Jump to content

Reptilian Musallatı

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

images.jpg

Reptilian varlık tarafından obsede olmuş insanlar, zamanla kendi benliklerinden ve ruhsal yapılarından uzaklaşıyorlar. Dışarıdan bakıldığında normal bir insan gibi ama içi Sürüngen. Kendilerini en çok gözlerinden belli ederler. Çok soğuk ve rahatsız edici bir bakışları vardır. Medyum ve hassas yapıda kişilerin yanında rahatsızlık duyarlar ve hemen uzaklaşırlar.

UFO, paranormal, ruhsal ve gizem konularına ilgileri vardır. Ben Amerika'da verdiğim UFO konferanslarında Reptilian obsedesi olan çok kişi ile karşılaştım. UFO kongrelerinde sıkça bulunurlar. Davranışları iddialı, hatta kendini herkesten üstün gören bir tavırdadır.

Reptilian obsesyonuna uğrayan kişi ruhsal, fiziksel, zihinsel açıdan hızla çöküntüye geçer. Karakter ve davranış değişiklikleri ortaya çıkar.

Radyastezi uzmanı Ali Seydi Gültekin bey ile verdiğimiz ortak konferansların amacı Reptilian saldırısına maruz kalmış kişilere yardımcı olmak ve tedavi etmek. Ben kendi araştırmalarım doğrultusunda geçmişten bugüne Reptilian ırkın dünyada nasıl etkili olduğunu, UFO'lar ve kaçırılmalara ile olan bağını, ezoterik, tarihsel geçmişini ve Reptilian'ların insanları nasıl ele geçirdiğini anlatıyorum.

Ali Seydi Gültekin bey de Türkiye'de sadece kendisinin uyguladığı sarkaç ile tedavi yöntemi sayesinde kişinin Reptilian saldırısı altında olup olmadığını saptıyor, ve yine sarkaç yöntemiyle fiziksel ve ruhsal tedavisini gerçekleştiriyor.

Sanırım Ali bey ile birlikte dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmada amacımız bilginin sadece teoride kalması değil, aynı zamanda şifa uygulamalarıyla Reptilian obsesyonu yüzünden acı çeken insanların iyileştirilmesi.

İmza:

Farah G. Yurdözü

farah yurdözü.jpg

5. ve 20. dakikalar arasında Reptilian varlığın musallat olduğu, Eskişehir'de yaşayan bir genç hakkında konuşuluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=F5edtyIut6g

Konuyla ilgili ayrıntılı bir konu Gnoxis'te açılmış. >>> http://www.gnoxis.com/reptilian-insans%C4%B1lar-29384.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Numeroloji bak bugün septikliğim üzerinde. Kendimi saçma sapan şeylerle uğraşırken buldum. :D Şimdi şu yukarıda ki görüntünün aslını araştırdım. Bu toplantı Barack Obama yönetiminde Washington'da düzenlenmiş.

AIPAC (Amerika - İsrail Halkla İlişkiler Komitesi)

Toplantının tamamına bakayım dedim, Reptilian abimiz gerçekten var mı diye. Büyük ihtimalle ışıktan kaynaklanan bi yanılsama. Toplantı da dinleyicilerin olduğu bölge pek çekilmemiş. Netanyahu konuşurken hemen önde gerçek korumanın önünde fotoğraf çeken bir gazeteci var, sanırım onu benzetmişler. Fakat çok ilginç bi görüntü yakaladım. Bi bakar mısın benim mi gözümde problem var, yoksa yanılsama mı? Nedir şu? :D

15:50 -16:10 dakikaları arasını izle, hemen önde eğilerek garip bir canlı geçiyor. Görüntü alan Reptilian abimiz de orada. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi saçmalık ya kraliçe elizabeth falan reptilianmış, george bush reptilianmış saçmalığa bak yüzü biraz kırışık diye veya gözleri biraz tuhaf diye hemen reptilian ilan ediyorlar :D benimde gözlerim sarımsı değişik bi renk kafamda büyüktür tam bir kertenkeleyim dimi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Numeroloji bak bugün septikliğim üzerinde. Kendimi saçma sapan şeylerle uğraşırken buldum. :D Şimdi şu yukarıda ki görüntünün aslını araştırdım. Bu toplantı Barack Obama yönetiminde Washington'da düzenlenmiş.

