Jump to content

Salem

Samhain1

Önerilen Mesajlar

17. yüzyıl Amerikası'nda geçen dizi, İngiliz kolonilerin yaşadığı Massachusetts eyaletine bağlı Salem kasabasında kurulmuş Salem Cadı Mahkemeleri'nde yaşanmış gerçek olaylardan uyarlanacak.Merak uyandıracak bir havası var, umarım konusu gereği uzun yıllar izleriz.

MV5BODUwMzA3MTcxOF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzg4NjMyMTE@._V1__SX1305_SY582_.jpg

278395.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Set tasarimina kil kaptigim icin iki bolumden sonra izleyemedigim dizi maalesef. 17. yy da fakir adamlar guya, yasadiklari evin pencereleri vs tum ahsap aksesuar tornadan az once cikmis taze cilalanmis. Bir de adam gidiyor savasa yillar sonra geliyor pencerenin boyasi ayni, cilasi ayni yepisyeni. Temiz ahsaba hic bu kadar sinirlenmemistim, oysa ki izleyesim vardi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında çoğu sahnede "Öff yürüyün gidin yaa yok artık" diyesim geliyor... Kasvet yapalım insanların içini sıkalım derken kurbağa yutturma sahnesini abartmalar, ilgi çeksin diye insanların totolarını göstermeler falan komik geliyor bana. Çok fazla sarmadı ama ütü yaparken izlenesi bir dizi benim için... Ne zaman sıkılır bırakırım bilmiyorum. Muhtemelen birine daha kurbağa yılan gibi bir şey yutturur ya da ağzından dışarı çıkartırlarsa bırakabilirim baydı artık o sahne...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diziyi beğenmedim.

Karakterler sıkıcı, hayranlık uyandırmadı,isimler bile aklımda kalmadı

Cadı avını haklı göstermiş

Cadıları şeytana tapan,kan kusturan olarak göstermiş

Çok durağan

Pantalon gömlek o dönemde var mıydı :)

Sadece afişleri ve theme song mükemmel

Witches of East End izleyin basit ama güzel

Başka cadı dizisi filmi varsa önerin lütfen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diziyi beğenmedim.

Karakterler sıkıcı, hayranlık uyandırmadı,isimler bile aklımda kalmadı

Cadı avını haklı göstermiş

Cadıları şeytana tapan,kan kusturan olarak göstermiş

Çok durağan

Pantalon gömlek o dönemde var mıydı :)

Sadece afişleri ve theme song mükemmel

Witches of East End izleyin basit ama güzel

Başka cadı dizisi filmi varsa önerin lütfen

penny dreadful izle bayağı beğendim ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...