Jump to content

Şeytânîlerin İstanbul Büyüleri...

sidar

Önerilen Mesajlar

Oktan Keleş

Sultanahmet meydanındaki, Amon Ra tapınağından getirilip Konstantinopolis'e diktirilen taşın üzerinde birçok Mısır hiyeroglifi bulunmaktadır. Amon Ra, Güneş tanrısı mânâsındadır. Sultanahmet Meydanı'nda bulunan bu taşın benzerleri, dünyanın çeşitli ülkelerinde bilinçli olarak dikilmiştir. Washington anıtı, yakın çağlarda dikilen bir anıttır. Washington anıtı (Washington'da bulunan dikilitaş), Amon Ra tapınağında bulunan orijinal dikilitaşlar ile aynı boydadır. Farmasonlarca inşa edilmiştir. Bu yazı kısaca bir fikir vermesi için kaleme alındı. Daha detaylı bilgileri "Bir Meczubun Rüyası" serisinin 3. ve 4.kitaplarında bulacaksınız inşallah.

Sultanahmet Meydanı'ndaki Taşın Felsefesi

Piramit, Güneş ve göz; çok rastlanılan Masonik sembollerdir.

1 Dolar'ın arka yüzünde üçünü beraber görebilirsiniz meselâ. Sultanahmet Meydanı'ndaki taşa belli bir mesafeden, Güneş'i tam taşın üst kısmına denk getirip gözünüzü hafifçe kıstığınızda, Güneş ışıklarının bir piramit çizdiğini göreceksiniz.

Resimde görülen Masonik sembole ve kullanılan tanımlamaya dikkat edin: İHTİŞAMIN ALEVİ. Burada güneş hüzmesi, "ihtişâmın alevi" olarak tanımlanmış.

Bu resim, farmasonluğun en önemli sembollerinden bazılarını içerir. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Para fotoğrafındaki yıldıza benziyor değil mi? Üçgenin içindeki "her şeyi gören göz"e dikkat! Üçgenden ve içindeki gözden yansıyan güneş ışınları "İHTİŞAMIN ALEVİ" olarak isimlendirilir. Bu arada bu Masonik sembol ile alakalı bir başka şeye değinelim çok kısa olarak. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Şimdi de ilk defa yayınlayacak olduğumuz şu özel paranın ön kısmındaki yıldıza dikkat edin. Aynı yıldız değil mi?.

Bu, Fransızların Fas'ta, "özel bir amaçla" bastırdıkları bir para. Bir 10 frank. Neyse, biz yine dikilitaşa geri dönelim. Gözün tepede olması, piramit çizilebilmek için özel bir ritüelin özel bir zamanıdır. Belli zamanlarda etrafında tavaf eder gibi dönen Şeytanîlerin ayin noktalarından biridir bu taş. Bu ritüel, kendi açılarından bir "büyü ritüeli"dir.Bu dikilitaşların üzerindeki piramitlere bakın, Hac'daki Şeytan taşlama sırasında Şeytan'a atfedilen taşa bakın ve sonra benzerliklerine dikkat edin. Dediğimiz gibi, detaylar daha sonra inşallah.

Bahsetmek istediğim bir başka konu, "2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul"un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba, merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez, Millet Meclisinde yaptığı konuşmada "İstanbul, bizim için yüce bir kapıdır." demişti. Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa'nın Türkiye'ye geldiği sıralarda yazdığım "Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa"da şunları söylemiştim: "Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika'yı kuranlar Yahudiler, ve masonlardır. George Washington, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanıdır. Bu şahıs, Şeytanîlerin adamı ve asrın baş masonudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin ismi, bu şahsa aittir. Hatta Washington adına masonların, Yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıt da bulunur. Bu anıta devrin papa'sı, bir taş gönderir. Fakat Masonik Yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.

Taşta şu ibâreler yazılıdır: "BÜYÜK HAÇ ALTINDA, KONSTANSTİNOPOLİS'TEN KUTSAL TOPRAKLARA BURADAN ADIM ATILACAK. LUTHER'İN SOYUNDAN GELECEK PAPA, İSA MESİH'İ ÇAĞIRACAKTIR." Ayrıca taşın üzerinde bâzı "belli" tarihler de vardır.

Kısacası, Yahudilerin şeytânî teşkilatı, bu taşı gizlice çalıp Beyaz Saray'ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an, eğer gerekirse Beyaz Saray'ı bile havaya uçururlar.

Dikkat edin şu tabire: "Konstantinopolis'ten kutsal topraklara buradan adım atılacak." Burada bir KAPI'dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez'in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı, nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanî,

Haçlı ve Vatikan, İstanbul üzerinde birleşti mi?