AIPAC (Amerika - İsrail Halkla İlişkiler Komitesi)

Toplantının tamamına bakayım dedim, Reptilian abimiz gerçekten var mı diye. Büyük ihtimalle ışıktan kaynaklanan bi yanılsama. Toplantı da dinleyicilerin olduğu bölge pek çekilmemiş. Netanyahu konuşurken hemen önde gerçek korumanın önünde fotoğraf çeken bir gazeteci var, sanırım onu benzetmişler. Fakat çok ilginç bi görüntü yakaladım. Bi bakar mısın benim mi gözümde problem var, yoksa yanılsama mı? Nedir şu? :D

15:50 -16:10 dakikaları arasını izle, hemen önde eğilerek garip bir canlı geçiyor. Görüntü alan Reptilian abimiz de orada. :D

Harbi la hatta seyircilerin orada değil mi?Konuşmacının sol tarafında kalıyor hatta orada.Müthiş nasıl fark ettin yav :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen öyle diyosan öyledir. :D

abi saçmalık ya kraliçe elizabeth falan reptilianmış, george bush reptilianmış saçmalığa bak yüzü biraz kırışık diye veya gözleri biraz tuhaf diye hemen reptilian ilan ediyorlar :D benimde gözlerim sarımsı değişik bi renk kafamda büyüktür tam bir kertenkeleyim dimi :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reptilian konusu bazıları için kazanç kapısı olarak görülüyor. 21 Aralık 2012 mevzusu, Marduk gezegeni vs. gibi konularda oldukça para getiren mevzular olmuştur.

Gerçek nedir peki? Gerçeği bu safsatalardan nasıl ayırt edeceğiz? Bunun için tek çözüm yolu, okumak, okumak ve okumak. Epistomoloji okuyun, kuantum fiziği okuyun, bilimsel yayınlar okuyun. Belli bir bilimsel bilince ulaşamazsanız eğer, gerçek ile yalan arasındaki farkları anlayamazsınız.

Reptilian ırk mevzusu yeni duyulan bir konu olduğu için insanlar ne olduğu hakkında bir fikre sahip değiller. Bu durum da şöhret ve para budalası çıkarcı insanlar için büyük bir fırsata neden oluyor.

Reptilian mevzusu, ırksal bir özelliktir. Bizim uzay-zaman boyutumuzda bu tür sürüngenimsi ırka mensup canlılar vardır. Her ne kadar bildiğimiz insan özelliklerinin bir çoğuna sahip olsalar bile ben bunlara insan demiyorum.

Bir de bunların 4. boyutta yaşayan türleri vardır. Bunların insanlara musallat olabileceklerini, insanlar üzerinde deneyler yapabileceklerini kesinlikle düşünmüyorum.

Bu forumda yazan, ayrıca yukarıda ismi geçen kadınla görüşmüş olan biri vardı. Anlattıkları şeyler çok ilginçti. Reptilianların bir çok kişiyi genetik deneylerde kullandığına dair çok şeyler dinledim. Peki bu nasıl olabilir? 4 boyutta doğum yapan insanlar olabilir mi? Yoksa her şey bir aldatmacadan mı ibaret?

Reptilian musallatı olarak adlandırılan olayların bir çoğunda konu, kaçırılma ve denek olarak kullanılma mevzusudur. Halbuki böyle bir şey fiziksel veya metafiziksel açıdan asla mümkün değildir.

Peki bu insanlar yalan mı söylüyor? Bence yalan da söylemiyorlar. MİND CONTROL deneylerini araştırırsanız, çağımızdaki kitlesel olarak yapılan deneylerin ne kadar korkunç boyutlara ulaştığını anlarsınız. Bir insanın zihnine görüntü yollanabilir, ses yollanabilir, bilinçaltına bir fikir saklanabilir, bir düşünce yerleştirilebilinir. Tüm bunlar sizin zihninizin ve bilincinizin, bu türlü bir etkiye ne kadar açık olabileceği ile alakalı bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine görmüş muhabbet etmiş gibi uzaylı anlatan yeni çağcılar. Uydurduğumuz uzaylı tipleri bile dünyadaki canlılara benziyor, en klasikleri ise insanımsı, böceğimsi ve sürüngenimsi olanlardır hiç şaşmaz. Bilim insanları dünya dışı varlıkların varlığı bir yana, neye benzeyebilecekleri hakkında bile hiçbir fikrimiz yok derken insanlar böyle şeylere inanmayı seçiyorlar. Bu tarz konuları düşünüp araştırmayı ben de severim ama gerçeklikten kopmamalıyız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işlere saçmalık diyeceğinize önce zecharia sitchin in kitaplarını okumanızı tavsiye ederim. Bir arkadaşın yazdığı gibi okumak ,okumak,araştırmak lazım...Büyülere gelince inan,cinlere inan ,şeytanlara inan ama buna gelince saçmalık abi ya!!!Bu işte bi gariplik yok mu???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk entrydeki ablamız gerçekten çok önemli bir iş yapıyor.Bahsettiği tipteki insanlara rastladım.Gerçekten çok ukala davranıyorlar sanki siz dünya hakkında hiçbirşey bilmiyormuşsunuz ve tek gerçek uzaylılarmış gibiler.Fazlasıyla asosyaller ve uzaylı konularına aşırı ilgililer.Gerçekten zor bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu feci ilgimi çekti yalnız Şu Farah G. Yurdözü denen kadına epey bir antipatim oluştu o kadında bişey var .. negatif enerjimi dersiniz ne dersiniz bilemiyorum kadının bu düşüncemi hoş karşılıyacağını sanmıyorum :D Ne o yoksa banada mı Reptilianlar musallat oldu acaba :D Biraz araştırma yapayım bu konu hakkında... Şu an önyargılı olarak bir new age safsatası veya komplo teorisi olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hadi hadi seni gidi Reptilian. :D

