Jump to content

Trance Müzik alanındaki ilk parçam

SystemFail

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhaba,

Yaklasık 2 yıldır amatör olarak zevk için FL stuido kullanıyorum

Trance müzik elektronik bir müzik tarzı ve partilerde çalınıyor.

7-8 dakikalık uzunluklarla karşımıza geliyor.

Bende bu alanda bir çalışma yapıp biraz melodi anlamında kısır kalmış olsamda, hem bölüm canlanır, hemde emeklerimi paylaşmış olurum dedim :)

Dinleyen ve yorumlayan herkese teşekkür ederim :)

Umarım trance müzik severler biraz olsun kalıntılarını bulursunuz :D

https://soundcloud.com/musicenergetic/trance-epics

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlariniz icin cok tesekkur ediyorum. Evet serpentine seninde bahsettigin gibi bende hint ezgilerinin hos bir hava katacagini dusunmustum. Sanirim enstrumanlari biraz daha gercekcilestirmem gerek.

Eisenheim sanada tesekkurlerimi sunuyorum ve evet calismalarima devam edecegim. Cepten girdigim icin ayri ayri cevap yazamiyorum kbakmayin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. üzerinden yaklaşık iki sene geçmiş olmasına rağmen bir güzel yorum daha geldi. Evet, kendimi gelistirmeye devam ediyorum ancak trance muzik (bahsettigim goa) populerligini neredeyse tamamen kaybetmiş durumda ve su anda daha çok günümüz müziklerine yakın çalışmalar yapmaktayım.Eğer yine ortaya güzel birşey çıkarabilirsem onu da paylaşacağım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Hoşunuza Giden Müzik Klipleri

Hoşumuza giden, anlamlı bulduğumuz, kendisini izleten klipleri bi araya toplayalım diye açıyorum bu başlığı.          

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• Müzik Tarihi

Müzik , geçmişte ve günümüzde bilinen her toplumda bulunur ve kültürel bir evrensel olarak kabul edilir. [1] [2] En izole edilmiş kabile grupları da dahil olmak üzere dünyadaki tüm insanlar bir müzik biçimine sahip olduklarından, müziğin büyük olasılıkla ataların popülasyonunda insanların etrafa dağılmasından önce mevcut olduğu sonucuna varılabilir. Sonuç olarak, ilk müzik Afrika’da icat edilmiş ve daha sonra çeşitli enstrümanlar yapmak için çeşitli farklı malzemeler kullanılarak insan yaşamının

• Goa Trance

Öncelikle forumdaki diğer psychedelic trance konusundan bilerek farklı bir konu açmamın sebebi Goa Trance'ın başlı başına kendine ait bir kültürü olmasıdır.   Goa Trance, Hindistan'ın Goa bölgesinde 1980'lerde ortaya çıkmış bir elektronik müzik türüdür. Goa'ya gelen hippie turistleriyle yerli halkın kaynaşmasıyla ortaya ilginç bir psikadelik kültürü çıkmıştı.Goa Trance'ın fikir öncülerinden Dj Fred'in anlatımına göre o dönemlerde bölgede Doors, Neil Young gibi gruplar dinleniyordu fakat sürekl

• Eleştiri ve yorumlarınızı beklediğim çalışmam (Psychedelic trance)

Merhaba sevgili Gnoxis ailesi. Uzun süredir uğraştığım bir projemi bitirmiş bulunmaktayım. Bu müzik türünü seven kişilerin eleştirileri benim için çok önemli ve değerli. Lütfen benimle görüşlerinizi paylaşın.https://youtu.be/tJu2UZwJ_Fg Buradaki masteringsizdir masteringli hali ise Spotifyda Teşekkür ederim!

• Yavuz Çetin Müzik ve Barış Festivali

Türk rock müziğinin altın çocuğu Yavuz Çetin’in anılacağı 5. Yavuz Çetin Müzik Festivali, 5 Mayıs'ta Volkswagen Arena’da gerçekleşiyor. 18'inci ölüm yıl dönümünde sanatçı arkadaşları ve sevenleri tarafından düzenlenen gecede Türk müziğinin birbirinden önemli isimleri yer alacak.   Tanju Eksek & Yavuzcan Çetin Batu Mutlugil Büyük Ev Ablukada Even Flow Moğollar Bulutsuzluk Özlemi Kurtalan Ekpres Pentagram Sahte Rakı   Tarih :05 May 2019 Pazar 13:00 Yer: Volkswagen

, Yer: Pano

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...