Konstantin Takı, 1.Konstantin'in kazandığı bir zafer anısına milattan sonra 312 yılında Roma'da dikilmiş bir anıttır. Konstantin'in burada yeniden karşımıza çıkması enteresan, öyle değil mi? "Müslüman-Türk olan İstanbul" geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım, İstanbul'un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinopolis ismi de O'ndan geliyor.[1]

Makaleyi Gönderen: Osman Gamsız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul'u dünyanın merkezi olarak görmek kesinlikle yanlış olmaz. Burada bir kapı var, evet. Ve bu kapı bir gün açılacaktır.

Öncelikle ne Amerika'yı ne de İsrail'i tamamiyle şeytani olarak görmediğimi söylemeliyim. Yahudiler ile Musevileri birbirinden ayırmak gerekiyor. Bu Amerika için de geçerli. Hatta bazı Masonları bile birbirinden ayırabilirsiniz.

Dikilitaş, yer altı tapınağının üzerine dikilmiş bir kaya parçasından başkası değildir. Tapınaktan uzaya bir enerji iletimi veya uzaydan tapınağa bir yer işareti olarak kullanılıyor olabilir. Her ne halta yaradığı düşünülüyor ise de hiç bir halta yaramadığı bir gerçektir. Onların kapı açmaya ne kapasiteleri yeter ne enerjileri. O nedenle CERN'de parçacık çarpıştırıp dursunlar. Mars'a gidecek enayi ve canına susamış ahmak aramaya devam etsinler.

Sanctum Sanctorum: Ayasofya'nın Sırları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hikayeyi baştan sona kopyala yapıştır yapmıcam hatırladığım kadarıyla osiris 13 (13 rakamına dikkat) parçaya bölünür ve ardından tekrar birleştirilir tek bir parça hariç cinsel organı...Bu dikili taşlar onun cinsel organını temsil etmektedir.Erkek sembolleri uzayıp gider kola takılan ters v şeklide nese konuyu dağıttım.

İstanbul'u dünyanın merkezi olarak görmek kesinlikle yanlış olmaz. Burada bir kapı var, evet. Ve bu kapı bir gün açılacaktır.

Öncelikle ne Amerika'yı ne de İsrail'i tamamiyle şeytani olarak görmediğimi söylemeliyim. Yahudiler ile Musevileri birbirinden ayırmak gerekiyor. Bu Amerika için de geçerli. Hatta bazı Masonları bile birbirinden ayırabilirsiniz.

Dikilitaş, yer altı tapınağının üzerine dikilmiş bir kaya parçasından başkası değildir. Tapınaktan uzaya bir enerji iletimi veya uzaydan tapınağa bir yer işareti olarak kullanılıyor olabilir. Her ne halta yaradığı düşünülüyor ise de hiç bir halta yaramadığı bir gerçektir. Onların kapı açmaya ne kapasiteleri yeter ne enerjileri. O nedenle CERN'de parçacık çarpıştırıp dursunlar. Mars'a gidecek enayi ve canına susamış ahmak aramaya devam etsinler.

Sanctum Sanctorum: Ayasofya'nın Sırları

Amerikanın ilk aya çıkışı yalan zaten o yüzden şuan götürdükleri yerin bir simülasyon olup olmaması da olası hayır yanlış anlamayın sadece olası diyorum , onları küçümseme arkalarında bu dünyanın sahte tanrısı var.

indigo55 tarafından düzenlendi
oğlum yazmışım bir yere.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hikayeyi baştan sona kopyala yapıştır yapmıcam hatırladığım kadarıyla osiris 13 (13 rakamına dikkat) parçaya bölünür ve ardından tekrar birleştirilir tek bir parça hariç cinsel organı...Bu dikili taşlar onun cinsel organını temsil etmektedir.Erkek sembolleri uzayıp gider kola takılan ters v şeklide nese konuyu dağıttım.

Amerikanın ilk aya çıkışı yalan zaten o yüzden şuan götürdükleri yerin bir simülasyon olup olmaması da olası hayır yanlış anlamayın sadece olası diyorum , onları küçümseme arkalarında bu dünyanın sahte tanrısı var.