Konu feci ilgimi çekti yalnız Şu Farah G. Yurdözü denen kadına epey bir antipatim oluştu o kadında bişey var .. negatif enerjimi dersiniz ne dersiniz bilemiyorum kadının bu düşüncemi hoş karşılıyacağını sanmıyorum :D Ne o yoksa banada mı Reptilianlar musallat oldu acaba :D Biraz araştırma yapayım bu konu hakkında... Şu an önyargılı olarak bir new age safsatası veya komplo teorisi olduğunu düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine görmüş muhabbet etmiş gibi uzaylı anlatan yeni çağcılar. Uydurduğumuz uzaylı tipleri bile dünyadaki canlılara benziyor, en klasikleri ise insanımsı, böceğimsi ve sürüngenimsi olanlardır hiç şaşmaz. Bilim insanları dünya dışı varlıkların varlığı bir yana, neye benzeyebilecekleri hakkında bile hiçbir fikrimiz yok derken insanlar böyle şeylere inanmayı seçiyorlar. Bu tarz konuları düşünüp araştırmayı ben de severim ama gerçeklikten kopmamalıyız.

düşüncelerime katılır mısın katılmaz mısın bilmem ama önemli bir yere değinmişsin. bana göre bu tür komplo teorilerinin türetilmesindeki amaçlardan biri de insanları gerçeklikten koparmak. birtakım doğruların üzerine birkaç küçük saçmalık serpiştiriyorlar ve gerçeği saptırıyorlar. böylece sürekli bu konular gözümüzde efsanevi ve keşfedilmesi gereken gizemli konular olarak kalmaya devam ediyor. illuminati meselesi, uzaylı muhabbeti vs. bu tür konular sulandırılıyor. bi üçgen bi göz gördüğümüz her yerde illuminati arıyoruz. esas mesele dünyaya yön veren karanlık kurullar, ama biz işin bu tarafından uzaklaştırılıyoruz. bence uzaylı=cin. batıda cinlere çok inanılmıyor. cin vakaları hayalet, ölmüş insanların laneti ya da uzaylı olarak açıklanıyor. şimdi de dünyayı uzaydan gelen reptilianlar yönetiyor dediler. dünyayı yöneten ya da kendi istedikleri şekle sokan karanlık birtakım oluşumların olduğu muhakkak. masonik yapıların varlığı, bunların şeytana tapma ayinleri yaptığı, direk temas kurup iblisten talimat aldıkları biliniyor. iblise hizmet eden cinlerin ifritlerin varlığı da biliniyor. dünyayı sürüngen insan kırması bir ırk yönetiyor deyince gerçekleri saklamak kolaylaşıyor ve olay fantastikleşiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün forumda Reptilian konularının hortlatıldığı gün olsa gerek :)

Efendim gelmeyin böyle oyunlara kanmayın. Attığınız videolardaki olaylar tamamen insanoğlu bir şeylere inandırmak için. Doctor Who'ya döndü bu Reptilianlar olayı zaten. Yakında biri çıkacak ben time-lord'um diyecek bekliyorum.

İşin şakası bir yana tü dünya genelinde gündem değiştirmeyi aşırı seviyoruz bizler. Reptilianlar öyle alelade bir şekilde böyle şeyler yapmaz emin olun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...