Jump to content

Google Play Gnoxis

gguntepe

Önerilen Mesajlar

Zaten yetkililerimiz bir hayli meşgul gibi...Üyeliklerimizin onayı bile bayağı geç oluyor ben başvuruyu yaptıktan 2 ay sonra onaylanmıştı....Kessinlikle yetkililerimizi suçlamıyorum hepsi çalışan insanlar tabiiki kendilerine ait hayatlarıda var...Haklısınız bu uygulama harika olurdu ama üyelikleri onaylamak bile bu kadar gecikirken bu programı yapacak zamanı bulmak ... :ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz boogee ye yüklenin pm lerinizle sık boğaz edin ordan noraya pm yağmuru yapın belki o zaman hani olmasada planlarımız içine alınmıştır geri dönüşü içinize biraz umut serpiştirir

Yormayın modları adminleri işleri güçleri başlarından aşkın :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, çok zor bir istek. App'in tasarımı ve kodlaması'nın vbulletin veritabanı entegreli yapılması vs. çok komplike ve uğraştırıcı süreçler. Uygulamanın App Store, Google Play (Hoş bu garip GP'de pek öyle bişi yok ama.)'a/e sokulması vs. ek uğraşlar ve maliyet gerektirir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Tapatalk, mobil kullanıcıları düşünülerek tasarlanan mobil görüntüleme aracıdır. Tapatalk ile akıllı telefonlarınızdan takip etmek istediğiniz forumlara erişebilirsiniz. Android ve IOS tabanlı bir uygulamadır. Android kullanıcıları için Google Play Store ‘dan indirebilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken sadece üyelik bilgilerinizi girip, takip etmek istediğiniz forumlarınızı listeye almak. Son derece şık ve sade bir tasarım ile istediğiniz forumlarda konulara cevap verebilir, yorumları okuyabilirsiniz."

Forumu Tapatalk'a eklemek hem ücretsiz, hem çok kolay (en fazla 15 dakika uğraştırır) hem de sizi android ve iOS için ayrı ayrı uygulama geliştirme zahmetinden kurtarıyor. Tapatalk şuanda vBulletin 5.x versiyonlarına kadar destekliyor. Forumumuza vBulletin 4.2.2 scripti kurulu. Hosting bilgilerini elinde bulunduran adminimiz kontrol paneline girerek çok kısa bir sürede Tapatalk pluginini yükleyebilir. Tapatalk hem Windows hem de Linux tabanlı serverlara kurulabilir. Uygulamanın ücretli versiyonu olduğu gibi ücretsiz versiyonu da mevcut, ücretli versiyonunun fiyatı 2,99$ (Yaklaşık 6 TL) olmasına rağmen bu sürümü de yasa dışı yollardan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz tabii ki :devil:

https://itunes.apple.com/app/id307880732

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=tr

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mobil site konusunda yetkili arkadaşlardan gerekli izinler gelirse ve anlaşmaya varabiirsek uygulama yazılımı veya site tasarımı yapabilirim (program yazılımcılığı,web tasarım işiyle ilgileniyorum)

Merak ettiğim bir konu var.Ben de programcılık gibi şeylerle ilgilendim.Website tasarımı hangi dille yapılıyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merak ettiğim bir konu var.Ben de programcılık gibi şeylerle ilgilendim.Website tasarımı hangi dille yapılıyor?

Web site tarasarımı için kullanılabilecek bir çok dil var, PHP bunlardan en çok tercih edileni, veritabanı için de en çok MySQL tercih ediliyor ve PHP ile senkronize kullanılabiliyor. İyi bir web site tasarımı için ise tercihinize göre PHP, CSS, HTML, MySQL ve JavaScript'i birbiriyle uyum içinde kullanmak gerekebiliyor. Tabi işin grafik kısımlarını saymıyorum :) Saydığım tüm bu dillerinin alternatifleri olup, kendi tercihleriniz ölçüsünde seçim yapabilirsiniz. Mesela PHP yerine ASP tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...