Jump to content

Göktürkler Uzaylıydı!

Ariakas

Önerilen Mesajlar

Haberi gördükten sonra kadın ile ilgili bulabildiğim video ve fotoğrafları paylaştım. Kendisini spiritüalist, ufo uzmanı ve kehanet üzerine uzmanlaşmış olarak göstermekte. Yorumu size bırakıyorum artık :D

'UZAYLILAR TÜRKLERLE İLİŞKİYE GİRDİ, MELEZ IRK DOĞDU'

ABD’deki UFO konferansında konuşan “Türk UFO bilimci” Farah Yurdözü, Türk medeniyetinin uzaylılar tarafından kurulduğunu, Göktürkler’in de uzaylı olduğu ileri sürdü. Yurdözü’ne göre uzaylılar Türkler’le ortak bir ırk kurdu...

Tüm dünyadan binlerce uzay ve UFO meraklısını Los Angeles’ta bir araya getiren Uluslararası UFO Konferansı’nın en çok merak edilen konuşmacılarının başında “Türk UFO bilimci” Farah Yurdözü geliyor. Türkiye topraklarındaki medeniyetlerin 5 bin yıl önce dünya dışından gelen varlıklar tarafından kurulduğunu iddia ettiği “Bir Türk Ufoloğun İtirafları” adlı kitabıyla ses getiren Yurdözü, bu iddiasını yarın yapacağı konuşmada katılımcılara anlatacak. Yurdözü’nün kitapta savunduğu iddialardan bazıları şöyle:

Nemrut heykelleri uzaylıların eseri

Başka gezegenlerden gelen ziyaretçiler Türkiye’nin gizemli yerlerine inerek, gelecek nesillere kalacak ölümsüz eserler yaptı. Bunlardan biri de Nemrut Dağı’nda yer alan heykeller.

Yeni bir ırk yarattılar

Uzaylılar şu an Tükriye dediğimiz bölgede yaşayan Türk medeniyetiyle ilişkiye girerek “melez” bir ırk yarattı. Bugün hala Türkiye’ye ilgileri devam ediyor.

Göktürkler uzaylıydı

Türk medeniyeti için UFO tarihi 5 bin yıl önce başladı. İsimlerinden de belli olduğu gibi Göktürkler uzaylıydı. Gökten gelen insanlar olarak biliniyorlardı.

Kapadokya da onların

Uzaylılar Anadolu’nun birçok noktasına yer altı şehirleri kurdu.

Bunların en önemlileri Kapadokya’da yer alıyor.

Böyle 20’den fazla şehir var.

Hala dünyayı karıştırıyorlar

Dünya dışı yaratıklar hala insanları gözlemliyor ve istediklerinde kargaşa yaratabiliyorlar. Bunun en iyi örneği Ortadoğu.

ABD’de UFO’yu anlatacak

Konferansın 1 Mart programında ise bir diğer Türk UFO bilimci Haktan Akdoğan, Kumburgaz’da çekildiği öne sürülen 20 dakikalık UFO görüntüleri eşliğinde bir konuşma yapacak.

http://bizzkisiselgelisim.com/admin/seminer_resimleri/reptilian.jpg

http://radyestezi.gen.tr/FileUpload/ds405760/File/reptilian.jpg

http://bizzkisiselgelisim.com/admin/egitim_resimleri/FARAH%20-%20Kopya.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=9U_kRvCIj5s

http://www.youtube.com/watch?v=oey9EUy5CLg

http://www.youtube.com/watch?v=jgaW4FCjHRU

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatta duyduğum en saçma komplo teorisi, hatta teori bile değil. Safsatadan bile daha değersiz, hiç bir argümana dayanmayan, tarih bilgisinden yoksun boş laflar bunlar.

Gerçekleri saptırmak, sulandırmak ve değersizleştirmek için çaba gösteren tipler bunlar. Para için yapamayacakları şaklabanlık yok.

Göktürkleri gökten gelen insanlar olarak nitelemiş bir de bu kara cahil. Köktürk, kök tengri vs. burada kullanılan kök kelimesi gök anlamına gelmiyor. Göktürkler kök tengri derken gök tanrıyı kastetmiyorlar muhteremler. Kök=mavi Tengri=gökyüzü yani mavi gökyüzü anlamına geliyor. Merak edenler Orhun Yazıtlarına bir göz atsınlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayılıyorum böyle insanlara. Astronomlar dünya dışı yaşamla ilgili hiçbir şey bilmiyoruz derken bunlar uzaylılar 7'ye ayrılır, Siriuslular sarışındır Orionlular sürüngensidir falan diye Latince isimlerine kadar ayarlamışlar :D Haliyle

http://media.tumblr.com/fcbc01efc8f1300a776d633a01e89327/tumblr_inline_mjx7mbsKXS1qz4rgp.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu bir gerçek ki .. Cosmos ta yaşayan her canlı uzaylıdır.. Sende bende o da şu ayıda uzaylı.. Şu anki bilgilerimize göre en büyük küme uzaydır.. Hali ile uzay bizide içerisinde kapsadığı için bizlerde uzaylıyız.. Başka galaksi veya yeryüzünde yaşam var mıdır sorusuna ancak şunu söyleyebilirim.. Dünyayı örnek alarak üzerinde yaşadığımız bu yerde bile keşifi gerçekleşmemiş yüzlerce belkide binlerce canlı türü soyu var veya vardır.. keşif edilenler ise geniş bir yelpazeye sahip şekil boyut tür familya renk beslenme çeşitleri yaşam koşulları gibi birçok ayrı özelliklere sahip bir spektruma sahipler bizlerde bunlara dahiliz.. evrenin başka bir yerinde yaşam elbette vardır.. olasılık dahilindedir bunlar.. Ve şunu söyleyebiliriz ki bu olasılığı yoktur diye kimse kesin birşey söyleyemez... Bu 0 ile 1 arasında bile sınırsız sayıların var oluşu ile aynıdır.. 1 e ulaştığımızda ise 2 yoktur demek imkansız olur.. Bazen düşünüyorum.. Eğer bu yukarıda anlatılan mit ler veya varsayımlar artık her ne iseler ; Genetik olarak ayarlanmış bir ırk yaratsak ( Hamamböceğinin radyasyondan etkilenmemesi dayanıklılığı , farklı bir solunum sistemi , yemek yememe dışkılamama vs ) özelliklerinde ki bu ırkı ayda veya marsta çoğaltıp yeni bir türün medeniyet kurmasını sağlarsak.. Elbette onlarda bizleri yani insanları tanrı olarak görecektir. Bu şeye benzer aslında 2 3 çocugun odasındad oyun oynarken velisinin arada sırada gidip onu kontrol etmesi aç mısın sussadın mı çişin kakan geldimi gibi hep ihtiyacı oldugunda yardım etmesi ile aynıdır.. Yanlış şeyleri yapmalarını engellemeside buna dahildir. Konumuza geri dönersek belki benim bu bilimsel bir veri bulunmasada bir ihtimal önceden gerçekleşmiştir. veya gerçekleşmemiştir. belki de biz gerçekleştireceğizdir... Hiçbirşey doğru olmayabilir .. ama herşey mümkündür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzaylıları akıllı sanıyordum ben böyle bir ihtimal onların aptal olduğu sonucunu çıkartır sadece. Ya da Türkler zamanın da %100 aptaldı uzaylılardan sonra %70 aptal oldu. Bu da olabilir.. hayır işi diyelim yani. Ama yinede bu gerçekse uzaylılar Türk ırkını seçtiği için yine de aptal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

göktürk olayına bir yorum getirmiycem evet ilk duyunca çok komik geliyor öylede ama çokta kapalı beyin olmamak lazım biran için herşey mümkünmüş gibi düşünün :D göktürklerdeki kök başka bir manada olsada "gök tanrı" inancı ve göklerden gelen tanrılar diye bahsedilen pek çok tarihi yazıt belge mevcuttur.Repitelianlar konusunda güzel anlatımları var bence dinlemeyi sevdiğim bir kadın basite indirgeyrek anlatabiliyor herkesin dinleyebileceği şekilde.Şuan hangimiz türküz kimler türk tartışır benim babam çerkes annemin bir tarafı yunan dede tarafı türkmen ee nerde kaldı türk genii :D hepimiz meleziz bu gen havuzunda uzaylı olma ihtimalimle saf türk olma ihtimalim aynı :D:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türklük, kültür meselesidir; ırk değil. Kendimizi nereye ait hissediyorsak oyuz. En kötüsü de, hiçbir tarafa ait hissetmemek.

