Jump to content

Bu bir uyarı mı?


99waytodie

Önerilen Mesajlar

Merhaba. Bir süredir rüyamı kontrol etme ve değiştirme işleriyle uğraşıyorum ve başarıyorum diyebilirim. Çok sık rüya gören ve oldukça fantastik rüyaları olan biriyim( en son kıyamet gününü görmüştüm) fakat bu seferki rüya anlam veremediğim bir şekilde beni etkiledi. Bilinçaltımın bir oyunu mu yoksa gerçek bir uyarı mı bunu anlamak istiyorum.

 

rüyam bu kez (ilk defa) üç katmanlıydı; yani

rüyamda, rüyadaydım ve rüyada rüya görüyordum.

(umarım anlatabildim)

 

her birinde bir ton değişik olay yaşadım fakat beni en etkileyen üçüncü ve ikinci katmandaki rüyalardı. Bir kişi bana gülümseyerek ve beni tebrik ederek bana bir madalyon veriyor ve bir de kırmızı ve eski bir kutu sunuyordu. Bu rüyadan uyandığımda(gerçek anlamda uyanmak değil, 3. Rüyamdan uyanıp 2.sine geçiş yaptığımda) yatağımda bana verilen kutu ve madalyon hala duruyordu. Kendi kendime bunun gerçek olamayacağını, rüyada verilen bir nesnenin gerçeğe gelemeyeceğini söyledim ama yine de tanıdığım bir büyüğüme giderek böyle bir olayın olabilitesini sordum. Şöyle bir diyalog geçti;

 

ben: bu nasıl olur rüyamdaki nesneler uyandığımda yanımdaydı.

x: sen bu rüya işleriyle ,rüyalarını kontrol etmekle ilgileniyor musun?

ben: evet

x: yapma. Insanlar rahatsız oluyorlar. Sana bir ders vermek istemişler, sana tavsiyem rüyalarını kontrol etmeye çalışmaman ve beynini serbest bırakman. O eşyaları da hemen yak ve onlardan kurtul.

 

 

beni ürküten bir diyalogtu. Rüya boyunca kime sorsam bana rüya kontrolunu bırakmam gerektiğini söyledi. Bu güne kadar hiçbir varlığı çağırmışlığım veya rahatsız etmişliğim de yok. Yardım edebilecek ve yorum yapabilecek biri olursa beni çok sevindirir..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben o kadar ugrasayım olmasın, sen katmanlı katmanlı ruyalarını kontrol et, hemen bırakmalısın rahatsız oluyorum.

Saka bi yana hemen okudugum icin yazayım dedim, bence bunun kime ne zararı olsun ki, madem kontrol ediyosun bu sahıdı tekrar cagır ve kime ne oluyomus ogrenmeye calıs bence yaptıgın sey harika..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hahaha.. Zaten ben de yaptığım şeyden zevk alıyorum fakat bir bilgim yok, sorup öğrenmek istedim, zaten pat diye istediğimi rüyada göremiyorum yalnızca bu rüyayı kontrol, o da belirli rüyalarda geçerli olmuyor.. Yoksa dediğin şey doğru. Zaten o kadar engin yeteneğim olsa kendim bulurdum cevapları rüyalarımda.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendi korkularin ruyalarina yonvermis... calismaarini tam anlamiyla yonlendiremedigin icin bilincinin onune gecememissin ortada bi varlik yok olsa hissederdimuyari da yook gibi geldi bilincin beni cok yoruyorsun diye uyarmis sadece. cok yormusssun kendini oda al sana ruya demis.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
kendi korkularin ruyalarina yonvermis... calismaarini tam anlamiyla yonlendiremedigin icin bilincinin onune gecememissin ortada bi varlik yok olsa hissederdimuyari da yook gibi geldi bilincin beni cok yoruyorsun diye uyarmis sadece. cok yormusssun kendini oda al sana ruya demis.

aynen oyle blincaltin olaylarin farkina varmis ve burasi benim bolgem cik demis bunun icinde yine kendi malzemelerini kullanmis. siz calismlara devam edin unutmatin blincaltini kandirmalisiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
hah ondan sonnra felc gezin komuro degilmi bilinc zaten sizsniz biakin kenisi gelissin onu gelisceksin diye diretmenin bi anlami yokki birakin onunla birlikte siz gelisin sizinle birlikte o degil onunla birlesmeyi ogrenirseniz yapamayacaginiz sey yok
felc ?sadece yorgun olursun

.dediginizi pek kavrayamadim acar misiniz sensei :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"insanlar rahatsız oluyorlar" denmiş. "onlar" vb. bir tabir değil. bu en önemli nokta. aslında sadece kendi bilincini açma, kendi sınırlarını keşfetme üzerine gelişen, içsel bir korkunun yansıması. objelerin transfer olmayacağını bildiğin halde; maji uygulamalarında verilen hatta havvas'a özgü bir tavsiye olan objenin yakılması teklifi var hatta. bu sadece bilinçaltının gelecekte olabileceklere dair sana bıraktığı bir korku. eğer izliyorsan; hasan karacadağ filmlerini bırakmanı; korkunu yenmek için ne kadar güçlü ve odaklı olabileceğini hatırlamalı ve iki elindeki gücünle bilinen dünyayı sarsabilecek bir canlı olduğunun bilincine varmanı öneririm.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lucid ruyanin zararlari ile ilgili birseyler bilincaltinda kaldiysa o yuzden o tarz ruya gormus olabilirsin. Bence ustune git. Bende ruyalarimda birileriyle lucid hakkinda konusup duruyorum ama saf gibi gerceklik testi yapmak aklima hic gelmiyor:((

