Jump to content

Basit Demonik Ritüeller


AurorA

Önerilen Mesajlar

Çeviriye kaynak olan kitabı reincarnated nickli üye http://www.gnoxis.com/daemon-daveti-goetia-41222-6.html#post752259 isimli başlıkta paylaşmıştı.Bu konuyu paylaşıp paylaşmama konusunda çok düşündüm. Normalde bu tür davet içeren konuları ayan beyan paylaşmıyoruz. Ancak siteye üye olup araştırma yapan herkesin artık bir nebze çocukluktan uzaklaştığını, saçma denemelerle kendilerini riske atmayacaklarını umuyorum. Zaten kaynak da her bilgiyi aşırı açıklamalı şekilde vermemiş. Bu tarz ritüeller hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara yarar sağlayacağını umarım.

 

------------

 

Bu dosyadaki ritüeller oldukça basit ve genel şekilde tarif edilmiştir. Unutulmaması gereken bir konu: Olağan bir elemental çember açmak, Demon ile çalışma yaparken bu çalışmayı icra eden kişiyi dengede tutmayı sağlar.

 

Basit Adanma Ritüeli

 

Öncelikle kendinizi adayacağınız bir demon seçmeniz gerekmektedir. Bunun için acele etmeyin. Seçmeniz gerektiği zaman, bu seçim gerçekleşecektir. Adanma öncesinde bu olaya hazırlık olması açısından kişinin birçok demon ile çalışması önerilmektedir. Tek bir demona adanmadan da uzun yıllar boyunca Demonoloji üzerine çalışabilirsiniz. Demonoloji ile ilgilenenler zamanla diğerlerinden daha fazla bağlı oldukları ya da diğer demonlara nazaran kendilerini daha yakın hissettikleri bir demon olduğunu fark ederler. Adanma Ayini ise bu bağı basitçe tasdik eder ve kuvvetlendirir.

 

Adanmadan hemen sonra değişikliği fark edecek misiniz? Muhtemelen hayır. Ama endişelenmeyin. Adanma, zaten sizin bütün dünyevi problemlerinizin çözümü için değil. Adanma, sizinle demon arasındaki bağı pekiştirmek için gerçekleştirilen bir ayindir. Bu, demonun sizinle her zaman irtibatta olacağı ya da size kendisini her köşede açıkça belli edeceği anlamına gelmez. Bunun yanı sıra adandığınız Matron/Patron sizin birincil rehberiniz olacaktır. Hiç kuşku yok ki, yolunuzda daha güçlü olan başka demonlar da bulacaksınız. Çünkü hayatınızda belli zamanlarda değişik bir demonun yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Matron/Patron’unuz diğerinin rehberliği için kenara çekilecektir.

 

Peki, o halde neden Matron/Patron seçmek gerekir? Çünkü bir Matron/Patron, bireyi dengelemek için var olan eştir. Bu denge sayesinde biz bazı şeyleri daha net görürüz ve kendimizi daha iyi bilmeye başlarız.

 

Adanma ritüelleri, mümkünse sizin için önemli olan bir günde yapılmalıdır. Doğum günleri, çocuklarınızın doğum günleri ya da ideal gün olduğuna dair emareler fark ettiğiniz günlerde yapılabilir. Ya da bu adanmayı hayatınızda büyük bir değişim yapmayı planladığınız bir dönemde, bu değişiklikten önce de yapabilirsiniz. Eğer bu tür önemli günler için bekleme imkanınız yoksa, yeniay ya da dolunay dönemlerinde ya da gezegenlerin durumunu göz önünde bulundurarak ritüelinizi planlayabilirsiniz. Adanma Ritüeli için şu malzemeleri bir araya getirmeniz gerekmektedir:

 

Zil ya da gong,

2 kadeh,

Doğal solar deniz tuzu,

Bir akarsudan alınmış su,

Tütsü için bir kap/tas,

Gerekli materyalleri yakmak için demir bir kap/kazan,

Bir athame ya da hançer,

İnvokasyon (çağırma) için bir kılıç,

Parşömen,

Mürekkep,

Elementinize uygun bir tütsü.

 

Önceden ayarlamanız gerekenler; Kendinize emsal olarak bulduğunuz ve kendinizi adamayı planladığınız demon, elementiniz (eğer bu sizin seçiminizse) ve ritüelinizin başlayacağı yer.

 

Emsal Olarak Demon Seçmek: Kendinize seçeceğiniz demon, sizin bakış açınıza oldukça yakın olmalıdır. Örneğin: Eğer kitap kurduysanız ya da öğrenmeyi seviyorsanız, bu durumda sizin emsal Demon seçiminiz kuşkusuz bilgi Demonu olan Ronwe olmalıdır. Emsal demonunuzun o olduğunu kesin olarak anlamak için demonları özellikle seçmeyi düşündüğünüz demonu iyice araştırmalısınız. Ayrıca demonunuzu bu yöntemle seçmek istemezseniz, elemental demonunuzu da seçmeniz mümkündür.

 

Elemental emsaller, elemental büyü ile el ele yürür. Özellikle elemental büyü ile ilgili bir geçmişiniz varsa, bu yol sizin için seçilebilecek en iyi yol olabilir. Bunun ne kadar kişisel bir şey olduğunu anladığınızı umarım. Herhangi bir Demon’u seçmenin birçok farklı nedeni vardır.

 

Ritüele hazırlık: Zamanı planlayın. Kendinize hazırlanmak için en azından 3 gün süre tanımalısınız. Eğer sigara, alkol ya da eğlence amaçlı uyuşturucu kullanıyorsanız (ki biz uyuşturucuya karşıt olmaktan gayet gurur duyuyoruz) bu ritüeli gerçekleştirmeden önce 48 saat boyunca bu maddeleri kullanmamalısınız. Seksüel birliktelikten de bu süre içinde kaçınılması gerekmektedir, malum bu faaliyet fiziksel enerjinizi boşaltmaktadır. Emsal olarak seçtiğiniz demon için gerekli olan tüm malzemelerin tamamlandığından ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ritüel alanı seçtiğinizden emin olun.

 

Ritüel: Bu ritüelin çıplak ya da kıyafetli yapılması mümkündür. Ritüel çemberinizin çevresine beğendiğiniz elementleri toplamak için bir davet kullanın. Adanmaya ilişkin sözleri size daha anlamlı gelen daha etkili sözlerle değiştirmek konusunda serbestsiniz.

 

Toprak Elementini Çağırmak İçin: Lirach Tasa Vefa Wehlic, Belial.

Hava Elementini Çağırmak İçin: Renich Tasa Uberaca Biasa Icar, Lucifer.

Ateş Elementini Çağırmak İçin: Ganic Tasa Fubin, Flereous.

Su Elementini Çağırmak İçin: Jedan Tasa Hoet Naca, Leviathan.

 

Bir defa bu elementleri çağırdığınızda ve çemberiniz oluşturulduğunda, bir parça kağıda şunları yazın;

 

“Ben, (isminiz), burada kendimi (Demon’un adı)’a adıyorum. Satan tarafından –cehennemin hükümdarı, elementlerin tümü ve yöneticisi- Bundan böyle ve sonsuza kadar (Demon’un adı)’na sadık olacağıma yemin ederim. Seninle çalışacağım ve istediğinde sana hizmet edeceğim. Beni şimdi tasarımının elementlerine adanmış bir hizmetkâr olarak kabul et. Seal’imi (mührümü) aşağıya basıyorum.”