Anadolu, pek çok etnik unsurun, binlerce yıldır, birbirine karıştığı bir coğrafyadır. Atatürk, bu yapıdan bir millet inşa etti. Fakat, yapı çökertiliyor. Eğer millet bilincini yitirirsek, bilincini yitirmeyen milletlere yem oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farah hanımın bazı konuları abartılı olsada reptilan sürüngenlerin dünyada binlerce yıldır çevirdikleri fırıldakları anlattığı gündeme getirdiği için çok değerli buluyorum Türkler uzaylı ırk olmasada bu orion ve zeta retuculi kaynaklı bu kertenkele ırkın dünya ile bağlantısı doğrudur konuyu açan arkadaşaa teşekkür.Maji olayı ve demonların kaynağı bunlardır arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlluminati denilen örgütün Uzaylı versiyonu gibi olmuş ikiside inandırıcı değil. :D Yaşamadan kimsenin inanıcağınıda sanmıyorum zaten. :rolleyes: Göktürk kısımlarına gelicek kadar izleyemedim sıkıldım yorum yok. :D

illuminatiyi kısaca piramid sembollü örgütü direk ona bağlıyor başka bir versiyonu değil,direk o olduğunu söylüyor zaten :D illuminatiye inananların (inanıyor musun bilemem ) bunu inandırıcı bulmaması garip gelir bana :D en azından örgüt birleşmesinin nedenlerine amaçlarına geniş bir pencereden bakmamızı sağlıyor.İlluminati ismi ne kadar doğru tartışılır da neyse onlar bunu dememizi istiyor öyleyse what a hell dedik gitti :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

illuminatiyi kısaca piramid sembollü örgütü direk ona bağlıyor başka bir versiyonu değil,direk o olduğunu söylüyor zaten :D illuminatiye inananların (inanıyor musun bilemem ) bunu inandırıcı bulmaması garip gelir bana :D en azından örgüt birleşmesinin nedenlerine amaçlarına geniş bir pencereden bakmamızı sağlıyor.İlluminati ismi ne kadar doğru tartışılır da neyse onlar bunu dememizi istiyor öyleyse what a hell dedik gitti :p

İlluminati'yi geniş çaplı araştırmıştım öncelerde inandırıcı bulmadım ama hiç birşey imkansız değildir düşüncesinde olan bi insanım yani oladabilir belki de gerçektir ama bu örgüt ve amaçları üzerinde bu uzaylılarla birlikte iki teori oluşuyor çünkü internet üzerinde bu örgütün kurucuları vs. araştırdığınızda bir insan olduğu çıkıyor tamamen farklı teoride şeyler ama amaçlar aynı şeklinde. Videoda kadının izlediğim yere kadar anlattıklarının hepsini İlluminati örgütünün amacı olarak bildiğim için sıkıcı geldi ve devam etmedim. Belki de o kurucuya insan diye yazdıklarıda bir uzaylıdır neden olmasın? :rofl: Şaka bi yana dediğim benim için iki teoride inandırıcı gelmiyor. Bu örgüt hakkındaki şeyler ve amaçları bu kadar kişiye yapabilicekleri vs. ama dediğim gibi şimdiye kadar hiç birşeye imkansız, olamaz demedim buna da demiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok artık daha neler.millet gizeme daldıkça nerden sallayacağını şaşırıyor birde şu sürüngensi insanlarhikayesi çıkarttılar güzel güzel yeni dünya düzeninde masallarımıza inanın tıpkı demonlar uzaylılar gibi neyi gösterirsek atlayın atlayın ki beyninizi bunlarla kuşatalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok artık daha neler.millet gizeme daldıkça nerden sallayacağını şaşırıyor birde şu sürüngensi insanlarhikayesi çıkarttılar güzel güzel yeni dünya düzeninde masallarımıza inanın tıpkı demonlar uzaylılar gibi neyi gösterirsek atlayın atlayın ki beyninizi bunlarla kuşatalım

:) Size de sadece gülüyorum bu yorumunuz üzerine.. özelden bana yazdıklarınızı hatırlatırım size..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...