Jump to content

Nasıl Biriyle Evlenmelisiniz!

Siyah karlaR

Önerilen Mesajlar

Nasıl biriyle evlenmelisiniz ?

Başarılı bir evlilik yapmak, sizi en iyi anlayacak, ortak noktalarınızın en fazla olduğu,

tabiri caiz ise ruh ikizinizi bulmaktan geçer.

Halihazırda evliyseniz sizin için yapacak bir şey yok ama halen bekarsanız,

evlilik planlarınız varsa testimizi çözün, ruh ikizinizi bulun.

Nasıl biri ?

Siz "her an sürprizlerle dolu" biriyle evlenmelisiniz.

http://i.hizliresim.com/lYyp0Q.jpg

Monotonluk size göre değil, her gün yeni bir heyecan, sürpriz yaşamaya seven birisiniz. Bu sebeple sizi hayatta mutlu edecek kişi, sürpriz yapmayı bilen, sizi şımartan biri olmalıdır. Eve elinde bir demet çiçekle gelmekten bahsetmiyoruz. Sizi çiçek bahçesine götürecek biri lazım size. Akla hayale gelmedik sürprizlerle aklınızı başınızdan alan biri. Hayatın tekdüzeliğinde bir vaha gibi, yorulduğunuz anlarda "ben varım" diyen biri lazım size. (ki şükürler olsun öyle biri var hayatım da)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evlenmek istemiyorum ama eğer düşünürsem iyi kalpli bana değer verecek biriyle birlikte olmak isterdim =D

Teşekkürler siyah karlar çok hoş bir yazı olmuş =D

Siz "evden işe işten eve" biriyle evlenmelisiniz.

http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/53550d3d807a22341f1b01ef.jpg

evlilikten beklentileriniz çok fazla değil. Bir yuva kurayım, hemen çocuk yapalım, ikimiz de çalışalım, orta derecede bir gelirimiz olsun, borçsuz harçsız yaşayıp gidelim diyen birisiniz. Sizin için evden işe, işten eve gidip gelen, size bağlı, sadık, uyumlu bir hayat arkadaşı lazım. Ne çok heyecan, sürpriz arıyorsunuz ne kös kös evde oturmak. Her şey kararında olsun bana kafi diyorsunuz. O zaman siz üniversite bitirmiş, ekmeğini eline almış, kısacası hayatını düzene sokmuş biriyle evlenmelisiniz. Ötesi sizi zorlar.

EunKyung tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin evlilikten beklentileriniz çok fazla değil. Bir yuva kurayım, hemen çocuk yapalım, ikimiz de çalışalım, orta derecede bir gelirimiz olsun, borçsuz harçsız yaşayıp gidelim diyen birisiniz. Sizin için evden işe, işten eve gidip gelen, size bağlı, sadık, uyumlu bir hayat arkadaşı lazım. Ne çok heyecan, sürpriz arıyorsunuz ne kös kös evde oturmak. Her şey kararında olsun bana kafi diyorsunuz. O zaman siz üniversite bitirmiş, ekmeğini eline almış, kısacası hayatını düzene sokmuş biriyle evlenmelisiniz. Ötesi sizi zorlar.

:rofl::rofl:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz bencil misiniz ne? istiyorsunuz ki hayat benim baş rolünde de elbetteki ben olmalıyım. Belki haklısınız ama sizi mutlu edecek kişiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Hayatının merkezinde sizin olduğunuz, sizin etrafınızda pervane olan, gözü sizden başka kimseyi görmeyen birini istiyorsunuz ki bugünlerde böylesini bulmak oldukça zor. Ama ola ki buldunuz sakın kaçırmayın zira sizin mutluluğunuz orada.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin evlilikten beklentileriniz çok fazla değil. Bir yuva kurayım, hemen çocuk yapalım, ikimiz de çalışalım, orta derecede bir gelirimiz olsun, borçsuz harçsız yaşayıp gidelim diyen birisiniz. Sizin için evden işe, işten eve gidip gelen, size bağlı, sadık, uyumlu bir hayat arkadaşı lazım. Ne çok heyecan, sürpriz arıyorsunuz ne kös kös evde oturmak. Her şey kararında olsun bana kafi diyorsunuz. O zaman siz üniversite bitirmiş, ekmeğini eline almış, kısacası hayatını düzene sokmuş biriyle evlenmelisiniz. Ötesi sizi zorlar.