 

Bu adanma yazınızı imzalayın.

 

Seçtiğiniz demona bağlanmanız için yarım saati geçmeyecek şekilde meditasyon yapın. Meditasyon sırasında ilk olarak seçtiğiniz Demon’un varlığını hissedin (ve onu hissedeceksiniz) – sonra adanma için yazdığınız kağıdı yakın. Ritüeli olağan şekilde kapatın.

 

Sonuç: Bu ritüel seçtiğiniz demona söz verdiğiniz üzere adanmış olarak kalmanız için herhangi bir yenileme gerektirmemektedir. Bir kere kendinizi bir Demon’a adadığınızda, Satan dışında bir başkasına kendinizi adayamazsınız. Bu nedenle seçiminiz çok önemlidir. Adanmışlık konusunda başarısız olmak sizinle seçtiğiniz Matron/Patron arasındadır. Bazıları adanma sonrasında adanmasına uygun olmayan durumlarda bulunduğunda herhangi bir terslik ile karşılaşmadığını söylerken, bazıları da böyle durumlarda hiçbir şeyleri yokken aniden hastalandıklarını söylemektedirler. Bana göre bu ibadet eden kişinin derinlerinde kendilerini ne kadar suçlu hissettikleri ile ilgilidir. Unutmayın, Demon’lar, olağanüstü varlıklardır ve kendi bireysel beğenileri, antipatileri ve mizaçları vardır. Bir Demon ile çalıştıkça o Demon’un mizacını daha iyi anlayacaksınız.

 

 

Vaftiz

 

Baphometik Ateş Vaftizinin edebi atıfların metaforik kullanımından, sonsuz bilincin yeniden doğumunu sembolize ettiği anlaşılmaktadır. Gerçekte, yetişkin vaftiz ayinlerinde amaçlanan gerçek olay da budur. Yetişkinlerin vaftizi ile çocukların vaftiz ayinleri arasında belirli farklar vardır. Çocuklar için kan eklenmez ve cilde hiçbir işaret kazınmaz. Bununla birlikte yetişkin vaftiz ayini ise biraz acı içerir.

 

Ayin olağan şekilde açılır. Bununla beraber, ritüel çemberinin ortasında ya da boşlukta her elemental demonun sigillerini içeren daireler çizilir. Bunlar Satan’ın cevap vereceği noktaların işaretleridir. Dairenin merkezinde vaftiz olacak çocuklar için tarikat/mezhep Demonu, yetişkinler için patron/matron demonunun sigili bulunur. Yine yetişkin kişi eğer patron/matron demon seçmemişse, mezhep/tarikat demonu kullanılır. Bu çemberin etrafında birçok mum kullanılabilir ve beyaz mum geleneksel olarak kullanılmaktadır.

 

Bir defa çember açıldığında, vaftiz olacak kişi eğer yetişkinse, kendisinden birkaç damla kan vermesi istenir. Eğer vaftiz edilecek kişi çocuksa, bu defa ebeveynlerinden birkaç damla kan alınır. Kan, Lord Leviathan tarafından kutsanan altarda, ayinde daha sonra kullanılmak üzere tutulan kutsal su ile karıştırılır. Vaftiz edilen kişi beyaz, gri ya da siyah geleneksel cübbelerden giyer.

 

Yetişkin Vaftizi – Vaftiz edilecek kişi henüz yakılmamış mumlardan oluşan çemberin içinde durur. Bu çemberin alanı kişinin cübbesinin ya da kuşağının alev almasını engelleyecek şekilde, en azından tüm mumlardan birer adım uzaklıkta olacak şekilde geniş olmalıdır. Ayrıca her zaman için yangın için tedbir olarak biraz su bulundurmakta fayda vardır. Sonrasında mumlar yakılır. Şu cümleler ayini yöneten rahip/rahibe tarafından kişinin üzerine doğru söylenir;

 

“Hail bizim cehennem lordumuz, Satan. Hail (mezhep/Matron/Patron Demon adı). Lord Satanımızın adıyla kutsanmış (vaftiz edilecek kişinin ismi), senin sevgili çocuğun. Kuzey yardımıyla bizim Lord Belial’imiz, onun yolunu bilebilir. Doğu yardımıyla bizim Lordumuz Lucifer onun ruhunu bilebilir. Batı yardımıyla bizim Lordumuz Leviathan onun duygularını bilebilir. Güney yardmıyla bizim Lordumuz Flereous onun tutkularını bilebilir. Baphomet yardımıyla yolu onu bilgeliğe götürebilir. Bütün bunlar Lord Satan’ımız ve Lord (Mezhep/Matron/Patron Demon adı) ile bu adam/kadın, siz ve bu gece burada bulunan herkes için soydaş olarak bilinsin. Bu adam/kadın Lucifer’ın ışığında yolunda yürüyebilecektir. Kutlu olsun.”

 

Bu defa bir sürahi içinde tutulan kutsanmış su, tüm mumlar sönene dek mumların üzerine dökülür. Oturumu yöneten rahip çemberi açar ve vaftiz edilen kişiyi altara götürür. Bu defa rahip uygun oleumları kanlı su ile karıştırır ve vaftiz edilene sürer. Sonra kızgın demir, ateşten alınır ve mezhep/Patron/Matron demonun işareti vaftiz edilen yetişkinin sol uyluk kemiği üzerine basılır. İşaretlenme tamamlandıktan sonra karışım toprağa dökülür ve ayin kapatılır.

 

Çocuk Vaftizi – Eğer çocuk daire içinde sessizce durabilecek kadar büyükse, tek başına durabilir. Eğer tek başına duramayacak kadar küçükse, ebeveynlerinin de daire içine girmesi ve çocuğu tutması ya da onun yanında durması daha doğru olacaktır. Ritüel normal şekilde başlar ancak çocuğun kanı yerine ebeveynlerinin kanı kullanılır ve çocuk kızgın demirle damgalanmaz ama kanlı su, yağ gibi çocuğun üzerine sürülür.

 

Çoğu mezhep çocuk (ki burada çocuk ile tanımlanmak istenen 18 yaş altındakilerdir) vaftizi için her iki ebeveynin de iznini istemektedir. Bazı vaftiz edilen çocuklar tüm yetişkin vaftiz seremonisini kaldırabilecekleri zaman tekrar vaftiz edilmeyi tercih ederler.

 

İnisiyasyon

 

Demonoloji’de insiyasyon iki yolla yapılır. Kendini adama ve kendini inisiye etme ya da kendini adama ve coven/mezhep tarafından inisiye edilme. Bazı mezhepler inisiyasyon öncesinde vaftiz edilmiş olmanızı gerekli görmektedirler. Bazıları ise vaftizi daha ileriki bir tarihe erteleyebilmektedirler.

