tam bir bilgim yok facebook whatsapp gibi sanal iletişim siteleriniz varmı lütfen gerçekden bilirkişilerden yardım almam lazım bana yardım edersenşz çok memnun olurum beyler şimdiden işiniz rast gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adımı söyleyeyim ama burdada konuşmak site üyeleri için yararlı olacaktır. İlk adım niyetli olmak. İyi niyetli ol. Gözünü kapa ve kardeşimizin dediğini yap. Sonra forum da birçok konu var bir göz at istersen... Adım Erdi Cem Koç. Facebook'tan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben meleklerden sanş istiyorum ilk adımı atmam lazım ama nasıl yapılacağına dair tam bir bilgim yok facebook whatsapp gibi sanal iletişim siteleriniz varmı lütfen gerçekden bilirkişilerden yardım almam lazım bana yardım edersenşz çok memnun olurum beyler şimdiden işiniz rast gelsin

İslam dinine göre Allah'a dua etmelisiniz. Hele ki majikal daire invokasyonları İslam'a göre günahtır. Şans için özel uygulamalar var forumda, onları araştırın. Şans gibi basit bir amaç için melekler invoke edilmez. Üyeleri yanlış yönlendirmeyin lütfen, rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...