Jump to content

gökyüzü

rebelgoth

Önerilen Mesajlar

hep gecenin gelmesini

bekliyorum artık

birtek senle kalbimi

gökyüzünde parlattık

esrarın dumanında

hep seni hatırladım

buyüzden yanlışlara battıkça

aklımda sen kalandın

hava kapalı seni

yine göremeyeceğim

yağmurun altında bekleyip

yine umut edeceğim

toprak kokusuyla beraber

ölmeyi dileyeceğim

kalbinle dinle

anlamanı bekleyeceğim

anlamsız geliyor bak

artık senle yürümemek

bu dünyanın çilesini

tek bir kalpte çekmek

hergün aynı şeyleri

yapıpta usanmayıp

bu geri dönüşü beklerken

bir yol bulamayıp kalıp

tükeniyor artık kamer

bir haber gönder

vahiy bekler

yanlışları ister

mutluluk çukurlarda

paranın altında kalmış

gözlerin önünde ne varsa

hepsi satın alınmış

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hüzün Yokuşun Başından Seslenen Gökyüzü

Ahmet inam   Hüznü, felsefeci olarak, doğrusu, mesleği felsefe öğretmek olan birinin gözlüğüyle anlatmaya çalışacağım. Söyleyeceklerim biraz "akademik" felsefe çizgisinin dışında gelişecek. Hiçbir felsefe okulunun sözcüsü olmadığını ileri süren bir okulun sözcüsü gibi konuşacağım. Hüznü bir yaşantı (experience) olarak betimleyeceğim. Hüzün, bu yazımda tekrar tekrar dile getireceğim gibi, "özgül", kültürümüze özgü, bir yaşantıdır. Elbette, evrensel, kültürler arası boyutları vardır. "To whom sha

, Yer: Felsefe

• İçinizdeki Gökyüzü-Steven Forest

İçinizdeki Gökyüzü---Steven FOREST   Dünya bir,insanlar bir,   eğer bunu hissedebiliyorsanız bu kitap size ithaf edilmiştir.     Shf. 13   Önsöz   1950’lerde,küçük bir çocukken,üstünde ne anlama geldiğini bilmediğim bazı şekiller çizili olan bir para makinesine çeyrek dolar attım.Sonuçta,Oğlak burcunun(benim burcum) özelliklerini anlatan bir deste kağıda sahip oldum.Özünde,ana mesaj utangaç,çekingen ve endişeli olduğum,bu nedenle kimsenin beni çekici

, Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

• Geceleri Gökyüzü

21 aralık tarihine kadar her gece gökyüzünde yer alan yıldız ve gezegen kümelerini sizinle paylaşacağım. Bu eşsiz güzellikleri görmenizi çok isterim.   Program adı; Stellarium, konum Erzincan   Gökyüzü açık ve resimde görüldüğü gibi görüntü vardı. Ne muhteşem bir manzara ama,  

, Yer: İlginç ve Komik Resimler

• Nisan 2011 Gökyüzü Enerjileri

20 Mart Ekinoks gecesi Güneş Koç burcuna girdi. Doğanın yeniden uyanışıyla, bahar mevsiminin başlangıcıyla, yeni bir dönem de başladı yaşamlarımızda. Terazi dönemiyle içe dönüş başlar, Balık dönemi içe dönüşün sonudur ve yeni bir başlangıca geçiştir. Koç’tur yeni başlangıç… İşte şimdi, doğanın uyanışıyla birlikte, içimizdeki ve dışımızdaki tüm enerjiler de harekete geçti. Üstelik bu seneki Ekinoks’un ve Koç’a geçişin çok özel bir durumu var. Bu sene Koc donemi oldukca onemli, cunku gitmekte o

, Yer: Gezegenler ve Evler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...