 

Basit inisiyasyon ayini şu şekildedir; ritüel, basit elemental çemberi açma ile başlar. İnisiye, ritüel çemberinin Kuzey tarafından giriş yapar. Kuzey burada Demonolojiye başlamayı vurgulamaktadır. Her elemental noktada inisiye rahip ya da rahibeler tarafından elemental demona şu şekilde sunulur; “(Demon adı), sana (inisiyenin adı)’nı sunuyoruz –senin yolunun gerçek bir müridi. Ona kutsal gücünü bilme bilgeliğini bahşet.” İnisiye her Element’te şu şekilde cevaplar: “Hail (Demon’un adı).” Bunun ardından Coven/mezhep de “Hail” der. İnisiye altarın önünde diz çökerek elini kesmelidir ve kanı, diğer tüm covendekilerin kanlarının içinde bulunduğu kadehe akmalıdır. Bunlar demon Leviathan tarafından kutsanan su ile karıştırıldığında, inisiye Coven/Mezhebin patron demonuna sunulmaya hazırdır. Bu mezhepten mezhebe değişiklik gösterebilir. Bir defa yapıldığında, inisiyeye kadehten içmesi söylenir. Sonrasında kadeh üye-üye dolaştırılır. Bazı coven/mezhepler inisiyeye demonların onu o şekilde bilmesi için bir isim ya da onun gruba kabul edildiğine işaret etmesi için bir kolye ucu verirler.

 

Kendi başına inisiye olmak için, ayin benzer şekilde başlar ancak inisiye kendisini şu şekilde sunmalıdır; “(Demon adı), Kendimi sana senin yolunda ilerleyen gerçek bir mürid olarak sunuyorum. Bana kutsal gücünü bilme bilgeliğini bağışla. Hail (Demon adı).” İnisiye kendisini altara sunmalı ve elini keserek kadehe kanının akmasını sağlamalı. İnisiye kanı su ile karıştırarak onu Leviathan’a sunmalı: “Leviathan –kendimi arındırabileceğim ve yeni hayatıma demonolog olarak devam edebileceğim bu suyu kutsa”. Bir defa yapıldığında, inisiye kendisini patron demon ya da Satan’a sunar. Sonrasında kadehten içer.

 

Önceden arındırılmış bir kolye ucu bu ritüelin amacını vurgulayabilir. Böylece inisiye kendi inisiyasyonunu bitirdiğinde, kendisine bu kolye ucunu verebilir. Kolye ucu, inancın, sevginin ve bağlılığın sembolü olarak tek hatırlatıcıdır. Kendini adama kendini inisiye etmeden önce veya sonra yapılabilir.

 

Elemental Dengeleme Ritüeli

 

Her zaman söylediğimiz gibi, Demonik majinin Demonlar ve Elementlere dayalı olduğunu unutmamalısınız. Şifa ritüellerinin de farkı yoktur. Su, şifa elementidir. Leviathan suyun lordudur. Onun renkleri mavi, gri ve bazen de beyazdır.

 

Neden hastalanırız?- Bütün hastalıklar mental stresler/gerginlikler ve çevresel etkilerden kaynaklanır. Bunlar negatif olmaya başladığında hastalanırız. Bu Elemental Dengesizlik olarak ifade edilir. Bu, gerçekten de söylenildiği gibidir, vücudunuz dengesizleşir ve böylece sağlıksızlaşır. Bunu tersine çevirmek ve dengesizleşmenin etkilerini düzeltmek için düzenli şekilde Elemental Dengeleme Ritüeli olarak bilinen ve burada aktaracağımız ritüeli gerçekleştirmelisiniz. Bu ritüel ağırlıklı olarak yaratıcı imgelemeye dayanmaktadır.

 

Altarınızı normalde yapacağınız şekilde dizayn edin, elemental demonik çemberinizi açın ve onun önüne rahat bir şekilde oturun. Bazıları bu ritüeli cübbeli olarak yapmak yerine çıplak şekilde yapmayı da tercih edebilmektedirler.

 

İlk olarak tüm elementlerinizi içinizden çıkarmanız gerekmektedir. Bunu elinizde bir kutu tuttuğunuzu imajine ederek yapabilirsiniz. Bu kutunun içine tüm elementlerinizi bir arada koyduğunuzu, sonra da kutuyu uzağa attığınızı imajine edin. Bu ilk seferde kutuyu doldururken her elementten birden fazla da koyabilirsiniz. Toprak elementini toprak ve yapraklar olarak, havayı duman olarak, suyu ve ateşi vb. imajine edebilirsiniz.

 

Tüm elementlerinizi uzağa attıktan sonra –ki bu sizin yorgun düşmenizi sağlayacak- artık özgürce istediklerinizle kendinizi doldurabilirsiniz. Bu defa kutuyu taze elementlerle doldurduğunuzu imajine edin. Kutuyu önce her elementle doldurun sonra kendinize çekin. Bunu doğru şekilde yaptığınızda kendinizi enerjik ve canlı hissedeceksiniz. Sonra yine normal şekilde ritüeli sonlandırın.

 

Not: Bu ritüel değişik inanç sistemlerine ya da kişisel inanç sistemine modifiye edilebilir. Ritüeli deneyenler ritüelin hangi tanrıları çağırdığınızın bir önemi olmaksızın gayet düzgün işlediği söylendi.

 

Sağlık ve Şifa Ritüeli

 

Genel Nezle/Grip/Depresyon hastalıklarının tedavisinde yararlanılabilir.

Çağırılacak demonlar: Verrier ve Verrain (Verrine), sağlık ve şifa demonları.

Odaklanılacak Elementler: Ateş ve su, arındırıcı elementler.

Gerekli Malzemeler: Ritüele katılanın hastalığını cisimleştirmek için Mavi, Kırmızı ya da Gri mumlar, altar’da hastalığın negatif enerjisini absorbe etmek için siyah mumlar, çember için kılıç, parşömen, mürekkep ve yazmak için alet, ritüelden sonra boynunuzun etrafına sarmak için istediğiniz renkte küçük bir çanta, calamus (eğir otu) içerikli tütsü. Bazı okült mağazalarda iyi bir şifa tütsüsü bulabilirsiniz böylece bunu kendiniz yapmanız gerekmez. Ben kendim yapmayı seviyorum çünkü içinde ne olduğunu biliyorum. Ayrıca bir de akarsu ya da yağmurdan alınmış taze suya ihtiyacınız olacak. Ve içinde bir şeyler yakmak için geniş bir kazana…

Yapılacaklar: Çember açın. Verrier ve Verrain’i ritüel boyunca orada bulunmaları için davet edin. Tütsüyü yakın. Adınızı hançer ya da sivri bir cisimle mumun üzerine yazın. Suyu mumun üzerine mumu yağlar gibi sürün. Avuç içinizi birkaç damla kan akıtmak için kesin. (Benim düşüncem açabilirseniz, eski bir yaranızı açın ya da eğer kadınsanız regl kanınızı kullanın). Mumu yağlar gibi kanınızı muma sürün ve onu yakın.

 

Daha yaratıcı imgeleme – Bizler beynimizin sadece %10’unu kullanıyoruz. Zihnin iyileştirme gücü vardır. Hatta demonik varlıklarla birlikte zihnin iyileştirme gücü çok daha hızlanabilir. Altarın önüne oturun ve derin nefesler alın. Derin nefes almak vücudunuzdaki negatif enerjileri çıkarmanızı sağlayacaktır. Hastalığın kaynağını bulun. Belki de nezleniz midenizde başlamıştır. Gitmeniz gereken yer burasıdır. Gözlerinizi kapatın ve arındırıcı elementin vücudunuzun o kısmında emildiğini ve o bölgenin seçtiğiniz elementin rengini alana ve arınana kadar yavaşça içinden geçtiğini imajine edin.

