Jump to content

varlığın (cin)musallat olduğunu nasıl anlayabiliriz?

NaTa

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle aşağıda yazacağım semptomların bir çoğu hem psikolojik hem fiziksel sorunlarla bire bir örtüşüyor. bu nedenle öncelikle doktor yardımı almanızı öneriyorum. Uzun süre uğraşıp çözüm bulmayan insanlar yazacağım konuyu ciddiye almalılar. Kendi kurguları hayal dünyası ile yarattıkları durumu yaşayanlar için geçerli değildir.

Yine tekrarlıyorum bir çok psikolojik ve fiziksel rahatsızlıkla örtüşen durumları belirteceğim. Çocukluğu bırakın ve öncelikle uzun süre doktor kapısını aşındırın.

Musallat olan varlığın seviyesi önemli. İleri düzeyde ve bilinçli bir varlık ise zaten kendinizde olmayıp çevreniz tarafından takip edileceğiniz için bu yazıyı metanetli bir şekilde okuyor olamazsınız. Bana cin taifesinin yüksek mertebeli, güçlü bir varlığı musallat oldu diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. O tip bir musallat durumunda varlığın enerjisi dolayısıyla günlük aktivetenizi, internete girmenizi, insanlarla diyalogunuzu vs gerçekleştiremezsiniz. Varlık tarafından bedeninizin ele geçirilme evresi hızlı şekilde gerçekleşir. Etkileri ağır olur. Akıl hastanesinde yatıyor olmanız ya da aileniz ve çevreniz tarafından denetim altında oluyor olmanız gerekli.

Şimdi belirteceğim durumlar daha düşük varlık seviyeleri için geçerli olacak.

Eğer;

1- Ruh halinizde ki değişim süreli olarak yenileniyorsa, her konuda karar vermeniz güçleşmişse,

2- Kendinizi umutsuz bir durumda ve ölmesi gereken bir insan olarak görüyorsanız

3- Vücudunuzun belirli uzuvlarında kasılmalar varsa

4- Yine vücudunuzda elektriklenme hissi yaşıyorsanız

5- Bir anda hiç bir şey yapmıyorken bile yorgun düşüyorsanız

6- Bağlı bulunduğunuz dini sorguluyor ya da din konusunda fazla irdeleyici olmuşsanız

7- İntiharı sürekli düşünüp cesaret edemiyorsanız

8- Fısıltılar duyuyor ya da gölgeler gördüğünüzü düşüyorsanız

9- rüyalarınızda özellikle yılan kedi gibi hayvanları sık görüyorsanız

10- Bir anda çevrenizdeki insanlar olan sevgi ve ilginiz azalmışsa

11- Gece saat 2 ile 4 arasında sürekli uyanıyorsanız,

Size düşük seviyede bir varlığın musallat olmuş olma ihtimali var.

Yukarıda belirttiğim gibi bu durumların neredeyse hepsi özellikle psikolojik rahatsızlıkların belirtileri aynı zamanda. Öncelikle doktora gitmelisiniz.Öyle bir gidişte çözümü olmayan rahatsızlıklar kanımca. Bir süre tedavi görüp sonuç alamayınca musallat ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız.

