Jump to content

Astrolojide Kadınlara çekicilik veren konumlar .

sidar

Önerilen Mesajlar

Yükselen terazi Aslan ve boğa :

Bu burçlarda yükselenin olması yada en az üç gezegenin bu burçlarda dizilmesi ,Stelyum denilen şeyin yapılması hatırı sayılır bir çekicilik verir kadınlara .Yükselen terazi veya boğadayken Venüs özellikle haritanın lordu ve temel asalet düzeyi yüksekse yada jüpiter ile olan açılarında bu durum daha da belirgin bir hal alır . marilyn monroe ve Scarlett Johnsonn müthiş bir yükselen aslan örnekleridir .Akreplerin de olması ile birlikte yönetici marsın açılarına bağlıdır daha çok yükselen akrep çekiciliği .

Ay Kavuşum yükselen :

Ay kadınlar için çok önemlidir ,Asc yani yükselen burç ile kavuşum yapması genellikle yüz güzelliği vermesi ile birlikte (Ay Suretinde bir yüz denilir yaygın deyimle ) ,Kadın cinsel organlarına da belli bir estetik katar ,Biyolojik olarak vücut içi sıvıların yoğunluğu ile birlikte doğurganlık gücünü arttırır tabi satürnden ters etki alması bu durumu azaltabilir ,Ay kavuşum yükselene sahip olan bir ünlü örneği vermek istersek akla ilk gelen kadın Megan Fox olacaktır daha istemessiniz heralde .Ay Dolunay ve İlkdördün zamanındayken bu durum daha belirgin olur .

Ay Boğa burcunun 3.derecesinde ,Terazi burcunun 27.derecesinde ,Yengeç burcunda ,Dolunay zamanında ,Manyetik gücünün ve tesir alanının zirvesine ulaştığından bu derecelerden yapacağı yükselene olan kavuşumu ,Kadına fevkalade bir cazibe ,Tensel Duyarlılık ve sezgi gücü verecektir .Tabi yan etki olarak cilt ve bilinçaltı hassas olacaktır .

Ay Üçgen Uranüs :

Bu konum bilinçaltı cesareti birlikte ,Kadının Seksapel yapısına elektrik katar ,Ay kadınların erkeklerle olan ilişkisini de anlattığından kadına daha dışa dönük ,sezgili ve zeki bir yapı verir. Çoğu kadın liderlerin haritasında bu açıya rastlanır .Ay özellikle Terazi veya yengeç burcundayken çekicilik daha belirgindir .

Venüs 1.evde ,Yükselenle kavuşum halinde veya yükselenle ,Ayla üçgen açı içerisinde :

Yükselen bizim yüzümüzle beraber kimliğimizi oluşturur ,Ve dışardan nasıl gözüktüğümüzü,Venüsün yükselenle ilişki içerisinde olması görünen çekiciliğin ve güzelliğin artmasına sebep olur ,Angelina Jolie,Adriana lima ve Cameron Diaz gibi çoğu ünlü güzel kadında bu tür konumlar ortaktır ve görünür .

Venüsün Jüpiterle kavuşumu ve Marsla olan güçlü açıları :

Bu konumların kadınlara seksi bir görünüş verebilmesi ile birlikte ,Estetik algı ve duyumlarına güç katarlar ,Kişi kendisini nasıl çekici kılacağına dair yüksek bir zevke ve yeteneğe sahiptir ,Moda Tasarımcısı ve model çoğu kadında bu konumlar ortaktır .

Venüs pluto üçgeni

Kişi başkalarının ilgisini çekmeye dair manipülatif bir yeteneğe sahiptir bu konumda ,Cinsel enerjisi ve manyetik yapısıyla erkekler bu kadınlara çekilirler oldukça rekabetçidiler .

Mars Koç Burcunda :

Erkeklerede olmak üzere Kadınlara da büyük oranla Baş döndürücü bir cinsel çekicilik verir bu konum ,Angelina jolie gibi ünlülerde rastlayabilirsiniz .

Güneş venüs kavuşumu çok bilindiğinden söylemedim , Çekicilik Bu konumların yoğunluğuna bağlıdır mesela ,Angelina Joliede venüsün 1.evde olması ile beraber marsın da koç burcunda olması gibi .

Burada merkür ve venüs açılarıda kişiye güzel melodik bir tınıya sahip ses verdiğinden

ve kelimeleri güzel seçerekten iletişim kuran yapı da üzerine kattığından diğerleri kadar olmasada çekicilik ve cazibede önemli açısal konumlardır .