 

Niyet- Derin bir nefes alın. Altar’da sağlıkla ilgili niyetinizi bir parça parşömenin üzerine yazın. Verrier ve Verrain’in sigillerini kendi imzanızla beraber yerleştirin. Niyetinizi öncelikle altarınızda solda duran mum ile, sonra sağda duran mum ile son olarak da ortadaki mum ile yakın. Onun kazan içinde yanmasına izin verin. Ateş parşömeni tamamen yok ettiğinde bunu tütsü ve mumdan kalanlarla karıştırın. Bütün bunları küçük çantaya yerleştirin ve onu yağlar gibi üzerine su sürün. Hastalık geçene kadar bu çantayı boğazınızda taşıyın.

 

Eurynomous & Baalberith Ayini

 

Bu ayin 31 Ekim akşamı saat 20.00 ile 1 Kasım gecesi saat 02.00 arasında gerçekleştirilebilir. Ritüeli yöneten kişi ayin başlamadan en az 12 saat öncesinde yemek yememeli, sigara içmemeli ya da seksüel birleşmelerden kaçınmalıdır.

 

Hazırlık- Gerekenler:

Ritüel çemberi için kırmızı ya da siyah ışık

5 adet kadeh

5 kazan ya da tütsü yakacak bir kap

Kömür

Altar ve dört element noktaları için siyah mumlar

Davet için kılıç

Lucifuge Rofocale Oleum’u (aşağıda açıklanacaktır)

Baalberith ya da Eurynomous ya da her ikisinin de Oleum’u (?!?)

Kontrol Yağı (aşağıda açıklanacaktır)

2x2 kadar parşömen

Donmuş siyah mum

¼ fincan yer adaçayı (sage)

¼ fincan yer sığırkuyruğu (devedili) (mullein)

1 yer adamotu kökü (mandrake root)

idrar

kan

Ayin de niyetler ve dualar için siyah kare kağıt yapmak için 2x2 kağıdı alın ve kontrol yağında 10 dakika kadar tutarak beyazlatın. Kağıdı pişirme kağıdına koyun, fırını alçak ısıda çalıştırın ve bunu beş dakika için ısıtıp sonrasında soğumaya bırakın. Her birini cımbızla tek seferde donmuş siyah mum ile kaplanana kadar mumun içine batırın. Hepsinin de bir tarafında Eurynomous ya da Baalberith’in sigili olsun. Sonrasında karanlık, kuru bir kutuya koyun.

 

Lucifuge Rofocale Oleum’u

• 1 fincan zeytin suyu - siyah

• 1 çay kaşığı zeytin yağı (opsiyonel)

• 1/2 fincan alkol

• bir tutam adamotu

• bir tutam sığırkuyruğu (devedili)

 

Kontrol Yağı-

• Hafif sebze yağında demlenmiş eğir kökü

 

Tütsü-

• adaçayı

• adamotu

• sığırkuyruğu (devedili)

• 1 çay kaşığı Lucifuge Rofocale Oleum

 

Bu ayin negatifliği lanetlemek ve uzaklaştırmak için oldukça faydalıdır. Bu, Yeni Başlangıç olan Belial Ayini’nin girişidir. Elemental noktalar için siyah mumlar kullanılmalıdır. Ayrıca altarınızda dilerseniz kendi kişisel gücünüz için kendi seçtiğiniz herhangi bir renkteki bir mumu da kullanabilirsiniz. İçinde deniz tuzu ile su karışımı olan (ya da direkt okyanus suyu barındıran) kadehleri her bir noktaya koyun. Altarınızda iki adet kadeh olmasını da tercih edebilirsiniz. Bunlardan biri Leviathan için toprağa dökülecek olan ve diğeri de ölü demonlara sunak olarak seremonik olarak içilecek olandır. Ayrıca her bir elemental noktaya ve niyetler için yakmak üzere altarınıza, üzerine kömür konulacak olan ritüel tütsüsünü ve üzerine toprak da koyabilirsiniz. Altarınız elemental noktanızı ya da çemberinizin kuzey-batı noktasına doğru olabilir.

 

ÖNEMLİ NOT: Her bir kadehinizdeki tuz ile suyu hançerinizle karıştırırken şunları söylemelisiniz: "Talot pasa oida Belial et Leviathan"

 

Elemental demonlarınızı normal davet cümlelerinizi kullanarak davet edin. Merkeze Satan’ı şu sözlerle davet edin: “Ave Satana! Tasa reme laris Satan.”

 

Kuzey’deki noktadan Baalberith ile Eurynomous’u davet edin. Baalberith’i davet için "Avage secore on ca Baalberith." Eurynomous’u davet için "Ayar secore on ca Eurynomous" sözlerini söyleyin. Sonra aşağıdaki duayı ezberden okuyabilirsiniz (ya da kendinize ait bir tanesini de tercih edebilirsiniz): “Bu çemberin içinde ben ölümü karşılıyorum. Baalberith ve Eurynomous ortaya çıkın ve burada olun. Bu ritüel sizin onurunuza. Bu gece en üstün şekilde hükmedeceksiniz. Size ibadet ediyorum ki bana işlerimde yardım edin ve bu ayini kutsayın.”

 

Şimdi sessiz ibadet ve niyet etme zamanı. Siyah kare şeklinde hazırladığınız kağıtlara niyetinizi yazın. Bir harf diğerinin üzerine, enerjinizi kareye odaklayın. Kareyi yakmadan önce aleve tutun ve niyetinize uygun mısraları ezberden okuyun. Grup ayinlerinde her kişi kendi niyetini yazar ve yakar.

 

LANETLEME - "Blanae core sanada. Recta sabra naca Flereous."

NEGATİFİ KOVMA- "Poco tasa helna rabac tasa. Recta sabra naca Flereous."

 

Bütün niyetleri yakın. Sonrasında bu ayini olağan şekilde kapatın. Niyetlere ilişkin küller ve kalan mum 24 saat içinde yere gömülmelidir. Bu ritüelden kalanları gömerken şunları söylemelisiniz: "Padar ast fo ehaoth pedar ganabel Berith."

 

Bazıları bu malzemeleri mezarlığa gömmeyi tercih etmektedirler. Bu lanetleme açısından çok sembolik ama ayrıca yeni başlangıçlara da uygundur.

 

Belial İçin Basit Ayin

 

Altar ritüel çemberinin Kuzey noktasına bakmalıdır. Her bir elemental noktaya bir mum yerleştirilir. Elemental demonlar hançerle birlikte kullanılan sözcüklerle çağırılırlar. Öncelikle Lucifer ile başlanır ve sonrasında Belial sona kalacak şekilde saat yönünde devam edilir. Silhas (paçuli) tütsüsü ve sığırkuyruğu davet atmosferi için kullanılır.

 

Mumları Lucifer’den Belial’e kadar yakın. Sonrasında bir elinizde bir kase kum diğerinde de hançer (hangi elinizde ne taşıdığınız önemli değil) taşıyarak her bir noktada dizlerinizin üzerine çöküp Belial için olan sözcükleri söyleyin ve hançeri kuma batırıp her bir noktaya kum serpin. Eğer ritüel çemberinizde halı varsa, her bir noktaya bir kase koyup içine kum koyabilirsiniz. Sonuç olarak beş elementi de ritüel alanının merkezinden çağırın.

