Jump to content

Önerilen Mesajlar

Kendisini, gerçek olmasını istediği bir dünyanın içinde bulan, hayallerindeki kadından bile güzel bir kızla karşılaşan bir gazetecinin öyküsünü anlatıyor, Ağlatan. Dev bir avcının elindeki fenerle aydınlanan bir köyde hapsolmak mı, yoksa buradan çıkmamak için çırpınmak mı, ilginç olan?

Türk gerilim yazarı Erol Çelik 4. Kitabı ama ilk romanı Ağlatan’la yine raflarda.

Erol Çelik son romanı Ağlatan’da sizi fantastik ama tamamen gerçek bir dünyanın ortasına itiyor. Öyle bir yer geliyor ki, insanları dokunuşuyla ağlatan bir kadına inanıp inanmadığınızı düşünmekten daha çok, o kadının size dokunup dokunmak istemediğini düşüneceksiniz. Öyle bir yere gelecek ki tetiği çekip çekmemek sizin insiyatifinizde zannedeceksiniz. Ve sonunda nerde uyanmak istediğinize siz karar vermek isteyeceksiniz.

İlginç bir dünyada nefes almak için, Ağlatan’ı ziyaret edin.

http://www.erolcelik.net/images/img887809468.jpg

ön kapakyenikucuk.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ağlatan Filmler-Şarkılar

Başlık gayet açık sanırım. İstedim ki forumda duygu rüzgarları essin:)   Ben yapayım listemi, uygun görürseniz siz de eklersiniz:)   Filmler;   John Q. Braveheart Eşkiya Magnolia Schindler's list P.S:I Love You Sweet Nowember City of Angels Babam ve Oğlum   Şarkılar;   Zeynep Dizdar-Vazgeç Gönül Ümit Sayın-Gül Beyaz Gül Celin Dion-My Heart Will Go On Enya-Braveheart Theme Gökhan Türkmen-Büyük İnsan Rafet El Roman-Neden Candan Erçetin-Yalan Erkan Oğur-Eksiklik Kendi Özümde

, Yer: Gnoxis Cafe

• Çelik

Dilberim     Hercai   [video=youtube;qxFoLM-cCu8]   Sevenler Anlar     Özledim (İzel - Çelik - Ercan)   [video=youtube;z-ozV5FPGds]https://www.youtube.com/watch?v=z-ozV5FPGds

, Yer: Diğer Müzik Türleri

• MAHKUM (Prisoner) Kısa Film 2016 (Short Film) / Erol Çelik

Mahkum Kısa Film, 5dk, Kurmaca, 2016   Ödüller / Winner   Short of the Month - Short Film Festival (Best Cinematography) Short of the Month - Short Film Festival (Best Edition) Los Angeles Cinefest (Official selection) Barcelona Planet Film Festival (Official selection) RATMA Film Festival (Official selection)       Yazan ve Yöneten: Erol Çelik Oyuncular: Ziya Nizam, Aykut Yangın, Hüseyin Gezer, Yasin Şavkı Görüntü Yönetmeni: Kerem Kardaş, Emrah Yayla Sanat Yönetmeni: Serkan Zor I

, Yer: Kısa Film

• Derin (Deep) - Kısa Film (Short Film) 2014 (Erol Çelik)

“Bilmiyordum, nerden bilebilirdim ki?” İyiyle kötü arasında seçim yapmak elimizde midir? Yaptığımız seçimin iyi olup olmadığını bilebilir miyiz? Bir adam sonunu bile bile, saplantısının peşinden gider mi? Bir kadın, kendisinin olmayacak bir erkeğin peşinden gider mi? Gidilen yer, derin ve her şeyin bittiği yerse? “Bilseydim, o gün oraya gider miydim?” Sonunu bildiğiniz bir hayat yaşamak ister misiniz? Bu seçimi yapmak elimizde değil…   Yazan Ve Yöneten: Erol Çelik ([email protected]

, Yer: Kısa Film

• Erol Günaydın hayatını kaybetti

Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçen 24 Ağustos’ta nefes darlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden usta tiyatrocu Erol Günaydın, hayatını kaybetti. Erol Günaydın'ın kızı Günfer Günaydın acı haberi Twitter sayfasına yazdığı "Babamı kaybettik" notuyla duyurdu. 79 yaşındaki Günaydın, 22 Eylül'de ambulans uçak ile bilinci kapalı olarak İstanbul'a gönderilmişti.   http://www.hurriyet.com.tr/_np/7716/18137716.jpg   Kaynak: Hürriyet

, Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...