Jump to content

Bana musallat mı oldular yoksa psikolojik mi ?

GameManiac89

Önerilen Mesajlar

Burada uzun uzun başımdan geçenleri anlatmak istemiyorum. yaklaşık 13 yıldır obsesif-kompulsif tedavisi görüyorum. Son 3 yıldır bu dünyada cehennemi yaşıyorum diyebilirim. Tedavilerden sonuç alamadım. Hatta özel bir klinikte yattım, ama faydası olmadı. Kendimi bildim bileli doğaüstü olaylar hep ilgimi çekmiştir. Çocukluğumdan beri belki yüzlerce kez fincan daveti denedim. Sadece 2 yada 3 yıl önce yaptığım bir davette sonuç aldım. Tabi öncekilerde de belki davet başarılı olmuştur ama ben farketmemişimdir onu bilemem. Bir ara da evp ile uğraşıyordum. Tedavilere cevap alamadığım için şüphelenmeye başladım. Acaba bu davetlerden birinde gelen bir varlık bana musallat mı oldu diye. Aradaki farkı nasıl anlayabilirim? Eğer yardım ederseniz çok sevinirim. Çünkü bütün hayatım mahvoldu, okul hayatım bitti, geleceğim için elimde hiçbir şey kalmadı.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle aradan 3 ay gibi bi zaman geçmiş.umarım şuan durumun iyidir.gelelim soruna özellikle bu tarz davet işleriyle uğraşan insanlarda mutlaka psikolojik bir etki gözlemlenmiştir.davetten sonuç aldım yazmışsın ancak ne tarz bi sonuç aldığını bildirmemişsin .yani konuştunmu konuştuysan neler konuştun neler yaşadın açıkçası anlatmamışsın. sana kısa yoldan söyleyeyim eğer sana bi varlığın musallat olduğunu anlamak istiyorsan seni bi yerlere çağıran davet eden söz yada görüğntü görüyorsan mutlaka musallat durumu vardır. çünkü cinsi adı ne olursa olsun bu alemde en güçlü varlık sensin bunun temeli inaçlardan önce sahip olduğun ruhun enerjisi ve gücüyle alakalıdır. bu yüzden eğer bu tarzda olaylar yaşıosan belki sana yardımcı olabilirim ama diğer durumların çoğu psikolojiktir ve mutlaka profesyonel doktor terapisi şarttır. yaşadığın her kötü olayı o duruma yordukça artık bi noktadan sonra iradeni ve mantığını tamamen kaybedersin ve halisülasyonlar görmeye başlarsın beynin kendisi otomatik olarak böyle algılamaya başlar......

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu biraz eski ama ben bu konuda bir musallat durumu olduğunu düşünmüyorum nedense. Çünkü o tür durumlar daha karışık ve ilginç bir boyutta oluyor. Şahsi fikrim psikolojik rahatsızlığınızın gerekli tedaviyi almamasından dolayı ilerlemesi ve sizi daha kötü bir duruma sürüklemesi. Ki yapı olarak bir musallat olayına istekli görünmeniz ayrım yapmanızı zorlaştırıyor doğal olarak ..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• BİRİSİNİN BANA KARŞI OLAN SİNİRİNİ GEÇİRMEK

Yani başlıkta yazıyor ama bana sinirli olan kişiye dokunma imkanım yok Üzerinde enerjim var hala seviyor sadece içindeki nefreti, kini ve siniri yatıştırmam için gerekli olan bir büyü lazim

, Yer: Witchcraft

• Anneme musallat olan varlık

Öncelikle merhaba, bu konuda bir bilgim yok, yıllarca hep uzak durmaya da çalıştım hatta ama ailenizden birinin başına gelince duramuyorsunuz.  Öncelikle, özellikle bu bir haftadır çok kötü annem, bundan önce de kötüydü, yakın bir dönemde çok büyük travmalar yaşadık. Kendisinin durumundan bahsetmem gerekirse; Sürekli yorgun, ve sancılı. Tek başına kalamıyor, sesler duyduğunu söylüyor, banyo yapamıyor, başından aşağı su döktüğümüzde nefesi kesiliyor hemen elleriyle sımsıkı bana tutunuyo

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Ateizm bana hiçbirşey sağlamıyor...

ateizm bana hiçbir şey sağlamıyor. hiç sağlamadı ve sağlamayacak da. beni iyi hissettirmiyorya da rahatlatmıyor. hasta ya da kötü hissettiğimde yanımda bulunmuyor. ihtiyaç duyduğum zamanlarda, müdahale edemez. beni nefrete karşı korumuyor. başarılı olmamı ya da kaybetmemi umursamıyor. gözlerimdeki yaşları silmiyor. gidecek hiçbir yerim olmadığında yapacağı bir şey yok. bana bilgece sözler söyleyip, akıl vermiyor. bana dikte eden öğretileri yok. bana neyin iyi ya da kötü olduğunu göste

, Yer: Felsefe

• Bana yardım edebilir misiniz?

Merhaba, Ben ara sıra cadılıkla ilgili konuları araştırdım hayatım boyunca ve yaşadığım bazı şeyler sonucunda bir gariplik olduğunun farkındaydım. Hiçbir zaman tam anlamıyla cesaret edemedim fakat şimdi burada bunu tam anlamıyla öğrenmeden peşini bırakmak istemiyorum. Benim size anlatmak istediğim şey şu. Virüs salgınından öncesinde baykuş gördüm ve çok dikkatimi çekmişti evimin karşısındaki apartmanında. Daha sonra bu şey dünyayı kasıp kavurmaya başladı.. 1-1 gün önce de uyumak için yatağıma

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Bana neler oluyor ?

Arkadaşlar ben doğuştan duyma engelliyim fakat doğduğumdan 27 yaşıma kadar paranormal olaylar devamlı başıma geliyor.Doğduğumda daha 5-6 aylık iken bizim eve yıldırım düşmüş evdeki tüm elektronik cihazlar yanmış 8-9 yaşımdayken halamla birlikte kitapçıya girdiğimizde sanki ne alacağımı biliyormuş gibi büyü kitabı almışım sonra kitaptan bir kaç büyü okuyup uygulamaya başladım ama nasıl bir büyü yaptım hatırlamıyorum.19 yaşlarında garip rüyalar görmeye başladım beyaz ışıklar,rüyadan adam gelip ban

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...