 

Altarın önünde diz çöküp şu şekilde dua edin: “Sana ibadet ediyoruz Belial, bize tasarımının gücünü bağışla. Bize sebat armağan et. Geçmiş çıkmazlarımızdan özgür şeklde yeni bir yıla başlamamız için. Bizim düşüncelerimizin ve eylemlerimizin koruman altında olmasına izin ver. Mevcut ol böylece biz kararlarımızda bocalamayalım. Toprak (dünya) kadar istikrarlıyız. Sana saygımızın karşılığında tevazu ile toprak sunuyoruz böylece sen bizim senin engin gücün karşısındaki saygımızı bilebilirsin. Sana yeni başlangıçlar, güç ve yaratımının gereği olan olağan olayların niyetlerini sunuyoruz. Hail Belial. Toprağın lordu ve efendisi.”

 

Sonrasında tipik ritüel kısmına geçilir ki burada yeni başlangıçlar, güç ve yaratımın olağan olaylarına ilişkin niyetler atlardaki ya da ritüel alanında özel olarak hazırlanmış ateşte (örneğin kazanda, tütsü yakacak yerde ya da açıkta yakılan ateşte) yakılır. Kalan kumu niyetler yandıktan sonra ateşi yumuşatmak için kullanın. Küller, sonradan gömülmek üzere ince bir toz haline dönüştürülmeli.

 

Bazı mezhepler ilahiler söylemeyi ve ritüeli kapamadan önce ibadet için daha uzun süreli zaman harcamayı uygun görürler. Ritüel şu şekilde kapatılır: “Hail Belial. Toprağın lordu ve efendisi. Sana bizim ritüelimizde yer aldığın için teşekkür ederiz. Sana veda ediyoruz, huzurla git.”

 

Normal şekilde ritüeli kapatın. Eğer tek başınıza ayini gerçekleştiriyorsanız tüm “biz” geçen yerleri “ben” olarak değiştirin ve ayrıca bu durumda eğer yer, zaman ya da malzeme sıkıntınız var ise tek mum ile ayini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lucifer İçin Basit Ayin

 

Ritüel çemberindeki Altar Doğu noktasına bakmalı. Her bir elemental noktada bir mum olmalı. Elemental demonlar hançer ile birlikte söylenen sözlerle çağırılırlar. Flereous ile başlanır ve saat yönünde Lucifer en sona bırakılacak şekilde devam edilir. Büyücülükle ilgili bir tütsü davet atmosferi için kullanılır.

 

Mumları Flereous’tan başlayarak Lucifer’a kadar yakın. Sonrasında bir elinizde tütsü çubuğu ya da tütsü yakıcı, diğerinde hançer ile (hangi elinizde hangisini tuttuğunuzun önemi yok) her bir noktaya giderek diz çökün. Lucifer için olan sözleri ezbere okurken elinizdeki hançeri dumana doğru sallayın. Sonunda 5 elementi (Satan, ruh) çağırın ritüel çemberinin merkezinden.

 

Belirtilen şekilde dua ederken altar önünde diz çökün: “Sana ibadet ediyoruz Lucifer, bize tasarımının gücünü bağışla. Kartalın bize yeni bir anlayış getirmesine izin ver. Işığın bizim koruyucumuz olsun ve bu hayatta bize rehberlik etsin. Bizler rüzgar gibiyiz. Sana saygımızın karşılığında tevazu ile tütsü sunuyoruz. böylece sen bizim senin engin gücün karşısındaki saygımızı bilebilirsin. Sana bilgelik ve yaratımınını görevlendirmek için derin düşünce niyetlerini sunuyoruz. Hail Lucifer. Havanın lordu ve efendisi.”

 

Sonrasında tipik ritüel kısmına geçilir ki burada konsantrasyon, bilgelik, idrak ve arınmaya ilişkin niyetler atlardaki ya da ritüel alanında özel olarak hazırlanmış ateşte (örneğin kazanda, tütsü yakacak yerde ya da açıkta yakılan ateşte) yakılır. Küller, sonradan rüzgara savrulmak üzere ince bir toz haline dönüştürülmeli.

 

Bazı mezhepler ilahiler söylemeyi ve ritüeli kapamadan önce ibadet için daha uzun süreli zaman harcamayı uygun görürler. Ritüel şu şekilde kapatılır: “Hail Lucifer. Havanın lordu ve efendisi. Sana bizim ritüelimizde yer aldığın için teşekkür ederiz. Sana veda ediyoruz, huzurla git.”

 

Ritüeli normal şekilde kapatın. Eğer tek başınıza ayini gerçekleştiriyorsanız tüm “biz” geçen yerleri “ben” olarak değiştirin ve ayrıca bu durumda eğer yer, zaman ya da malzeme sıkıntınız var ise tek mum ile ayini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Flereous İçin Basit Ayin

 

Ritüel çemberindeki Altar Güney noktasına bakmalı. Her bir elemental noktada bir mum olmalı. Elemental demonlar hançer ile birlikte söylenen sözlerle çağırılırlar. Leviathan ile başlanır ve saat yönünde Flereous en sona bırakılacak şekilde devam edilir. Adaçayı içeren bir tütsü davet atmosferi için kullanılır.

 

Mumları Leviathan’tan başlayarak Flereous’a kadar yakın. Sonrasında bir elinizde tütsü çubuğu ya da tütsü yakıcı, diğerinde hançer ile (hangi elinizde hangisini tuttuğunuzun önemi yok) her bir noktaya giderek diz çökün. Flereous için olan sözleri ezbere okurken elinizdeki hançeri dumana doğru sallayın. Sonunda 5 elementi çağırın ritüel çemberinin merkezinden.

 

Belirtilen şekilde dua ederken altar önünde diz çökün: “Sana ibadet ediyoruz Flereous, bize tasarımının gücünü bağışla. Eylemlerimizin süratli ve başarılı olmasına izin ver. Yanımızda ol ki düşmanlarımız zafer kazanamasın. Bizler senin aydınlığında parlayan alevleriz. Sana saygımızın karşılığında tevazu ile tütsü ve alev sunuyoruz. Böylece sen bizim senin engin gücün karşısındaki saygımızı bilebilirsin. Sana aşk ve öç niyetlerini sunuyoruz. Hail Flereous. Ateşin lordu ve efendisi.”

 

Sonrasında tipik ritüel kısmına geçilir ki burada öç ve aşka ilişkin niyetler atlardaki ya da ritüel alanında özel olarak hazırlanmış ateşte (örneğin kazanda, tütsü yakacak yerde ya da açıkta yakılan ateşte) yakılır.

 

Bazı mezhepler ilahiler söylemeyi ve ritüeli kapamadan önce ibadet için daha uzun süreli zaman harcamayı uygun görürler. Ritüel şu şekilde kapatılır: “Hail Flereous. Ateşin lordu ve efendisi. Sana bizim ritüelimizde yer aldığın için teşekkür ederiz. Sana veda ediyoruz, huzurla git.”

 

Ritüeli normal şekilde kapatın. Eğer tek başınıza ayini gerçekleştiriyorsanız tüm “biz” geçen yerleri “ben” olarak değiştirin ve ayrıca bu durumda eğer yer, zaman ya da malzeme sıkıntınız var ise tek mum ile ayini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Leviathan İçin Basit Ayin

 

Ritüel çemberindeki Altar Batı noktasına bakmalı. Her bir elemental noktada bir mum olmalı. Elemental demonlar hançer ile birlikte söylenen sözlerle çağırılırlar. Belial ile başlanır ve saat yönünde Leviathan en sona bırakılacak şekilde devam edilir. Eğir kökü tütsüsü ve buhur davet atmosferi için kullanılır.