 

Rüyaya bilincli giris yontemiyle degilde, ruya icindeyken ruyada oldugunu farkederek lucid oluyorsan eger nasil birakabilirsin ki?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.. Neyse ki o günün ardından bu tarzda bir sorun yaşamadım fakat net bir şekilde rüyalarımı kontrol edemiyorum artık. Son 2 3 rüyam tamamen kendiliğinden gelişti. Kendimi geri çektim ve tekrardan odaklanmalıyım, buna yardımcı oldunuz teşekkür ederim..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Telif Haklarına İlişkin Yasal Uyarı

   Son yıllarda özellikle internet ortamında -çoğu zaman farkında dahi olunmadan- ihlal edilen telif hakları ile ilgili bir duyuru düşmek farz oldu... Bildiğiniz üzere, oluşturulan bir eserin tüm telif hakları o eseri oluşturan kişi ya da onun bu haklarını devrettiği kişi/kurum ya da kuruluşlara aittir. Bu nedenle eser sahibi ya da telif haklarını elinde bulunduran bu kişi/kurum ya da kuruluşların izni olmaksızın bu eserlerin paylaşılması yasaktır ve kanunlarımıza göre suç kapsamındadır. 

   , Yer: Haber ve Duyurular

  • Emniyet Müdürlüğü'nden Kayıp Çocuklarla İlgili Uyarı

   Türkiye kayıp çocuklarını arıyor. Farklı şehirlerden art arda gelen kayıp çocuk haberlerinin ardından ebeveynler de tedirginlik yaşıyor, uzmanlar ve yetkililerden ise uyarılar geliyor. Bir uyarı da Rize Emniyet Müdürlüğü'nden geldi.   http://i.hizliresim.com/LD3rjz.jpg   Rize Emniyet Müdürlüğü'nün Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Çocuklarınızı 'Polis geliyor! Seni polise vereceğim' diyerek korkutmayın. Korkutmayın ki ebeveynlerini kaybeden çocuklar polisimizin yanına rahatlıkla gele

   , Yer: Gündem

  • Güneşte Şiddetli Patlama - Uyarı

   http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2014/09/g%C3%BCne%C5%9F-patlama-371.jpg   Bu kez Dünya’ya çok yakından geçmesi öngörülen patlamanın, Dünya’daki uydu haberleşme sistemlerini, radyo dalgalarını ve manyetik alanları etkilemesi bekleniyor. Yüksek enerji ve manyetik alan taşıyan plazmanın, önümüzdeki birkaç gün içinde atmosferdeki manyetik alanı bozabileceği bildiriliyor. Kolorado’ daki Uzay ve Hava Tahmin Merkezin(NOAA)‘deki yetkililer kuvvetli Güneş patlamasının etkilerine karşı uyarı

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

  • Türk adını kullanan iş yerlerine uyarı!

   Adında “Türk” olan özel şir­ke­te, ırk­çı­lı­ğı çağ­rış­tır­dı­ğı ge­rek­çe­siy­le “Türk” ke­li­me­si­ni çı­kar­ma­sı için ya­zı gön­der­ildi. 5 GÜN İÇİNDE DEĞİŞTİRİN Er­zu­rum Ti­ca­ret Si­ci­li Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan 1 Ni­san 2013’te ba­zı şir­ket­le­re gön­de­ri­len ya­zı­da “Türk Ti­ca­ret Ka­nu­nu­’nun 46. mad­de­si­nin 3. fık­ra­sın­da ‘Tür­k’, ‘Tür­ki­ye­’, ‘Cum­hu­ri­ye­t’, ‘Mil­li­’ ke­li­me­le­ri bir ti­ca­ret un­va­nı­na an­cak Ba­kan­lar Ku­ru­lu ka­ra­rıy­la ko­na­bi­lir.

   , Yer: Gündem

  • NASA'dan Tüm Dünyaya Acil Uyarı

   http://rsm.haber365.com/H/1346748451_43_gunes_1.jpg     NASA, Dünyaya yaklaşmakta olan dev bir radyasyon bulutuna karşı uyarı yaptı.     Radyasyonun kaynağı ise geçtiğimiz ay görüntülenen tam 800 bin kilometre uzunluğundaki ‘Güneş kamçısı.’     FIRTINALAR GÖZLENDİ     NASA, (ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) Güneş’te yaşanan dev fırtınalardan en sonuncusunda saçılan dev bir radyasyon kütlesinin Dünya’yı etkileyebileceğini belirtti. Güneş Dinamikleri Gözlemevi (SDO) uzay aracı tarafında

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...