Bilimi kesinlikle küçümsemem. Yazımda aktarmaya çalıştığım şey, şu an ki teknoloji ile ne boyutsal geçişi başarabilirler ne de marsa seyahati. Ay seyahati mevzusunda komplo teorilerine pek güvenmeyin derim. NASA'nın bu konularda sessiz kalmasının ardında başka şeyler olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilimi kesinlikle küçümsemem. Yazımda aktarmaya çalıştığım şey, şu an ki teknoloji ile ne boyutsal geçişi başarabilirler ne de marsa seyahati. Ay seyahati mevzusunda komplo teorilerine pek güvenmeyin derim. NASA'nın bu konularda sessiz kalmasının ardında başka şeyler olabilir.

Sahte tanrı derken bir kaç şeyi kastettim ama bilim yoktu ,ben bunu yapabileceklerine inanıyorum°hz.süleymanın kitabı gibi bir sürü kitap için arama çalışması yaptılar ki bazıları müzede sergilendiğine göre buldular aleister crowley nasıl biri bilmiyorum onun çalışmalarıda var teslanın kayıp denemelerini şuan CİA'de olduğunu ve mk ultra vb. Projelerini, düşün en ufak cinayetlerde olsa dahi medyumlardan yararlaniyorlar bir de bu gibi projeler için yapabileceklerini düşü ve bu bilgiler sadece rastgele okuduklarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahte tanrı derken bir kaç şeyi kastettim ama bilim yoktu ,ben bunu yapabileceklerine inanıyorum°hz.süleymanın kitabı gibi bir sürü kitap için arama çalışması yaptılar ki bazıları müzede sergilendiğine göre buldular aleister crowley nasıl biri bilmiyorum onun çalışmalarıda var teslanın kayıp denemelerini şuan CİA'de olduğunu ve mk ultra vb. Projelerini, düşün en ufak cinayetlerde olsa dahi medyumlardan yararlaniyorlar bir de bu gibi projeler için yapabileceklerini düşü ve bu bilgiler sadece rastgele okuduklarım...

Az önce İndependence Day filmini izledim. Şöyle bir sahne var. Uzaylılar dünyayı istila etmiş ve Amerikan Başkanlık uçağında bir eski pilot, amerikan başkanına 51. bölgeden, ellili yıllarda düşmüş bir ufodan bahsediyor, başkan da dahil herkes bunun bir komplo teorisi olduğunu söylüyor. Bir tek kişi hariç. CİA başkanı tüm bunların komplo teorisi olmadığını itiraf ediyor ve büyük bir şok yaşanıyor. Sonraki sahnelerde Pentagon başkanı bu sırrı kendilerine söylememesi nedeniyle CİA başkanına sitem ediyor.

CIA ve NSA, bahsettiğiniz MK ULTRA projelerini, Zihin Kontrol Deneylerini, Parapsikolojik araştırmaları büyük bir gizlilikle yürütüyor. NASA, CIA ve NSA, arkalarında dünya baronlarının FED'in olduğu, gizli okült örgütlerin, Skulls and Bones ve CFR gibi yapıların kontrolünde hareket eden kurumlardır.

Ben FBI ve Pentagon'u bu yapılardan daha bağımsız algılıyorum. Amerika'da derin ve kimsenin bilmediği bir çatışma, mücadele var. Son yıllarda bu çatışma daha da alevlenmiş durumda ve bu Türkiye'yi çok yakından ilgilendiriyor. Türkiye'deki iktidardan tarafını seçmesini istiyorlar. Bir grubun elinde ekonomik ve politik silahlar var, diğer bir grubun elinde ise HAARP silahı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce İndependence Day filmini izledim. Şöyle bir sahne var. Uzaylılar dünyayı istila etmiş ve Amerikan Başkanlık uçağında bir eski pilot, amerikan başkanına 51. bölgeden, ellili yıllarda düşmüş bir ufodan bahsediyor, başkan da dahil herkes bunun bir komplo teorisi olduğunu söylüyor. Bir tek kişi hariç. CİA başkanı tüm bunların komplo teorisi olmadığını itiraf ediyor ve büyük bir şok yaşanıyor. Sonraki sahnelerde Pentagon başkanı bu sırrı kendilerine söylememesi nedeniyle CİA başkanına sitem ediyor.

CIA ve NSA, bahsettiğiniz MK ULTRA projelerini, Zihin Kontrol Deneylerini, Parapsikolojik araştırmaları büyük bir gizlilikle yürütüyor. NASA, CIA ve NSA, arkalarında dünya baronlarının FED'in olduğu, gizli okült örgütlerin, Skulls and Bones ve CFR gibi yapıların kontrolünde hareket eden kurumlardır.

