Jump to content

Kanada'dan Uzaylı Açıklaması

Ariakas

Önerilen Mesajlar

http://www.techno-labs.com/wp-content/uploads/2014/01/Screen-shot-2014-01-08-at-09.52.47.png

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, internetin yavaşlığının nedeninin uzaylılar olduğunu iddia etti. Russia Today gazetesine verdiği röportajda, uzaylıların dünyayı gözlediği ama kendi içinde savaşçı bir tür olduğumuz için daha önce bizlerle paylaştıkları teknolojileri artık paylaşmayı durdurduklarını, bu yüzden internet teknolojisinde doğru düzgün ilerleyemediğimizi belirtti. Uzaylılardan kaynaklı teknolojilerimiz arasında internet, LED ışık ve mikroçipler olduğunu belirten Paul Hellyer özellikle tarım ve tıp konusunda uzaylıların elinde çok gelişmiş teknolojiler olduğunu belirtiyor.

Şu ana kadar tespit edilebilmiş 80 uzaylı türü olduğunu anlatan Paul Hellyer, özellikle atom bombasının icadından ve kullanılmasından sonra uzaylıların gezegenimizi daha çok endişe ile izlediklerini dile getirdi. Paul Hellyer, uzaylıların çok büyük çoğunluğunun zararsız ve barışçıl olduğunu, fakat kendi kendini yok etmek üzere olan bizim gibi bir ırk ile teknolojilerini paylaşmaya kesinlikle yanaşmadıklarını belirtti.

Röportajın tamamı aşağıdaki video da bulunmakta ancak bazı önemli başlıkları aşağıda derledim.

Çoğu uzaylı başka güneş sistemlerinden geliyor ama az sayıda da olsa Venüs, Mars ve Satürn’in aylarında ikamet edenler var.Binlerce yıldır gezegenimizi özellikle dört uzaylı türü ziyaret edip duruyor.

2 ile 12 arasında esas uzaylı türü olduğu düşünülüyor ama bu rakamı 80′e kadar çıkartan raporlar var. Bunların bir kısmı aynı insanlar gibi görünürken, bir kısmını tasfir etmek bile zor.

Bir çok uzaylı ırkı gezegenimize karşı iyi niyetle yaklaşırken bazı raporlar küçük bir kısmının daha bencilce amaçları olabileceği yönünde.

“Uzun Beyazlar” denilen bir uzaylı türü şu anda A.B.D.’nin Nevada eyaletinde hava kuvvetleri ile çalışıyorlar. Bunların bazılarının insan gibi dolaşmalarına izin veriliyor.

Uzaylılar arasındaki genel konsensus, özellikle çağırılmadıkları sürece insanların işine kesinlikle karışmamak yönünde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz ölene kadar internetin olacağını söyleyebilirim,ışık yılı sağolsun onlar teknolojiyi bizden alana kadaarrr. :)))

Bu adamın söylediğine bakacak olursak donumuza kadar alacaklar heralde. :)) tamam bu uzaylı konusuna her zaman açık kapı bırakırım ama abartmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"zaten insanoğlu aslinda o kadar salal ve vahşi ki, internet mikroçip falan kendi kendine yapmasi mumkun değil"

bana kalirsa alt metin budur. gunumuz teknolojisinin bu kadar gelismis olmasinin sebebi 2. dunya savasindan sonra abd ve rusyanin gizli gizli ulkesine soktuklari alman bilim adamlarindan baska bisey degildir. zaten biraz dikkat edilirse, teknolojinin ilerleme hizi sanayii devrimi ile artmaya başlamiş, 1950lerden sonra ise endustriyel kirlilik boyutuna ulaşacak kadar önü alinmaz hale gelmiştir bu hiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adam galiba kafayı yemiş. Uzaylılar spermimi çalmaya çalışıyor diye başlar yakında. Dünya'da insanların yapmadığı, yapamayacağı tek bir şey bile yok. Ne piramitler, ne Stonehenge, ne de internet ve uzay çalışmaları için gerekli zekayı başkasında aramaya gerek yok bizde var yeterince.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da bizimkiler gibi çıktı. İnternet yavaşlasa dış mihrakları suçluyor. Tabi orası kanada olduğu için suçlayacak dış mihrak ülke bulamamış uzaylıları suçluyor :D . Uzaylılar bizim gelişmemizi istemiii, hızlı büyümemizi görüp korktular. