Jump to content

Lucid rüyayı kontrol edememe

OxyGeN

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar 3 defa lucid oldum ilk yapışımda zaten direk bitti pek bişey yapamadım 2.sinde kontrol edemedim ruyamı bi 6-7 sn sonra bitti 3.sünde 2 tane adam beni kovalıyordu onları yok etmek istedim veya baska yere ısınlamak istedim ama olmadı bunun nedenini bilen varmı arkadaşlar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeterince dikkatini toplamamışsındır yada rüyada olduğunu fark etmişsindir ama tam olarak zihnini inandıramamışsındır ben şahsen ilk denemede kollarımı uzattım 2 apartmanı topraktan çıkarttım sonra rüyadan dc yedim kalktigimda kollarım hala havadaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zihnine söz geçirmek kolay bir şey değil ki... başlarda zaten şansa yaparsın bazı şeyleri. bilincaltından gececek saliselik bir düsünce bile basarisizliga yol acar. zamanla nasil yapacagini kavrarsin ve basarisiz oldugunda yaptigin hatayi da anlarsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olaya farklı bir açıdan bakmak isiyorum müsadenizle, lucid rüya ne demek bunu bir araştır istersen. Sonra da senin yaptığın bu tanıma giriyor mu bunu değerlendir...

Arkadasın konusunu okuyunca benimde bu cevabı vermek geldi aklıma. Arkadaşımızın anlattığı kadarıyla (detayları bilmediğimizden olabilir) lucid rüya ile alakası yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok fazla karışmak istemiyorum, ama kendin de bunun rüyayı kontrol etmek olduğunun farkına varmışsın, zaten şimdi kontrol edemediğine göre başına gelen şey lucid midir?

Şimdi çok fazla detaya girmek istemiyorum, giremem de zaten, ne amaçla lucid'e yaıyorsun bilmiyorum, açıkcası çok da merak etmiyorum. Ama zaman geçirmekten farklı bir amaç peşindeysen rüya gördüğünün farkına varıp, kendi istediğinle uyanamadan, yaptığın şeyi çok ciddiye alma.

Benden bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok fazla karışmak istemiyorum, ama kendin de bunun rüyayı kontrol etmek olduğunun farkına varmışsın, zaten şimdi kontrol edemediğine göre başına gelen şey lucid midir?

Şimdi çok fazla detaya girmek istemiyorum, giremem de zaten, ne amaçla lucid'e yaıyorsun bilmiyorum, açıkcası çok da merak etmiyorum. Ama zaman geçirmekten farklı bir amaç peşindeysen rüya gördüğünün farkına varıp, kendi istediğinle uyanamadan, yaptığın şeyi çok ciddiye alma.

Benden bu kadar.

Üslup biraz sert değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üslup biraz sert değil mi?[/quote

Bunu fark etmemiştim, aslında sert olduğumu da düşünmemiştim başta ama birisi bana böyle bir şey söylese ağlardım herhalde tekrar okuyunca fark ettim. Teşekkür ederim Numeroloji.

Soruyu soran kişiden özür diliyorum amacım kabalık ya da kendini beğenmişlik yapmak değildi. Ama içerik olarak söylediğim şeyi ciddiye almasında fayda görüyorum.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...