 

Mumları Belial’dan başlayarak Leviathan’a kadar yakın. Sonrasında bir elinizde kadeh içinde su (deniz tuzu karıştırılmış), diğerinde hançer ile (hangi elinizde hangisini tuttuğunuzun önemi yok) her bir noktaya giderek diz çökün. Leviathan için olan sözleri ezbere okurken elinizdeki hançeri suya daldırıp etrafa serpiştirin. Sonunda 5 elementi çağırın ritüel çemberinin merkezinden.

 

Belirtilen şekilde dua ederken altar önünde diz çökün: “Sana ibadet ediyoruz Leviathan, bize tasarımının gücünü bağışla. Yılanın bilgeliğinin düşmanlarımızın yalanlarını öldürmesine izin ver. Empatimizin bizim koruyucumuz olmasına izin ver. Kızgınlığımızın hakkaniyete hız kazandırmasına izin ver. Burada ol ki düşmanlarımız zafer kazanamasın. Bizler hızlı akan med-cezir gibiyiz. Sana saygımızın karşılığında tevazu ile deniz tuzu ve su sunuyoruz. Böylece sen bizim senin engin gücün karşısındaki saygımızı bilebilirsin. Sana şifa ve duygusal denge niyetlerini sunuyoruz. Hail Leviathan. Suyun lordu ve efendisi.”

 

Sonrasında tipik ritüel kısmına geçilir ki burada şifa ve duygusal dengeye ilişkin niyetler atlardaki ya da ritüel alanında özel olarak hazırlanmış ateşte (örneğin kazanda, tütsü yakacak yerde ya da açıkta yakılan ateşte) yakılır. Kalan suyu tüm niyetler yakıldıktan sonra ateşi söndürmek için kullanın. Küller, sonradan okyanus, akarsuya savrulmak üzere ince bir toz haline dönüştürülmeli.

 

Bazı mezhepler ilahiler söylemeyi ve ritüeli kapamadan önce ibadet için daha uzun süreli zaman harcamayı uygun görürler. Ritüel şu şekilde kapatılır: “Hail Leviathan. Suyun lordu ve efendisi. Sana bizim ritüelimizde yer aldığın için teşekkür ederiz. Sana veda ediyoruz, huzurla git.”

 

Ritüeli normal şekilde kapatın. Eğer tek başınıza ayini gerçekleştiriyorsanız tüm “biz” geçen yerleri “ben” olarak değiştirin ve ayrıca bu durumda eğer yer, zaman ya da malzeme sıkıntınız var ise tek mum ile ayini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

-- o --

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke konuyu tam okusaydın ve linkleri inceleseydin.Daemonlar en güçlü varlıklardır bu sebeple sanal alemden davetlerini kolay kolay bulamazsın konuyu daha iyi anlayabilmek için ilk mesajımda verdiğim linklerin yanında şu linkede bir göz at http://www.gnoxis.com/toplum-tarihinin-bilinmeyen-d%C3%BCnyas%C4%B1-b%C3%BCy%C3%BC-57151.html

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Keşke konuyu tam okusaydın ve linkleri inceleseydin.Daemonlar en güçlü varlıklardır bu sebeple sanal alemden davetlerini kolay kolay bulamazsın konuyu daha iyi anlayabilmek için ilk mesajımda verdiğim linklerin yanında şu linkede bir göz at http://www.gnoxis.com/toplum-tarihinin-bilinmeyen-d%C3%BCnyas%C4%B1-b%C3%BCy%C3%BC-57151.html

 

Linkleri incelemeye gerek yokki Sanal bilgilerede gerek yok elimde ki kaynaklar ve tecrübelerim yeterli. Bunun dışında varlık olarak en güçlüler değil.

 

İstediğin dine inan, istiyorsan patates'e tap. Patatesin yarattığı ve bu düzlemin en güçlü varlığı enerjisel olarak insandır.

kısa ve öz.

 

Şu göremediğimiz şey bizden güçlü eyvah! mantığına hastayım yani.

 

Büyüyle, duayla çağırıp gönderdiğim şey benden nasıl güçlü olabilir yani.

Ya da tutup yakabilen insanlar var bunları. Onu da geç, insan içinden çıkaran insan var. İnsan yani özünde hepsinin cevabı nolur ya

Biraz az bilim kurgu izleyin- Supernatural'dan uzak durun gerçek dünyaya bakın

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süpernatural haklısın...Kibiri bırak tecrübelerinse zaten hiç var olmadı oku ve öğren.Patatese tap insan neden güçlü birşey dediysen adam akıllı bir anlatıver neden insan daha güçlü?Daemon güçlü diyorum çünkü nice firavunlar, cadılar onlara tapındı, onlardan yardım dilendi bir insan bir daemondan güçlü olabilir ama şu andaki senin ve benim halimle onlar daha güçlü

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Süpernatural haklısın...Kibiri bırak tecrübelerinse zaten hiç var olmadı oku ve öğren.Patatese tap insan neden güçlü birşey dediysen adam akıllı bir anlatıver neden insan daha güçlü?Daemon güçlü diyorum çünkü nice firavunlar, cadılar onlara tapındı, onlardan yardım dilendi bir insan bir daemondan güçlü olabilir ama şu andaki senin ve benim halimle onlar daha güçlü

 

Firavunlar cadılar tapınsın abi ne yapayım nereden biliyorsun hangi kaynağa dayandırarak bu konuşmalar geçiyor aramızda bu 1.

2.si Senin benim halimle daha güçlü değiller bizden, imanın neye müsaitse onunla mücadele et hangi öğretiye sahipsen onda hepsinden kurtulmanın yolları var . Tek tek yazayım mı?

Müslümanlıktan örnek vereyim tecvitli Ayetel Kursi oku bakalım ne hale getiriyosun?

 

Bunun dışında;

Oku öğren demişsin, ancak herhangi bir öğretiye vs. mensup olduğunu sanmıyorum olsan bu konuşmaları yapmazdık sanırım.

 

İnsanlar tamahkardır, kolay yoldan bişeyler elde etmeye çalışırlar nerede şimdi o cadılar firavunlar? yok. Hayatta bir gerçek var Ölüm.

Bir insanın kalbine, kafasına, kurşun sıkarsan ölür. Kesersen bu organlarını ölür.

 

İnsanın Aurası bu yaratıklardan özellikle bizim düzlemimizde korumaya yönelik yaratılmış ve yapılmıştır. İnsan istemez yahut istemsiz aurasını kapamazsa insanın içine giremez yada çarpamazlar. Çarpma olayı iki auranın etkileşimi sonucunda gerçekleşen eylemdir insanın aurasının zarar görmesidir.

 

Kısacası sana burada daha çok bilgi birikim verirdim de, önce algılarını açman gerek.

Kibire gelecek olursak, geçmişim için konuşursan evet çok kibirliydim, şuanda da kibirli olmadığım için bunları yazıyor ve açıklıyorum yoksa yazacağım yorum " yav he he " olurdu.

