Jump to content

Charlie Countryman'ın Gerekli Ölümü

Geceyuruyen

Önerilen Mesajlar

fm17765.jpg

Yapımı:

2013 - ABD , Romanya

Tür:Aksiyon , Komedi , Romantik

Süre:108 Dak.

Yönetmen:Fredrik Bond

Oyuncular:Rupert Grint , Shia LaBeouf ,

Evan Rachel Wood ,

Til Schweiger , Mads Mikkelsen

Senaryo:Matt Drake

Yapımcı:Nicolas Chartier , William Horberg

Favori:12 kullanıcının favori filmi

Kalp Ritmi:200

http://www.youtube.com/watch?v=UqnstjzPtfo

Özet & detaylar

Charlie Countryman'nın hayatı Romanyalı Gabi ile tanışıp ona aşık oluncaya kadar gayet sıradan ve normal biçimde geçmekteydi. Gabi'nin babasıyla aynı uçakta yanyana oturan Charlie, bu tesadüf sonu Gabi'nin aslında Nigel adında hastalıklı bir kocası olduğunu öğrenir. Şiddete eğlimli Nigel yasa dışı işler de yürütmektedir. Sadece zekaya ve naif duygulara sahip olan Charlie ise Gabi'yi yaşadığı sıkıntılardan kurtarmak ister. Ama olaylar öyle bir gelişir ki hayalelrindeki kadını kurtarmak için kendisinin ölmesi gerekmektedir...

Yönetmenliğini Fredrik Bond'un üstlendiği bu romantik komedinin kadrosunda Shia LaBeouf, Rupert Grint, Evan Rachel Wood ve Mads Mikkelsen gibi ünlü isimler var...

Alıntıdır..

P:S: Dün gece izledim. İlk vizyona girdiğinde dikkatimi baya çekmişti fakat gitme fırsatıı bulamadım. Aslında sıkıcı bir gece için sakladım diyelim. Tavsiye ederim izleyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...