Jump to content

Charlie Countryman'ın Gerekli Ölümü

Geceyuruyen

Önerilen Mesajlar

fm17765.jpg

Yapımı:

2013 - ABD , Romanya

Tür:Aksiyon , Komedi , Romantik

Süre:108 Dak.

Yönetmen:Fredrik Bond

Oyuncular:Rupert Grint , Shia LaBeouf ,

Evan Rachel Wood ,

Til Schweiger , Mads Mikkelsen

Senaryo:Matt Drake

Yapımcı:Nicolas Chartier , William Horberg

Favori:12 kullanıcının favori filmi

Kalp Ritmi:200

http://www.youtube.com/watch?v=UqnstjzPtfo

Özet & detaylar

Charlie Countryman'nın hayatı Romanyalı Gabi ile tanışıp ona aşık oluncaya kadar gayet sıradan ve normal biçimde geçmekteydi. Gabi'nin babasıyla aynı uçakta yanyana oturan Charlie, bu tesadüf sonu Gabi'nin aslında Nigel adında hastalıklı bir kocası olduğunu öğrenir. Şiddete eğlimli Nigel yasa dışı işler de yürütmektedir. Sadece zekaya ve naif duygulara sahip olan Charlie ise Gabi'yi yaşadığı sıkıntılardan kurtarmak ister. Ama olaylar öyle bir gelişir ki hayalelrindeki kadını kurtarmak için kendisinin ölmesi gerekmektedir...

Yönetmenliğini Fredrik Bond'un üstlendiği bu romantik komedinin kadrosunda Shia LaBeouf, Rupert Grint, Evan Rachel Wood ve Mads Mikkelsen gibi ünlü isimler var...

Alıntıdır..

P:S: Dün gece izledim. İlk vizyona girdiğinde dikkatimi baya çekmişti fakat gitme fırsatıı bulamadım. Aslında sıkıcı bir gece için sakladım diyelim. Tavsiye ederim izleyin.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

, Yer: Witchcraft

• Marat’ın Ölümü – Jacques-Louis David

18. yüzyılın en çarpıcı eserlerinden biri olan Marat’ın Ölümü, Jacques-Louis David’in de en ikonik resimlerinden biridir. Peki tabloya adını veren Marat kimdir? Neden ölüdür? Daha doğrusu neden öldürülmüştür? Jean-Paul Marat   24 Mayıs 1743’de İsviçre’de doğan Marat, Fransız bilim ve siyaset adamıdır. Belli bir süre tıp eğitimi alan Marat, 1789’da Fransız İhtilali’nin başlamasıyla bu kariyerini bir kenara bırakıp daha çok siyaset ile ilgilenmeye başlar. Eylül 1789’da L’ami du Peuple (Halkın

, Yer: Plastik Sanatlar

• Ölümü hissetmek gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Arkadaşlar iyi günler umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Beni çok rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ben yaklaşık bir yıldır biri ölecekmiş bir felaket olacakmış gibi hissediyorum önce bunu kullandığım ilaca bağladım fakat ilaç bitti etkileri bitti ve bu his bende hala devam ediyor. Belli bir zaman geçti ve bu kişinin babam olacağını hissetmeye başladım. Karantina süreci başladı ve şehir dışından ablam geldi, kendisi güçlü bir öngörü yeteneğine sahip nitekim darb

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Ölümü hissetmek?

Merhaba arkadaşlar, çok tuhaf olaylar yaşadım ve anlamını bilmiyorum internette de konu üzerine hiçbir şey bulamadım. Öncelikle ilk olay ben 15 yaşlarındayken oldu; önceki gece ailemle birlikte kutlama amacıyla birer kadeh şarap içmiştik. Ben de temiz bulaşıkları yerlerine koyuyordum şarap bardaklarının yeri de en üst raftı, boyum pek yetişmiyordu neyse rafa koydum, koyar koymaz kaydı ve alnımda parçalandı. Çok canım yanmadı sadece burnumun kemerinde hafif iz oluştu azıcık kanadı filan, evde de

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Charlie Hunnam

Charles Matthew Hunnam, bilinen adıyla Charlie Hunnam, İngiliz aktör. 1980'de Newcastle'da doğdu. William "Billy" Hunnam (1952–2013) ve Jane Hunnam çiftinin çocuğuydu. Billy adında bir ağabeyi vardı. Anne ve babası, Charlie Hunnam 2 yaşındayken ayrıldı.   Annesinin sonraki evliliğinden Oliver ve Christian adında 2 üvey kardeşi oldu. 5 yaşından 13 yaşına kadar Avustralya'da yaşadı.   Oyunculuğa kısa süreli bir modellik döneminden sonra geçiş yaptı. 1999'da Queer As Folk dizisinde eşcinsel Na

, Yer: Aktör ve Aktristler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...