 

DipNot: Haaa bu arada güçlü karabüyülerde vs. Astral ortam yaratıklarının enerjisini çekersin. Onlarla yaparsında günümüzde ne gerek var. Yani... Birinimi öldürcen tut kiralık öldürt. Zaten onlar istemeden aldığın için enerjilerini yine bir cacığı yok kısacası.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben müslümanım Allah'a şükür ama başka insanlarında inancına saygı duymamız gerekir diye düşünüyorum.Ayetel Kürsüyü tam iman ile okursan büyü bozulur ona birşey diyemem.Uğraştığım ilinm havas ilmidir ve ben bu ilimde ilerlerken egomu törpüledim her bilgi gereklidir!Hiçbir insan ''tamam ben bu kadar öğrendim gerisi lazım değil herşeyi öğrendim'' diyemez.Sahip olduğum kitapları defalarca kez okurum çünkü ben bilgiye aç bir insanım ve doyacağımı zannetmiyorum :) Eğer sende bilgiye aç olsaydın verdiğim linkleri inceler, bilgi paylaşımında bulunur ve bilinçlenirdin ama ne yazıkki sende bunu göremiyorum :s Aura konusunda her canlının ve bazı canlı olmayan nesnelerin aurası vardır ve çalışarak geliştirilebilir.Yanii daemonlarında bir aurası var.Süpernatural konusuna gelince o diziyi izlemekden nefret ediyorum eski sevgilim onu sürekli izlerdi ve Sam denen herifin kaslarına bakardı hemde bana sarılırken!Ama herşeye rağmen dizideki enochian maji ve 3 yol ağzı davet rituelleri gerçekdir.Masallarda ve dizilerde bile gerçekcilik vardır lütfen egonu bir kerecik yen ve siriusun(siriuscuğum diyenlerin başka bir havası oluyor ama :D ) şu konusuna bak http://www.gnoxis.com/kadim-%C5%9Feytan-%C3%A7%C4%B1karma-b%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC-53778.html

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ben müslümanım Allah'a şükür ama başka insanlarında inancına saygı duymamız gerekir diye düşünüyorum.Ayetel Kürsüyü tam iman ile okursan büyü bozulur ona birşey diyemem.Uğraştığım ilinm havas ilmidir ve ben bu ilimde ilerlerken egomu törpüledim her bilgi gereklidir!Hiçbir insan ''tamam ben bu kadar öğrendim gerisi lazım değil herşeyi öğrendim'' diyemez.Sahip olduğum kitapları defalarca kez okurum çünkü ben bilgiye aç bir insanım ve doyacağımı zannetmiyorum :) Eğer sende bilgiye aç olsaydın verdiğim linkleri inceler, bilgi paylaşımında bulunur ve bilinçlenirdin ama ne yazıkki sende bunu göremiyorum :s Aura konusunda her canlının ve bazı canlı olmayan nesnelerin aurası vardır ve çalışarak geliştirilebilir.Yanii daemonlarında bir aurası var.Süpernatural konusuna gelince o diziyi izlemekden nefret ediyorum eski sevgilim onu sürekli izlerdi ve Sam denen herifin kaslarına bakardı hemde bana sarılırken!Ama herşeye rağmen dizideki enochian maji ve 3 yol ağzı davet rituelleri gerçekdir.Masallarda ve dizilerde bile gerçekcilik vardır lütfen egonu bir kerecik yen ve siriusun(siriuscuğum diyenlerin başka bir havası oluyor ama :D ) şu konusuna bak http://www.gnoxis.com/kadim-%C5%9Feytan-%C3%A7%C4%B1karma-b%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC-53778.html

 

 

Havasla ilgileniyor ve bu varlıkların senden güçlü olduğunu düşünüyorsan daha çok başındasın demektir. Genellikle havasla uğraşanlar bu varlıkları köle edip kullanmakla ilgili çeşitli fantezileri var.

Kısacası çok ayrı kafalardasın vallaha Allah ıslah etsin.

Ayetel Kürsiyle bu arada büyü bozamazsın bişey gelirse yollarsın genelde. Bilgiye açsan seve seve bilgilendiririm. Ama doğru şekilde.

 

bu arada burada kişilerin verdikleri büyülere rituellere ne kadar inanırsın tabi bilemem de pratiği önemli. Şeytan çıkaran var mı diye sorman gerek? Uyguladın mı denedin mi diye.

İnsanların ilimlerini irfanlarını sorgulamam bilgi = pratik olmazsa pek bir yararı olmaz.

Ha bu arada konuların bir çoğunu okudum. İçlerinde evet dediklerim ve ne alaka dediğim çok fazla var.

Kısacası kimse sana "Sabun büyüsünü yazıpta" vermez al yap diye zira zaten bunun vebalini kaldıramazlar. Vebalini alacak biri de yok gibi forumda.

 

Ha şu da var yetkinlik konusundda bilgimi pratikmi forumda ki çoğu kişininde vasıflarını bilemem zaten birebir tanışmıyorum kimseyle henüz. Bu nedenle kimseninde günahını almak istemem

 

Şükür bir çoğunu yapmayı biliyorum ama şu kafaların hepsi çelişkili ve tehlikeli insanları saptıracak cinsten. Özellikle birilerine yüce Satan diye seslenmek... Eyvah eyvah

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sırf havasla uğraşmak için arapça ve ibranice öğrendim(osmanlıcayı saymıyorum bile kuran okuyacak kadar bil sonra birkaç imla kuralı yeterlidir)Havasla uğraşacaksan kuralı kitaplarındna öğreneceksin ve kitapları adam akıllı seçmek lazımdır Kenzul Havas bir hayli tahrif edilmiştir mesela, çalışan uygulama bir kaç tane kalmıştır.Kuranda şüphesiz biz insanları yarattıkalrımızın pek çoğundan üstün kıldık diyor.Ve bir evliya bir kediyle karşılaştığında kedi evliyaya pençe atmaya çalışıyor.Evliyada eğer sırattan geçemezsem sen geçersem ben senden üstün olurum neden bu kadar kızıyorsun vs. diyor.Yani orada iman konusunda güçden bahsediliyor ENERJİ değil.Bir çoğunu yapmayı biliyor musun?Demek bunları bilenler paylaşmaz hmm...O zaman sende paylaşmayacaksın?O zaman neden bu sitedesin?Unutmadan havasla uğraşan birisiyim ama sana bin basarım velet hade kal sağlıcakla

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ego savaşları oldukça gereksiz. Herkesin bilgisi kendisini ilgilendirir. Eğer bir tartışma yapılacaksa karşılıklı küçümseme içeren cümleler kullanılması yerine ciddi ciddi bilgi kullanılarak tartışmanın yarar sağlamasını sağlamak daha yapıcı olacaktır..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
İnsanlar tamahkardır, kolay yoldan bişeyler elde etmeye çalışırlar nerede şimdi o cadılar firavunlar? yok. Hayatta bir gerçek var Ölüm.

 

Buradayız sapasağlam, tarihin yozlaştırma ve yaftalamalarını atlatmış ve hayatta var olan ikinci gerçek olan yenidendoğuşu tatmış bir şekilde.. Tarihin silmeye çalıştığı eski gelenekleri hatırlayan ve yaşatan cadılar hala mevcut.

