Jump to content

Nicklerinizin Anlamları?

bolsoru

Önerilen Mesajlar

Nicklerinizin anlamları yada olayları varsa olayda olabilir bnmki olaydan ibaret geldi :

>>>Bigün mahallede büyük abiler var bende onların yanına gidmeyi sewiom neyse bunlar muhabbede daldımı koyup giderlerdi öle ben anlamazdım hiç bişi kafam bi sağ bi sol seyirederdi gıcıklığına ogünden sonra her bilmediğim şiyei sorcakdım (hani derlerde ya merakdan :biggrin: yada merakdan diye) neyse ertesi gün tam konuşuyolar ben başladım one, nasıl olmuş , neden peki bi konun etrafında üretebildiğim kadar soru üretiyodum sizin anlıcanız lafsalatası yapıodum , daha sonra bi abi vardı tam can alıcı bi konu anlatıyodu bende gıcıklığına bölmek isdedim oda fırsat kolarcasına tam ağzımı açarken yakaladı sakın sorma bolsoru dedi bu canalıcı lafa milet kahkalarla tepki verdi , daha sonra baqdım cıvıklık yapmanın alemi yok bişiyi gerçekden merak edim öle sorim cvbmı net alim dedim ogün bu gün adam gibi yerinde soru soruyorum ve millet beni takdir eder oldu gerçekden bu seferde orjinal bolsoru derler yada muhdar :biggrin: ama intikamımı acı aldım abiden onu anlatcam içimde kalmasın :biggrin: ortamdayım aradan baya zaman geçdi kızlar var o abide kızlarla her fırsatda lafa grmeye çalışıo biraz geçdikden sonra kızı tav yağmaya başladı kızda üff felan diyerek cvb veriyodu tam gene bişi dicekken kıza ben girdim araya :biggrin: ne dedim dersiniz yaa bi sus abiya yamalıcingen tüfeği gibi çenen var vallahi dedim (dedemin lafıdır) kızlar kopdu o dakka :laugh:

Sizinkileri alalım ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Nora @ 6 09 2006, 21:50 ) 9199[/snapback]

Nora.....şiddetli biçimde hayatını kaybeden ve intikam için geri dönen ölü demek...pek sevimlidir. :tongue:
[/b]

sevimlimi :wacko: kabus gibi beeeeeeeeee

EFTALYA ..
yirminci yüzyıl başlarında istanbul'un yaşadığı bir efsane, ayrıca türk müziğini icra eden ilk kadınlardandır.
şöyle ki, bir dönem istanbullular geceleri denizden gelen ve şarkılar söyleyen esrarengiz ve büyüleyici bir genç kız sesi duymaya başladılar. kısa sürede sırf bu sesi dinlemek için boğaziçi'ne akın edenler oldu. ve bu kim olduğu bilinmeyen sesin sahibine 'denizkızı' lakabı yakıştırıldı. zamanın bestekarlarından biri bu sesten öyle etkilendi ki hatta, o dönemlerde çok popüler olan "gel ey denizin nazlı kızı" adlı besteyi yaptı.

bu gizemli denizkızımız, büyükdere kıyılarında yaşayan eftalya'ydı elbet. bazen müziği çok seven babasının çalgıları eşliğinde, bazen de yalnız denize açılmakta, şarkılar söylemekteydi. elbet gün geldi, denizkızının kimliği belli oldu, ama etrafında taşıdığı büyülü, gizemli havadan bir şey kaybetmedi eftalya, eftalya sadi hanım daha doğrusu. assolist oldu, şarkılar, türküler söyledi, konserler verdi, plaklar doldurdu, ve hatta atatürk'ün huzurunda söyledi. ölümü de şöhreti gibi denizlerden geldi, jübilesini yaptığı şirket-i hayriye vapurunda üşütüp hastalanan eftalya uzun süre kendini toparlayamadı, can borcunu ödedi

Bu sahil şehrinde tanıdım,
bu sahil şehrinde kaybettim seni.
dalğaların sahili dövdüğü yerde,
burakıp gitmiştin beni..
inan bana EFTALYAM..
dünya durdukca kalbimde duracaksın..
beni burakıp gittiğin bu sahil şehrinde
beni,
seni beklerken bulacaksın...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paganlarda putperestlerde tanrılardan daha alt kademede bulunan, doğaüstü varlıklardır.bir çok yerde iblis olarak addedilmelerine rağmen, mitolojide yarı tanrı olarak betimlenir ve bir çok kaynakta da insanın bilinçaltı, benliği ve hatta ilhamı olarak gösterilmektedir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(vhercle @ 6 09 2006, 23:21 ) 9232[/snapback]

bilmem belki odur
eftalya senin avatarın altında ne yazıyo bu arada tecrübeli felan terfi etmişin :derisive:
[/b]

aboooooooooooooo :woot: yeni gördüm kardiş,o ne olaki ben pek anlamam bu işlerden.
şincik maaşım daha mı çok olacak.
he bide elit üye olmuş nora ,bak ben onuda anlamadım,terfi ettime göre nora dan daha kıdemliyim :biggrin:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Nora @ 6 09 2006, 23:31 ) 9247[/snapback]

Sonbahar geliyo : ))) Ondan gelmiş yaprak:)
[/b]

vhercle sende tecrübeli olmuşsun :woot: tebrik ederim,

ben de yaprak istiyom :cray: olmuyo böle kış günü dalsız budaksız çırılçıplak bana da yaprak.
bide anlamını anlasak,iyi olurdu ama iyi bişey dir herhalde :biggrin:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...