Jump to content

İdam Mahkumusun, Ölmeden Önce Son İsteğin Ne Olurdu ?

VictoRia

Önerilen Mesajlar

Son isteğim en sevdiğim ınsanın ölürken bıle yanımda olması olurdu.onu son kezde olsa görmek ısterdım öpup sarılmak kulagına onun acısını rahatlatıcak bı kac kelıme fısıldamak ısterdım bıraz daha az uzulmesı için yanı ölurken bıle bu durumda kendımı deıl onu düşünmüş oluyorum..

Kulağına hep hep senındım zaten aşkımız benımle bırlıkte sonsuzluğa kavuşucak ellerımı sıkı tut ve gözlerını kapa son nefesımde bıle kendı adını duyacaksın Seni çok Seviyorum beni hiç unutma derdim..

Son isteğim bu olurdu..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Roma Döneminde Yaşasan Adın Ne Olurdu?

Bugün değil asırlar önce Roma İmparatorluğu topraklarında doğsan adın ne olurdu öğrenmek ister misin? O zaman teste başlayalım.   Roma Döneminde Yaşasan Adın Ne Olurdu? - onedio.com

, Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

• 47 Yıl Önce Çekilen Çok Gizli Fotoğraf

Efsane gerçek çıktı; işte 1963 yılında çekilen o 2 kare...   Türkiye'nin nükleer başlıklı füzeleri vardı. Ama bu füzeler ABD'nin ‘geçici' hediyesiydi. Üstelik, NATO ülkelerinden başka gönüllü çıkmayınca ABD, Rusya'ya gözdağı verecek nükleer başlıklı füzelerden 15'ini Türkiye'ye 1961'de teslim etti.   ABD 2 bin Türk subay-sivil eğitti İZMİR Çiğli'de konuşlu füzeler için Türkiye'nin toplamda görevlendirdiği asker-sivil personel sayısı 2 bini buldu. Türkiye'nin füzelerin idaresini devralması içi

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• Bir idam Mahkumunun Son Günü / V.Hugo

trajikomık:)ımla ve noktalama ıcın tekrar özur dılerım     Ve sonra başıma cok komik bir olay geldi. Benim iyi kalpli,ihtiyar jandarmamın nöbet süresi bitmişti;onu almak için geldiler.Ona karsı öylesıne bencil ve öylesine nankör duygular içindeydim ki;onun elini bile sıkmadım.Sonra onun yerine alnı çökmüş,koca gözlü,alık suratlı bir başkası geldi   Sonrasında hic dıkkat etmedim;masanın başına oturmuş arkamı kapıya dönmüstüm.Elimi yelpaze gibi sallayarak,kendimi serinletmeye çalışıyordum ve d

, Yer: Not Defteri

• Forumdan Banlanıyorsunuz Son Sözünüz Ne Olurdu?

konu açık benim son sözüm görüşmemek üzere olurdu:)

, Yer: Forum Oyunları

• Tarihten Bugüne İdam Yöntemleri

Şırınga ile idam yoluyla geçmişteki birçok dehşetli yönteme son verilmiş oldu. Ancak iğnenin yol açtığı bazı sorunlu vakalar bu yöntemin de sorgulanmasına neden oluyor.   Son sözleri "Seni seviyorum" oldu; sonra Kuran'dan dua okudu. Cinayet suçundan ölüm cezasına çarptırılan Charles Brooks, ölüm bedenine girerken bakışlarını sevgilisinden uzaklaştırdı. Burası Texas cezaevi, yıl 1982'ydi ve ABD'de bir suçlunun idamı için ilk kez şırınga kullanılıyordu. Bundan önce idamlar elektrikli sandalyede

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...