Jump to content

Dünyaya gelirken ne olmak isterdiniz?

SilverCavalry

Önerilen Mesajlar

Diyelim ki Dünyaya gelirken istediğiniz herşey olabilirsiniz ve istediğiniz zaman doğabilirsiniz,ne zaman ne olarak doğmak isterdiniz?

Saçmalamak serbest :D

İlk ben başlıyım;

Büyünün yeni çıktığı zamanlarda Merlinin yardımcısı olup büyü tarihinde güçlü ilk büyücülerden olmak isterdim :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İyi İnsan Olmak

Dünyamız buraya enkarne varlıkların, bilgi uygulamaları yaparak gelişmeleri için, belli zaman–mekân koşulları ve nitelikleri içeren hidrojen âleminde sonsuz sayıdaki uzaysal objeden en önemlilerinden biridir. Çünkü dünyanın, vazife planından hemen önce gelen yarı süptil arasata (sevgi planına) açılan çıkış kapısı olduğu da bilinmektedir. Dünyada gelişim devreseldir. Dolayısıyla içinde ama sonlarında bulunduğumuz bu “Âdem Devresi”nden önce de (dünya yaşanabilir niteliklere kavuşmasından başlayara

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Vampir olmak

Konuya 18 yaşında olduğumu bildirerek başlamak istiyorum. son 3 yıldır vampirlere karşı çok fazla ilgim var eşsiz güçleri ölümsüzlükleri insanlara korku yaymaları çok hoşuma gidiyor ve dediğim gibi 3 yıldır da haklarında her şeyi araştırdım nerdeyse ama tabi ki internette de bilgiler bi yere kadar tek isteğim güç sahibi ölümsüz bi yaratık olmak getirdiği ceza neyse kabul ederim nasıl yapabileceiğimi varsa mesaj atarsa ya da yorum yaparsa sevinirim ruh satma garip garip ritüeller her şeyi denerim

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Hangi Dili Konuşmak İsterdiniz?

Bakalım hangi dili konuşmak istiyorsunuz:D   Ben İspanyolca konuşmak isterdim.Ve ölü dilleri.

, Yer: Anketler

• Özgürlük nedir, özgür olmak.

Özgürlük nedir, özgür olmak ?   Özgür olmanın ne anlama geldiğini fark etmiyoruz. Özgürlüğü, arzularımızdan tamamen çıktığımız zaman ediniriz.   "Özgürlük" dendiğinde, bizler bunun "başkalarının esiri olmamak" anlamına geldiğini zannederiz. Oysa ben başkalarının esareti altındayım; Çalışmam gerekiyor, kendimi belli bir biçimde hissetmem gerekiyor, belli bir şekilde giyinmem gerekiyor, yemeğimi belli bir şekilde yemem gerekiyor, kendimi toplum karşısında saygın tutmam gerekiyor... Özgürlü

, Yer: Felsefe

• Yeniden Dünyaya Gelseniz Kimin Bedeninde Olmak İsterdiniz?

olmayan şıklar için diğer i işaretleyin

, Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...