Jump to content

Cuma gecesi yaşadığım olayı yorumlar mısınız?


Önerilen Mesajlar

İyi akşamlar abilerim ablalarım, öncelikle belirtmek istiyorum okuduğum olayların çoğunu inandırıcı bulmamışsınız vs. yalan söylemekten ve yalan söyleyen insandan nefret ederim sadece tarafsız bir şekilde yorumlarsanız sevinirim.

Cuma gecesi saat sabah 5 civarı yatmaya hazırlanıyordum laptopumla yatağımda uzanıyordum. Kapıdan anahtar sesi geldi dedim herhalde yamuk durmuş düzelmiştir 1 oldu 2, 3 korktum haliyle başıma hiç böyle bir şey gelmemişti neyse laptopu topladım yatağıma yattım telefonla sosyal medyada dolaşıyordum uyumadan bakıyım dedim bir takım sesler duydum perdenin sesi, kapı gıcırdaması (O vakitte evde birisinin uyanması söz konusu bile olamaz bizim evde kimse kalkmaz.) neyse her gece yaptığım gibi zihnimi boşaltıp uykuya dalmayı bekledim ve dalmışım en sonunda o gece bitmeden aniden uyandım yani uyandığımı düşündüm hızlı bir şekilde doğruldum ve havadaydım ayaklarım yere basıyor sanıyorum korktum kapattım hemen gözlerimi yatmak için zorladım bedenimi yatırdığımı hissettim fakat fiziksel beden olmadığına eminim benim yorumum astral beden. Vücudumu hissetmeye başladığımda uyuşuk olduğunu hissettim her yerim, başım çatlıyor resmen bedenim yattı fakat ayaklarım hala yukarıya doğru kalkık bir şekilde anlamsızca o korkuyla tekrar uyumak için zorladım kendimi ve o gün çok talihsizlik geldi başıma bardak kırmalar, takılıp düşmeler, arkadaşlarımla kavgalar belki birbirleriyle ilişkisiz ama siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence istemsiz bir şekilde astral seyahate çıkmışssın..Astral seyatain ne oldugunu bilmiyorken banada aynısı olmuştu..Havadayım ve yüzüm tavana dönük bir şekilde ama çok farklı bir duygu ,anlatılmaz,tabi o aralar ben karabasanlarla haşır neşir oldugum için,dedim karabasan geldi kendimi kasa kasa zar normale döndürdüm :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belkide istemsiz astral seyahat yaşamışsınızdır. Korkmasaydınız biraz daha kalabilirdiniz belki. Ne hissettiniz bedeniniz aşağıdayken korkmak dışında hafifleme bedeninizin ağırlığının yok olması ?

Korkmadan önce bilinçsizlik hali ne olduğunu anlama aşaması olmadımı ?

Havadayım dediğinizde aşağıda kendi bedeninizi gördünüzmü ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Varginha Ufo Olayı

   (Bu olay 1996 yılında Güney Amerika'da Brezilya'da yaşanmıştır. Diğer ufo olaylarından en büyük farkı çok sayıda sivil şahidin olmasıdır. İnsanların çokça olduğu bir bölgede yaşandığı için askeri kurumlar diğer vakalardaki gibi (Roswell olayı, Kalahari olayı vs.) Varginha'nın üstünü örtememişlerdir. Yaralı bir şekilde yakalanan uzaylıların görüntüsü klasik Alien görüntüsünden oldukça farklıdır. Kan kırmızı gözleri, kahverengi deri, ve alın kısmında yer alan 3 boynuzumsu çıkıntıyla oldukça

   , Yer: Yakın Temas

  • Vampirlere İnanır Mısınız?

   vampirlere inanırmısınız? kişisel olarak cvplayın.. yani illa filmlerdeki gibi olarak düşünmeyin genel olarak vampir varmıdır?

   , Yer: Anketler

  • Bir Olayı Veya Kişiyi Unutmak İçin

   Farz edelim ki bir aşk bitti yada kötü bir deneyim yaşadınız ve acı çekiyorsunuz. Unutmak istersiniz ama o dönemde bunu yapabilecek kadar güçlü değilsiniz o zaman bu majiyi uygulayabilirsiniz. Ay görünmediği bir zamanı seçin, ya da yeni ayın en ince hali bir ip kadar ince görüldüğü vakit olması gerek. Gece dışarı çıkın ve bir ağaç'tan küçük bir dal koparın. Toprak üzerine ağacın dalıy'la unutmak istediğiniz kişinin ismini yazın sonra elinizle silin. Bir daha yazın ama bu defa harfler daha küçük

   , Yer: Witchcraft

  • Son zamanda yaşadığım şeyler.

   Merhaba, Son bir kaç haftadan beri içimden geçirdiğim ve hissettiğim şeylerin gerçekleştiğini görür oldum. Örneğin: annemi aradığımda içime birden babamın telefonu açacağı doğuyor ve babam telefonu açıyor. Özellikle karşı karşıya konuştuğum insanın ne söyleyeceğini hafızamda canlandırıp, sonrasında benimle aynı şekilde ya da ona yakın konuşuyor. Bir kaç aydan beri yaşadığım şey ise saatlere çift şekilde denk gelmem. 17.17 - 13.13 - 22.22 gibi. Hislerime bu zamana kadar hep güvendim ve hiç

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Vaktiyle yaşadığım ilginç olay

   Esenlikler, direk konuya gireceğim bundan yaklaşık 4-5 sene öncesinde en çok olaylar yaşadığım zamanlar uyumaya hazırlanıyordum lakin uyuyamadım bir süre gözümü zorla kapatıp kendimi uyutmaya çalışıyordum sonra gözümü açayım dedim ve anında gözüm çalıma masamın oradaki bana dönük sandalyeye takılmıştı üstünde havada duran bir el vardı ve bana besbelli el sallıyordu yaklaşık 1 dakika boyunca kilitlenmiştim sonrasını hatırlamıyorum dostlar nedenini bilen var mı 4-5 senedir aklımı kurcalıyor. Tek b

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...