Jump to content

Okulda Bize Söylenen 10 Yalan

Personalize

Önerilen Mesajlar

Ünlü kişileri bir abartıyorlar pir abartıyorlar... Oda senin benim gibi bir adam işte... Ne övüp yüceltiyorsunuz? Anılan kişilerin övünülmesi insanlarda "Yapamam bu işi ben... Basit biriyim çünkü..." inancı oluşturuyor.

Aynen öyle. Belki bilinçli yürütülen bir özgüven düşürme operasyonudur. Sonuçta bizler sıradan halkız, düşünmemiz bazılarının işine gelmez.

Hangi okulmus o öyle van gogh, Abraham lincoln falan öğretiliyor :D

Van Gogh benim okulumda da yoktu ama her tarih kitabında Abraham Lincoln vardır illa ki :) Yanlış hatırlıyor da olabilirim devlet okulunda okudum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle. Belki bilinçli yürütülen bir özgüven düşürme operasyonudur. Sonuçta bizler sıradan halkız, düşünmemiz bazılarının işine gelmez.

Düşünmek değilde pazarlama stratejisi bu. Böyle düşünüyoruz ki öz güvenimiz düşüyor. =) Bu daha çok "Batı medeniyetinin kurucuları işte böyle üstün insanlardı, bize saygı duyun çünkü bizler böyle üstün insanların rehberliğinde ilerliyoruz." tarzı bir pazarlama stratejisi.

Konuyla direkt alakalı olarak:

http://funatphoto.com/wp-content/uploads/2014/06/a6wYgWR_700b_v1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...