Ben FBI ve Pentagon'u bu yapılardan daha bağımsız algılıyorum. Amerika'da derin ve kimsenin bilmediği bir çatışma, mücadele var. Son yıllarda bu çatışma daha da alevlenmiş durumda ve bu Türkiye'yi çok yakından ilgilendiriyor. Türkiye'deki iktidardan tarafını seçmesini istiyorlar. Bir grubun elinde ekonomik ve politik silahlar var, diğer bir grubun elinde ise HAARP silahı var.

Evet söylediklerinizin bir çoğunu biliyorum lakin bağlantıda ve oluşumlar ve alt oluşumlar bağımsız oluşumlar hakkında bir kafa karışıklığım var Türkiyedeki Van depremiminde Haarpın etkisi olduğuna dair büyük izler var bu konular hakkında bildiklerimizi yada yanlış bildiklerimizi toparlamamızı isterim.Bir de madem bu kadar gizli biz nasıl biliyoruz (düz mantık).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet söylediklerinizin bir çoğunu biliyorum lakin bağlantıda ve oluşumlar ve alt oluşumlar bağımsız oluşumlar hakkında bir kafa karışıklığım var Türkiyedeki Van depremiminde Haarpın etkisi olduğuna dair büyük izler var bu konular hakkında bildiklerimizi yada yanlış bildiklerimizi toparlamamızı isterim.Bir de madem bu kadar gizli biz nasıl biliyoruz (düz mantık).

NSA'nın MK ULTRA projesi 1950 li yıllarda gerçekleştirilmiştir. İnsanların böyle bir projenin varlığından haberdar olması ise bundan yıllar sonra gerçekleşmiştir. Amerikan basınında NSA'nın insanlık dışı deneyleri deşifre olunca bu projelerin bir çoğunun iptal edildiği söylendi. Yani çok gizli projeler öyle hemen öğrenilemiyor maalesef.

Geçtiğimiz yıllarda NASA, uzaya bir araç yolladı. Amerikan Başkanı çıkıp, bu projenin gizli olduğunu söyledi ve hiç bir bilgi paylaşılmadı.

Düz mantığa ihtiyaç yok. Zaten bu tür konularda işe yaramaz. Tüm bu bilimsel araştırmaları, küresel ekonomiden ve küresel dengelerden bağımsız analiz edemezsiniz.

Aslında bunu söylemekten sıkıldım. Türkiye'de uçak kazasında ölen fizikçiler, intihar eden aselsan mühendisleri vs. Bu cinayetlerin amacı ne olabilir, iyi düşünmek lazım. Sadece bilgisayar yazılımı veya parçacık fiziği ile alakalı görmemek lazım. İşin küresel boyutta politik, stratejik ve ekonomik nedenleri var.

Bu arada konu nereden nereye geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

NSA'nın MK ULTRA projesi 1950 li yıllarda gerçekleştirilmiştir. İnsanların böyle bir projenin varlığından haberdar olması ise bundan yıllar sonra gerçekleşmiştir. Amerikan basınında NSA'nın insanlık dışı deneyleri deşifre olunca bu projelerin bir çoğunun iptal edildiği söylendi. Yani çok gizli projeler öyle hemen öğrenilemiyor maalesef.

Geçtiğimiz yıllarda NASA, uzaya bir araç yolladı. Amerikan Başkanı çıkıp, bu projenin gizli olduğunu söyledi ve hiç bir bilgi paylaşılmadı.

Düz mantığa ihtiyaç yok. Zaten bu tür konularda işe yaramaz. Tüm bu bilimsel araştırmaları, küresel ekonomiden ve küresel dengelerden bağımsız analiz edemezsiniz.

Aslında bunu söylemekten sıkıldım. Türkiye'de uçak kazasında ölen fizikçiler, intihar eden aselsan mühendisleri vs. Bu cinayetlerin amacı ne olabilir, iyi düşünmek lazım. Sadece bilgisayar yazılımı veya parçacık fiziği ile alakalı görmemek lazım. İşin küresel boyutta politik, stratejik ve ekonomik nedenleri var.

Bu arada konu nereden nereye geldi.

Konu bence çok sapmadi ama bu aselsen olaylari cok ilginc o kadar ilginc ki dikkat dagitilmasi icin yapilmis olabilir kusura bakmayin sidar bu son mesajımdı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oktan keleş , biraz cahil birisi , kendini fazlasıyla kaptırmış bu tür olaylara . istanbul geri mi alınmak isteniyor bilmem ama kendisinin aklı zehir olmuş , geçen büyü ile ilgili konuşmalarını dinledim , ne yanlış duymuşsa ne yanlış öğrenmişse tüm yanlışları doğruymuş gibi söyleyiverdi .konu olarak da doğru olabilir bazı konularına hak veriyorum , bazı konularını da çok abartı buluyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...