Sidar

sidar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açılar söylediğim gibi kare açı marsyen bir doğaya sahiptir kişide daha çok gerilim ve hırs oluşturur örneğin venüs mars karesinde venüs güçlü ise kişi çekici mars güçlü ise itici yönleri ağır basabilir güneş ay kavuşumu dişil ve eril enerjileri birleştirdiğinden kişi bazen eril yönde tek yönlü ve kör nokta olabiliyor çekicilik verdiği durumlar var ama paylaştıklarımki kadar değil haritadaki diğer etmenlere bağlıdır .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Venüs- Jüpiter kavuşumuna sahibim, erkek olmam dışında hepsi doğru.:p
bu yapılarda bebeto bir görünüm vermez mi erkeğe :D. benim ay birinci evde uranuüsle birleşmiş satürn yükselenimde birleşmiş 12. evimde birleşen venüs ve plutonun kulağından tutmuş.ay birinci evdeki fiziki güzellik geçici bence birinci evdeki ay zamanla kadınları bol ödemli tombişler yapıyor yüzü değişmiyor ama fizik olmuyor be kardeşim koruması da çileli yol ay bol iştah yada strese bağlı iştah veriyor yengeçler gibi.diyet yapamıyor insan kilodan önce psikolojine veda ediyorsun.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay Boğa burcunun 3.derecesinde ,Terazi burcunun 27.derecesinde ,Yengeç burcunda ,Dolunay zamanında ,Manyetik gücünün ve tesir alanının zirvesine ulaştığından bu derecelerden yapacağı yükselene olan kavuşumu ,Kadına fevkalade bir cazibe ,Tensel Duyarlılık ve sezgi gücü verecektir .Tabi yan etki olarak cilt ve bilinçaltı hassas olacaktır .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay burcu akrep olan bir kadında kadın gibi düşünmüyor mu? :p

Ay akrepte kadına yüksek bir libido verir,Vücudun yuvarlaksı hatlarını da dolgun yapar ,Sezgileri ve hisleri güçlü ,İhtiyaçları ve beklentileri karşısında son derece acımasızdırlar gömülü duyguları vardır biraz zor tiplerdir . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ay akrepte kadına yüksek bir libido verir,Vücudun yuvarlaksı hatlarını da dolgun yapar ,Sezgileri ve hisleri güçlü ,İhtiyaçları ve beklentileri karşısında son derece acımasızdırlar gömülü duyguları vardır biraz zor tiplerdir . :)

Lady Gaga'nın da ayı akreptedir bunu da belirtelim:D Zaten yaptığı işlerdeki daimi sex teması ve işine olan bağlılığı da buradan belli zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben bilmediğim için anlamıyorum da kavuşum ve açılardan :ermm: tek anladığım ve bakabildiğim yükselenim aslanda bir o uyuyor yani bir de venüs pluto üçgenim var baktığım kadarıyla, marsım koçta da değilmiş ikizlerdeymiş.Başka da bakamadım ne yazık ki..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yükselenim boğa, venüsüm 9 derece akrepte ama ayım 26 derece koçta ve marsım da 10 derece balıkta. Bu ne anlama geliyor?
baya çelişkili yerleşmler bu size kilo almaya yatkın yapar.sporu sevmezsiniz.venüs size gizem katar.fakat ağır kanlılık verir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güneş ve Venüs Akrepte yükselenim de Akrep,Ay yengeçte(bazı yıldız haritası sitelerine göre de aslanda çıkıyor).Bunlar beni nasıl etkiliyordur şimdi?
yapıp edip allah kahretmesin beni dersiniz sanırım. anneye zaafı olmakla güçlü olmak arasında gidip gelirsiniz.belkide nasrettin hoca hesabı döve döve helva yedirirsiniz.ay yengeç etkisiyle normal yengeçlerden çok daha hasas olursunuz içinizdeki duygusal fırtınaları daha bi coşturur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yapıp edip allah kahretmesin beni dersiniz sanırım. anneye zaafı olmakla güçlü olmak arasında gidip gelirsiniz.belkide nasrettin hoca hesabı döve döve helva yedirirsiniz.ay yengeç etkisiyle normal yengeçlerden çok daha hasas olursunuz içinizdeki duygusal fırtınaları daha bi coşturur.

Evet yapıp yapıp pişman olduğum çok oluyor.Anneme küçükken aşırı düşkündüm,şimdi ise daha normal,herkes kadar diyeyim.Akrepte bir sürü gezegenim dizilmiş zaten,Güneş-plüton kavuşumu var,Venüs var,Yükselenimle merkür kavuşumu var bir de,bunların hepsi akrepte,sosyal fobimin bu merkür kavuşumuyla alakası var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet yapıp yapıp pişman olduğum çok oluyor.Anneme küçükken aşırı düşkündüm,şimdi ise daha normal,herkes kadar diyeyim.Akrepte bir sürü gezegenim dizilmiş zaten,Güneş-plüton kavuşumu var,Venüs var,Yükselenimle merkür kavuşumu var bir de,bunların hepsi akrepte,sosyal fobimin bu merkür kavuşumuyla alakası var mıdır?
.

Sosyal fobini plutonun sert açılarına ve akrep burcu yoğunluğuna veriyorum , Daha uzun açıklama yapardım ama vaktim yok . Borderline ve antisosyal kişilik bozukluğuna yatkınlık verebiliyor bu konumlar . Benim konularımı incelersen cevabını bulacaksın mutlaka ..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...