Jump to content

Trance Müzik alanındaki ilk parçam

SystemFail

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhaba,

Yaklasık 2 yıldır amatör olarak zevk için FL stuido kullanıyorum

Trance müzik elektronik bir müzik tarzı ve partilerde çalınıyor.

7-8 dakikalık uzunluklarla karşımıza geliyor.

Bende bu alanda bir çalışma yapıp biraz melodi anlamında kısır kalmış olsamda, hem bölüm canlanır, hemde emeklerimi paylaşmış olurum dedim :)

Dinleyen ve yorumlayan herkese teşekkür ederim :)

Umarım trance müzik severler biraz olsun kalıntılarını bulursunuz :D

https://soundcloud.com/musicenergetic/trance-epics

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlariniz icin cok tesekkur ediyorum. Evet serpentine seninde bahsettigin gibi bende hint ezgilerinin hos bir hava katacagini dusunmustum. Sanirim enstrumanlari biraz daha gercekcilestirmem gerek.

Eisenheim sanada tesekkurlerimi sunuyorum ve evet calismalarima devam edecegim. Cepten girdigim icin ayri ayri cevap yazamiyorum kbakmayin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. üzerinden yaklaşık iki sene geçmiş olmasına rağmen bir güzel yorum daha geldi. Evet, kendimi gelistirmeye devam ediyorum ancak trance muzik (bahsettigim goa) populerligini neredeyse tamamen kaybetmiş durumda ve su anda daha çok günümüz müziklerine yakın çalışmalar yapmaktayım.Eğer yine ortaya güzel birşey çıkarabilirsem onu da paylaşacağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...