Jump to content

ezan sesi ve köpekler

sheger

Önerilen Mesajlar

Merhaba sorum ezan okununca korkan köpeklerle ilgili köpeklerin gözlerinde perde olmadığı söyleniyor bu doğrumudur ezan okununca şeytanlar falan kaçıyormuş köpekler de onlardan korktukları için uluyorlarmış doğru bir bilgimi acaba köpekler neden ezan okununca ulumaya başlarlar ?? Örnek bir video =

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba sorum ezan okununca korkan köpeklerle ilgili köpeklerin gözlerinde perde olmadığı söyleniyor bu doğrumudur ezan okununca şeytanlar falan kaçıyormuş köpekler de onlardan korktukları için uluyorlarmış doğru bir bilgimi acaba köpekler neden ezan okununca ulumaya başlarlar ?? Örnek bir video =

Şimdi haşin modum tarafından ceza almak istemem de şöyle özet geçeyim, her varlığın kendi lisanınca ibadet ettiğini birçok ilmi kitapta okudum. Oda onların bir ibadet şekli diyelim :D konuyu da daha fazla eşelemeden islami forumlardan detaylı bilgi edinebilirsin diyerek nokta koyayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru değil tabi. O desibelde metal açsan kafa bile sallar köpekler. Ezana değil sese tepki veriyorlar, haliyle uzun hava söylesen ona da uluyorlar. Dinler kendilerine geçerlilik kazandırmak ve propaganda yapmak için saçmalar böyle arada. Onlara kalsa kuşlar ötünce sübhanallah diyor, at kişneyince şükür yarabbi diyor zaten. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serpentine açıklamış zaten ancak üzerinden tekrar geçeyim. Orada ezana değil sese tepki veriyorlar. Örneğin benim köpeğim orgun belli notalarına ve mızıka sesine uluyarak tepki veriyor. Mızıka veya org çaldığımda bana tapmıyor hayvanlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...