yanlış tespit ben concon istiyorum :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugüne kadar zaten yeterince oturdunuz. Sizin, sizi kolunuzdan tutup oraya buraya götürecek birine ihtiyacınız var. Yıllardır gitmek istediğiniz ama bir türlü gidemediğiniz yerlere sizi gerekirse zorla götürecek, yerinde duramayan biriyle evlenmelisiniz. En azından çocuk yapana kadar Türkiye'nin tamamını, Avrupa'nın da büyük kısmını gezmelisiniz. Bunu size yaptıracak olan gezmeyi bilen ve seven bir hayat arkadaşı olmalıdır. Evde oturan, "off kim gidecek şimdi oralara" diyen birisi sizi hayat enerjinizi emer unutmayın.

Gezen bir kızla evlenmeliymişim :D beraber gezeriz öyle dünya yetmez uzayı falanda gezeriz :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen öyle valla fazla bir beklentim yok :D güzel, sıcak bir yuvam olsun yiter bana yeyimm onları :p:D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[h=2]Siz "evden işe işten eve" biriyle evlenmelisiniz.[/h]

http://img-3.onedio.com/img/719/bound/2r0/53550d3d807a22341f1b01ef.webp

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugüne kadar zaten yeterince oturdunuz. Sizin, sizi kolunuzdan tutup oraya buraya götürecek birine ihtiyacınız var. Yıllardır gitmek istediğiniz ama bir türlü gidemediğiniz yerlere sizi gerekirse zorla götürecek, yerinde duramayan biriyle evlenmelisiniz. En azından çocuk yapana kadar Türkiye'nin tamamını, Avrupa'nın da büyük kısmını gezmelisiniz. Bunu size yaptıracak olan gezmeyi bilen ve seven bir hayat arkadaşı olmalıdır. Evde oturan, "off kim gidecek şimdi oralara" diyen birisi sizi hayat enerjinizi emer unutmayın.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz "hayatının merkezine sizi koymuş" biriyle evlenmelisiniz.

Biraz bencil misiniz ne? istiyorsunuz ki hayat benim baş rolünde de elbetteki ben olmalıyım. Belki haklısınız ama sizi mutlu edecek kişiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Hayatının merkezinde sizin olduğunuz, sizin etrafınızda pervane olan, gözü sizden başka kimseyi görmeyen birini istiyorsunuz ki bugünlerde böylesini bulmak oldukça zor. Ama ola ki buldunuz sakın kaçırmayın zira sizin mutluluğunuz orada.

Hahaahaha tabi ki merkezde ben olacağım, başka ihtimal mi var? : )))

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Egoist pisliğin tekiymişim :devil:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[h=2]Siz "gezip tozmasını seven" biriyle evlenmelisiniz.[/h]http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/53550ce54387592b3c627080.webp

aksi halde o evlilik yürümez zaten :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Kayıp Ruh Parçası (Soul Retrieval) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır?

Soul Retrieval (Ruhun kayıp parçalarından bir veya birden fazlasının şaman tarafından bulunup bedene geri üflenmesi) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır   Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self (Ruhun Geri Getirilmesi: Parçalanmış Benliği Tamir Etmek) kitabım için araştırma yaptığım sırada dünya üzerindeki çoğu şamanik kültürün ruh kaybının hastalık nedeni olduğuna inandığını gördüm.   Duygusal veya fiziksel travma yaşadığımızda, ruhumuzun bir parçasının bu deneyimi atlatabilmek için

, Yer: Witchcraft

• Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

, Yer: Tarot

• Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Uyumlama nasıl yapılıyor?

Merhaba arkadaşlar.  Ben bi witch shoptan para kesesi, para spell jar vs aldım aldığım yer arındırıp kendinize uyumlayın dedi.  Ama uyumlama nasıl yapılır bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

, Yer: Witchcraft

• Nasıl Yemek Yersiniz?

Şahsen ben kendimi kaybederek yiyorum kibarlıkla uğraşamam :D

, Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...