Jump to content

tuhaf tuhaf şeyler görüyorum anlamlandıramıyorum

elfpstrma

Önerilen Mesajlar

Merhaba şuan 27 yaşındayım 96 yılında dedemın mevludumde ıkı adet varlık gordum hala goruyorum ıkı metre boyunda kafaları sıvrı koni şeklinde sıyah heybetli varkıklar kafamı kaldırıp baktım uzerme gelıp secde eder gıbı Egılıp gıttıler ogunden sora hep goruntu leer gordum gun ıcınde neyaşayacaksam gosderdıler serıt serıt bu onıkı yaşına gelınce coğaldı ve sınema gıbı net gelmeye basladı 5 ocak 2011 de ananemı kundaklanmıs bebek gıbı gosderiler ve 7 ocakda ananem oldu ruyamdada aynı ve hepsı oluyor ve ruya gunlugu tutuyorum ruyada bılmedıgım yerlere gıdıyorum gunes kapısını ogrettıler orada tabletler varmıs o kapıya taktıgımda pramıttekı kucuk kap varmısmısda o acılacskmıs Sıgıllerımı yaktılar ruyamda uyandıgımda tum bacaklarımdakı Sıgıllerım yanmısdı. Korkumdan aglamısdım. Yanı suraya yazdıklarım ceyregı cepten pekdeyzamıyorum devrık cumlem varsa affola

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Tür Varlıklar Örneğin Bir Definenin Yerini Gösterebilirler Benim Büyük Dedem Hep Bahseder Sizin Anlattığınız Gibi Bir Varlık Yakalamış Ve Ondan Bir Çok Şey Öğrendiğinden Bahseder Ama Doğru Yolda Kullanılmalı.Bu Konuda Çok Şanslısınız Tabi Aynı Varlıksa Bunu Bir Medyumdan Ögrenebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Tür Varlıklar Örneğin Bir Definenin Yerini Gösterebilirler Benim Büyük Dedem Hep Bahseder Sizin Anlattığınız Gibi Bir Varlık Yakalamış Ve Ondan Bir Çok Şey Öğrendiğinden Bahseder Ama Doğru Yolda Kullanılmalı.Bu Konuda Çok Şanslısınız Tabi Aynı Varlıksa Bunu Bir Medyumdan Ögrenebilirsin.

Şanslımı talihsizmi o varlıklar kimdir bilmeden karar vermeyiz ki bizim bilme ihtimalimiz düşük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...