Müsait olduğumda musallat varlığı net şekilde anlamanın yöntemini yazacağım. Şunu belirtmemde fayda var, eğer size musallat bir varlık varsa uzaktan yardım alamazsınız. Size musallat olunup olunmadığı hususunda ehil kimselerden resminize bakılması suretiyle bilgi alabilirsiniz ancak bu sadece durumu anlaşılır kılar sadece. Yoksa ana adı, baba adı, doğum tarihi, resim alınması vs gibi durumlarla varlığı uzaklaştırmak mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gece sürekli 2-4 arası uyanıyorum. Bir süredir evde tek kalamıyorum, yatağıma yattığımda arkamdaki perde sanki sürekli hareket ediyor, din konusunda zaten çıkmazdayım onu katmıyorum, bacağımda kasılmalar oluyor bir süredir, rüyalarımı bir türlü hatırlamıyorum, sürekli bir titreme geliyor anlık bir çoğumuzda olur zaten. Kendimi değersiz hissediyorum, insanlarla zaten pek iletişim kurmuyorum, sürekli yanımda biri varmış gibi hissediyorum, sanki fotoğraflardan bile bana bakılıyor, Psikolojik olarak bunu tetikleyecek her hangi bir sorunum yok fakat bu konular hakkında fazla konuşuyordum ve bu tür konuları çok okuyordum aynı zamanda neredeyse her hafta fal baktırır olmuştum. Bununla bir ilgisi olabilir mi? Açıkcası beni biraz ürküttü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gece sürekli 2-4 arası uyanıyorum. Bir süredir evde tek kalamıyorum, yatağıma yattığımda arkamdaki perde sanki sürekli hareket ediyor, din konusunda zaten çıkmazdayım onu katmıyorum, bacağımda kasılmalar oluyor bir süredir, rüyalarımı bir türlü hatırlamıyorum, sürekli bir titreme geliyor anlık bir çoğumuzda olur zaten. Kendimi değersiz hissediyorum, insanlarla zaten pek iletişim kurmuyorum, sürekli yanımda biri varmış gibi hissediyorum, sanki fotoğraflardan bile bana bakılıyor, Psikolojik olarak bunu tetikleyecek her hangi bir sorunum yok fakat bu konular hakkında fazla konuşuyordum ve bu tür konuları çok okuyordum aynı zamanda neredeyse her hafta fal baktırır olmuştum. Bununla bir ilgisi olabilir mi? Açıkcası beni biraz ürküttü....

odanızı arındırma çalışamları yapın , mesela daçayı ile tütsüleyin veya üzerlik. da sonra yerleri sirkeli su ile silin , kokusu gider hemen . bir adet suya lanetleme duası okuyarak o suyu serpin yerlere odalara . tekrar benzer sonuçlar tekrarlanırsa o zaman psikolojik olabilir ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belirli zaman dilimlerini unutma durumu var mı? Anahtarı evde unutmak, kapıyı acaba kilitledim mi gibi durumlar değil sorduğum. Yaşanmış zamanı sanki hiç yaşamamış gibi unutma olmalı bu. Bir de önceleri çok kısa sürer daha sonra yavaşça ilerler. Beyinde ağırlık hissi de yaratır bu zamansızlık duygusu.

Ayrıca 2-4 arasında uyanıyorum demişsin. Bu uyanma sanki hiç uykuya dalmamış gibi dinç mi oluyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belirli zaman dilimlerini unutma durumu var mı? Anahtarı evde unutmak, kapıyı acaba kilitledim mi gibi durumlar değil sorduğum. Yaşanmış zamanı sanki hiç yaşamamış gibi unutma olmalı bu. Bir de önceleri çok kısa sürer daha sonra yavaşça ilerler. Beyinde ağırlık hissi de yaratır bu zamansızlık duygusu.

Ayrıca 2-4 arasında uyanıyorum demişsin. Bu uyanma sanki hiç uykuya dalmamış gibi dinç mi oluyor?

Hiç dikkat etmedim belli bir unutkanlık veya bu tür bir şey söz konusu değil sanırım. Saat kaçta yatarsam yatayım gece 2-3 bazen 4'ü buluyor ama muhakkak kalkıyorum. Bu uzun zamandır olmuyor bir 15 gündür bu şekilde fakat normal uykudan uyandığım için uykulu oluyorum fakat daha sonra tedirgin oluyorum sabah ezanı okuyana kadar uyuyamıyorum bazen sabah erken kalkmam gerektiği için kardeşimi uyandırıp yanıma alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konulara ilgin olduğu için etkisi altına girdiğini düşünüyorum açıkçası. Biraz kendini rahatlatıp zamana bırak, kötüleşme görürsen doktora gitmelisin. Stresten bile olabilecek şeyler çünkü bunlar. Hele bu konuları araştıranların yaşaması oldukça olağan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana bir varlığın musallat olabilmesi için ya senin davet benzeri bir şey yapman yada dış etkenler özelliklede büyü gereklidir. özellikle musallat olaylarında eğer görüntüler uyanıkken , belirli saatlerde veya bir yerlere davet şeklinde oluyorsa genellikle musallat olayıdır. şunu hiç bir zaman unutma her varlık kendi aleminde güçlüdür . anlattıklarınızdan yola çıkacak olursak tamamen psikolojik çünkü siz bu tarz olaylarla uğraştığınız için yaşadığınız her olayı o yöne yorumluyorsunuz ve bir süre sonra artık kontrolünüzde cesaretinizle birlikte yok oluo en güzeli bu işlerle en azından detaylıca bilgi sahibi olmadan uğraşmayın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...