Jump to content

Uzayın Dışında Ne Var? Uzaydan Çıkarsak Ne Olur?

Ancients

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bunu bir bedeli olur mu

bir konu hakkında soru sormak istiyorum, ciddi ciddi intihar etmek istiyorum ve aylardır bunu düşünüyorum. hayattan ne keyif alabiliyorum ne de yaşadığım travmaları atlatabiliyorum ne suçluluk duygularına engel olabiliyorum.  sizce hayatımı kendi ellerimle bitirirsem beni bekleyen son nedir?

, Yer: Ölüm ve Ötesi

• Sorunuma yardımcı olur musun?

Merhabalar ilk öncelikle kendimi tanıtayım,23 yaşındayım ve aile baskısını şu zamana kadar çektim, alt tarafı telefon ile erkek arkadaşımla konuşurken neden sofranın kurulmasına yardımcı olmadım diye azar işittim üstüne ablamla tartıştık saç başa, bunu duyan annem de saolsun eksik olmadı beni üstüme oturmuş şekilde beni ablam bi yandan annem bir yandan dayak yerken buldum kendimi. Bu sadece baskılardan bir tanesi idi. Ve ben o gün dayanamayıp erkek arkadaşımj aradım gel diye bıktım gel al beni d

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Out Of Shadows ( Gölgelerin Dışında) Belgeseli

Herkezin seyrettiği ana akım medyanın ve hollywood sinemasının insanları nasıl maniple ettiğinimi merak ettiniz. Belgesel bağımsız olarak 2 yıllık bir çalışma ile ortaya çıkmış izliyoruz. Türkçe altyazısı bulunmuyor fakat youtube ayarlarından ingilizce altyazıyı türkçeye çevirerek izleyebilirsiniz.   https://www.youtube.com/watch?v=MY8Nfzcn1qQ&feature=youtu.be

, Yer: Komplo Teorileri

• Gram Altın Fiyatı 2018 Sonunda Ne Olur? Uzmanlar Ne Diyor?

Altın, 2018 yılına döviz kurlarındaki dalgalanmalara bağlı olarak bir düşüş bir yükseliş kaydederek başladı. Yıl genelinde dalgalı seyrin devam edeceği konuşulurken, bazı uzmanlar daha iyimser yorumlar yapıyor ve altın yılı olacağını düşünüyor. Özellikle ons bazında fiyatların 1350 doların üzerine yükselerek 1500 dolar bandına kadar yükseleceği düşünülüyor. Gram altının ise 180 liranın üzerine çıkması bekleniyor.   Citigroup altın fiyatlarının yıl sonu seviyeleri için ilk yorumlardan birisini y

, Yer: Gnoxis Cafe

• Bütün Toplum Nasıl Hasta Olur?

Erich Fromm   https://www.youtube.com/watch?v=bz9AjNSJJpc

, Yer: İnsan Psikolojisi

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...