 

Süpernatural haklısın...Kibiri bırak tecrübelerinse zaten hiç var olmadı oku ve öğren.Patatese tap insan neden güçlü birşey dediysen adam akıllı bir anlatıver neden insan daha güçlü?Daemon güçlü diyorum çünkü nice firavunlar, cadılar onlara tapındı, onlardan yardım dilendi bir insan bir daemondan güçlü olabilir ama şu andaki senin ve benim halimle onlar daha güçlü

 

Cadılar tarihin hiçbir devrinde ve hiçbir zaman demonlara tapınmadı... Bu ortaçağda kilisenin uydurduğu bir şeydi. Bizim demonlarla işimiz yok. Cadılar ancak Tanrı ve Tanrıça'yı onurlandırır ve kadim yolda ilerlerler. Kaosun değil, düzenin yoludur cadılık zira evrendeki düzenin kurucularıdır Tanrı ve Tanrıçalar, Yaratıcı'nın eril ve dişil yüzleridir. O açıdan ortaçağ kilise dökümanlarıyla konuşmayınız. Kadim geleneğe, kadim bilgiye gidiniz.

 

İkinci olarak hiçbir firavun da demonlara tapmamıştır. Arkeolojik bilgilere bakarsanız Firavunların Mısır'ın kadim tanrı ve tanrıçalarına inandıkları ve onların inisiyasyonlarından geçtiklerini, kendilerini onlara adadıklarını fark edersiniz. Bir demona adanan kişi kesinlikle cadı değildir. Demonik tarzda kaotik varlıklar eski pagan inançlarda yok muydu? Elbette vardı ama onlara tapan rahipler toplumun dışladığı rahiplerdi. Mısır'ın kaos tanrısı Seth ve onun birlikte çalıştığı demonik güçler (apep vs.) buna örnektir. (http://www.gnoxis.com/tanr%C4%B1-tanr%C4%B1%C3%A7-gelene%C4%9Fi-ve-soru-cevap-49099.html)

 

Şu dipnotu da vereyim; ortaçağda paganların şeytana taptıklarını ve demonlarla işbirliği yaptığını iddia eden kilise,Muhammed'in de şeytanın en güçlü uşağı ve peygamberi olduğunu söylüyor ve müslümanların şeytana, demonlara taptıklarını söylüyordu. Kısacası Kilisenin inancına uymayan herkes demonlarla ve şeytanla işbirliği yapıyordu kiliseye göre. Eğer kilisenin belgeleriyle hareket edecekseniz, bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

 

Lütfen bu tarz yanlış bilgilendirmeler yapmayalım.

 

Ayrıca ikili tartışmaya ve müslümanlığa girmeyiniz. Konu basit demonik ritüeller, bu çerçevede tartışmanızı devam ettiriniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
boynuzsuzgeyikler

Halbuki ne güzel başlamış konu. İki dakka rahat durulamıyor bu sitede. Herkes ben doğruyu bilirim diyor. Doğru diye bir şey yok millet ! Herkesin bir inancı , yolu , görüşü ıvırı zıvırı var ve doğru olarak kabul ettikleri şeyler de bunlarla bağlantılı. O yüzden saçma sapan muhabbetlerle güzelim konuları dağıtmayın. Birinin bir şeyinden rahatsız olursanız özel mesaj var konuşun tartışın. Ya da kendi inancınıza göre olayın böyle olduğunu söyleyip çekilin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oy ben nerelere gidem ,, diyesim geldi. sitede çember açma ve demon davetleri ile ilgili birrrr sürü bilgi var. hatta direk sormak yerine kendiniz araştırsanız o kadar zevkli ki. konu içinde bu ne, bu nasıl, aaa aman da ne ki bu ........ falan derken konu içinde konu gezip bir sürü şey öğreniyorsunuz.. bir sürü konuya atlayıp farklı dünyalara giriyorsunuz..

çemberlere gelince ebat , boyut olarak, ve yazılacak şeyler olarak bir sistemi var. bunlardan biri mesela http://www.gnoxis.com/majikal-daire-goetia-40875.html linkinde belirtilmiş..

demonlarla anlaşma sonucu ne çıkarımız olacak ? sorusuna gelirsek , valla sen ne isen karşında onu bulursun ..( bu benim kendi kanaatim) , yani çıkar, intikam, ego, savaş, zenginlik, kadın-erkek falan gibi şeylerle dolu bir ilişki ???? bilemicem ben demon olsam '' sen de kendini ne sanıyosun ........................ '' der , cehennemin dibine yollardım. yok sen doğru bir insansan , seni ilim ,irfan ve yetenek sahibi yapar koruyucun olurdum..

(tekrar belirteyim bunlar benim şahsi fikrimdir, yoksa bi deamonla birebir kankalığım yoktur..)

http://www.gnoxis.com/goetiadaki-72-daemon-%C5%9Fef-ruhun-kendi-kademelerine-g%C3%B6re-s%C4%B1n%C4%B1fland%C4%B1r%C4%B1lmas%C4%B1-40983-3.html linkine de bi bakarsın. zaten sayfalar sayfa içinde yönlendirecektir..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Ritüeller Ve Tiyatro

   Öncelikle konunun daha geniş detayları için http://www.gnoxis.com/rituel-nedir-rituel-kavraminin-incelenmesi-62619.html okumanızı öneririrm ama yok ben zaten biliyorum diyorsanız buyrun   RİTÜEL TİYATRO NEDİR? Ritüel tiyatronun tanımını yapabilmek için öncelikle farklı bazıbileşenlerinin ayrımını iyi yapmak gerekir. Bunlardan ilki tiyatro ve drama arasındaki farktır. Tiyatro her ne kadar dramayı içerse ve dramatik öğeler barındırsa da, drama anlam ve içerik olarak daha geniş b

   , Yer: Tiyatro ve Sahne Sanatları

  • Pagan Kökenli Bazı Inançlar ve Ritüeller

   Köklerini En Karanlık Gece-Üçyüzlü Tanrıça’ nın Günü 21 Aralık ve Mitras’ ın doğum gününden alan, Hristiyanlıkta 24 Aralık Hz. İsa’ nın doğum günü Noel kutlaması olarak geçer. Gregoryanlar 6 Ocak’ta kutlarlar. Noel kutlamalarında Üç Missa (Ayin) düzenlenir. Noel kutlamalarındaki Noel Baba Epistos Nikolas’ ın Hz.İsa’ nın doğum günü ile ilgisi yoktur, Anadolu’ daki ritüellerle ilgilidir. Çam Ağacı ise kökenini, Ağaç Kültü ve Ermeni Mitolojisindeki onuruna çam ağaçlarına av hayvanları asılan Tanrı

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

  • Basit Flash Oyunlar

   Hexxagon   http://www.freegamesnews.com/en/wp-content/uploads/2007/06/hexxagon-300.jpg   http://christophe.dalibard.free.fr/Jeux/hexxagon.swf --------------------------------------------------------------------   Rome Puzzle   http://games-free-online.net/igri_file/large/l_20090405063023.jpg   http://christophe.dalibard.free.fr/Jeux/rome_puzzle.swf ---------------------------------------------------------------------   Star Ball   http://www.maniacworld.com/star_ball.jpg   http://chri

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • Tarot Basit Açılım(geçmiş-şimdi-gelecek)

   Geçmiş şimdi gelecek  

   , Yer: Tarot

  • Basit malzemelerle hologram oluşturma

   Dün denedim bunu güzel oldu. Malzeme olarak herhangi bir şeffaf plastik, cam, ürün kabı vb. kullanılabilir. YouTube'a hologram video yazarsanız uygun dört görüntülü videoları bulabilirsiniz.   http://i.hizliresim.com/nEmq6l.jpg     [video=youtube;SKIdY-cOAz0] Erkekler için motivasyon videosu:

   , Yer: Bilim & Teknoloji

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...