Jump to content

Kış Masalı – Winter’s Tale

amonhera

Önerilen Mesajlar

Az önce izlediğim , olağan üstü filmlerden biriydi. Filmin başında oynayanlara göz atmadığımdan, LUCİFER karakterini canlandıran kişiyi görünce epey bir sevindirik oldum ve şaşırdım.

Fantastik, aşk, gizem, paranormal ne ararsanız var..kesinlikle izlemelisiniz.

Gerçek bir hikaye değil, gerçek bir aşk ..

iyi seyirler..

1837709.jpg

Kış Masalı Cover.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçenlerde es geçmiştim sonra izlerim diye .

1916 yılının New York şehrindeyiz... İrlanda göçmeni bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Peter Lake şimdilerde yetenekli bir hırsız olarak hayatını sürdürmek zorundadır. Göreve çıktığı evlerden birinde güzel ev sahibesi Beverly Penn ile karşı karşıya gelir ve o anda genç kadına aşık olur. Ne var ki aşkları pek de uzun ömürlü olamayacaktır; zira Beverly bu olayın hemen ardından hayatını kaybeder. Beverly'i bir türlü aklından çıkaramayan Peter yakın gelecekte yaşayacağı doğaüstü bir olay sonrasında kendini başka zaman bir zaman diliminde, kim olduğunu hatırlamadığı bir hal içerisinde bulur. Dahası ölüleri diriltmeyle ilgili gizli bir gücü olduğunu keşfetmiştir...

Konusu güzel.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• On üçüncü Burç Masalı

[TABLE=width: 99%] [TR] [TD]Artık 13 burç var ve hepsinin günü değişti! Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü, gökbilimciler arasında fırtına koparacak yeni bir çalışma yaptı.   Üniversite, Güneş'in günümüzde 1 yıl boyunca hizasında bulunduğu burçlar ve burçlara geldiği tarih aralıklarını yeniden hesapladı. Burçların gün aralıklarının farklılaşmasıyla pek çok kişinin burcu değişti.   Gökbilimciler "Dünya, dönme ekseni hareketi nedeniyle 30 derece batıya kaydı. Dolayısıyla g

, Yer: Burçlar

• Anlam Masalı

Ahmet İnam   Yazı bakıyor bana. Ben de ona. Soruyor: "Anlamım ne?" İçini yazanın anlamı. Kendini kazanın anlamı. Hayatını yazıya vuranın anlamı. Yazıyla kendini saranın anlamı. Yazıyla kapı açanın, göz açanın, ötenin eşiğinde duranın anlamı. Öteye gitmiş gelmişin anlamı. Kıyısında ömrümün soruyorum yazıya:"Anlamın ne?"   "Hiçliğe salınmış çıkrığım ben" dedi yazı. "Ben de" dedim.   Böcek bakıyor bana. Ben de ona. Soruyor: "Anlamım ne?" Cânın evrene vuruşunun anlamı. Yeryüzünün göğe kendin

, Yer: Felsefe

• The Handmaid's Tale

Uzun uzun baktım televizyon başlıklarına ancak göremedim. Eğer gözümden kaçtıysa affola.   The Handmaid's Tale, Kanadalı yazar Margaret Atwood' un 1985' te yazdığı kitabından uyarlama bir Hulu dizisi. Türkiye' de blutv üzerinden izlenebiliyor. Normalde kitabı ilk sezonda anlattılar ancak ikinci sezon için ve hatta üçüncü sezon için de onay alınca dizi, yazarın onayını alarak devam ettiler olaya. Margaret' ın tek istediği gösterilen her bir olayın dünyada halihazırda gerçekleşmiş bir olayı içer

, Yer: Televizyon

• Üç Güzeller Masalı (İlk Güzellik Yarışması)

Peleus’la Thetis’in Olympos’ta kutlanan bir düğününe Fesatlık Tanrıçası Eris davet edilmemiş… fesatlık bu ya boş durur mu, düğüne davetsiz gelip masanın ortasına altın bir elma atıvermiş, elmanın üzerinde “en güzele” yazıyormuş. Bütün kadınlar elma benim, bana yakışır diyerek elmayı sahiplenmeye kalkmışlar, bunun üzerine en güzeli Tanrılar Tanrısı Zeus seçsin denmiş, ama Zeus elmayı karısı Tanrıça Hera’ya verse diğer Tanrıçalar kıyameti koparacaklar, başka Tanrıçalara verse bu sefer de karısı or

, Yer: Yunan & Roma Mitolojisi

• Pazar: Bir Ticaret Masalı / The Market: A Tale Of Trade

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/p/Pazar-Bir-Ticaret-Masali.jpg   Tür : Komedi / Dram / Suç Gösterim Tarihi : 10 Nisan 2009 Yönetmen : Ben Hopkins Senaryo : Ben Hopkins Görüntü Yönetmeni

, Yer: Filmler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...