Jump to content

ezan sesi ve köpekler

sheger

Önerilen Mesajlar

Merhaba sorum ezan okununca korkan köpeklerle ilgili köpeklerin gözlerinde perde olmadığı söyleniyor bu doğrumudur ezan okununca şeytanlar falan kaçıyormuş köpekler de onlardan korktukları için uluyorlarmış doğru bir bilgimi acaba köpekler neden ezan okununca ulumaya başlarlar ?? Örnek bir video =

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Merhaba sorum ezan okununca korkan köpeklerle ilgili köpeklerin gözlerinde perde olmadığı söyleniyor bu doğrumudur ezan okununca şeytanlar falan kaçıyormuş köpekler de onlardan korktukları için uluyorlarmış doğru bir bilgimi acaba köpekler neden ezan okununca ulumaya başlarlar ?? Örnek bir video =

Şimdi haşin modum tarafından ceza almak istemem de şöyle özet geçeyim, her varlığın kendi lisanınca ibadet ettiğini birçok ilmi kitapta okudum. Oda onların bir ibadet şekli diyelim :D konuyu da daha fazla eşelemeden islami forumlardan detaylı bilgi edinebilirsin diyerek nokta koyayım :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru değil tabi. O desibelde metal açsan kafa bile sallar köpekler. Ezana değil sese tepki veriyorlar, haliyle uzun hava söylesen ona da uluyorlar. Dinler kendilerine geçerlilik kazandırmak ve propaganda yapmak için saçmalar böyle arada. Onlara kalsa kuşlar ötünce sübhanallah diyor, at kişneyince şükür yarabbi diyor zaten. :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serpentine açıklamış zaten ancak üzerinden tekrar geçeyim. Orada ezana değil sese tepki veriyorlar. Örneğin benim köpeğim orgun belli notalarına ve mızıka sesine uluyarak tepki veriyor. Mızıka veya org çaldığımda bana tapmıyor hayvanlar :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Ezan, bu ülkedeki adaletsizliğin en belirgin göstergesidir

Ezanlara zam mı geldi? Bitmiyor, yetmiyormuş gibi çeşitli bahanelerle ilahiler, tekbirler, çeşitli böğürüşlerle sürüyor. Ezan arası yaşıyoruz. Din enflasyonu bu kadar da vurgulanmaz ki!

, Yer: Şikayetçiyim

• Olmayan bir sesi duyup uyanmak ?(galiba rüyanın sonunda)

Bu sabah saat 6'da Kapı zilinin çalması sesi ardından annemin'' 'ismim' kalk kapıyı aç'' demesiyle uyandım kalktım kimse yok anne dedim ses yok huylandım kapıya gittim delikten baktım kimse yok.Öyle bir şey denmemiş. Bu konuda ne düşünüyorsunuz rüyada duydum desem rüya hatırlamıyorum.Bu olay başımdan geçince geçen yıllar içindeki bir olay da alıma geldi 1-2 yıl önceydi heralde.Odamda oturuyordum annemin Adımla seslendiğini duydum.Odamın kapısını açtım Anne diye seslendim 2 kere felan ,sonra gitt

, Yer: Rüyalar

• Kafasında iki sesi olan sevgilim ve musallat, yardım?

Arkadaşlar uzun süredir takipteyim forumu bir çok insana fikirlerinizle yardım etmişsiniz. Sizden ricam biraz uzun olacak ama fikirlerinizi benimle paylaşmanız.   Erkek arkadaşımda tuhaf haller oluyordu. Beyninde onunla konuşan iki ses oldugunu iddia ediyor. Açıkçası ben başta pek inanmadım seninkiler ne alemde der geçerdim. Daha sonra bi gece konuşmamızda sana göndereyim beynimdekileri birazda seninle ugraşsınlarda gör gününü dedi. Zaten herşeyde burdan sonra patlak verdi. Üniversite okud

, Yer: Paranormal Olaylar

• İstanbul'dan Çin'e Gönderilen Köpekler!

İstanbul Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Hülya Yalçın'ın "acil" geçtiği nota göre Tuzla VePendik'te köpekler toplanarak bir gemiyle Filipinler'e gönderilecek ihbarı alındı.   Hülya Yalçın tarafından geçilen notta, "Az önce telefonuma gelen ihbar üzerine deniz polisi ve liman polisi ile görüştüm. Maalesef bilgiler doğru. Ancakgemilerin karaya demir atarak bağlanması halinde kara yerel emniyeti görevli olduğu için onlar müdahale edemiyor. Yarın ilk iş TuzlaKaymamakamlığı, Pendik Kaymakaml

, Yer: Gündem

• Yüzük Sesi

Üniversite ikinci senemdi.O zaman kaldığımevde 3 oda vardı ve 2 li kalıyorduk.1 arkadaş tek kalıyordu odasında.Bir akşam otururken konu 3 harflilerden açıldı ve kızın gözleri doldu.Biz ne oldu be manyak diye dalga geçtik.Sonra öyle deyine duyduğu sesleri anlatmaya başladı.Ben 3 harflilere inanırım ve dalga geçmem ama onun anlattıklarının odada tek kaldığı için kafasından kurduğunu sonra bunlardan etkilendiğini düşündük.O da zaten inanmayacağımız için anlatmıyormuş.Neyse bu erkek arkadaşıyla sözl

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...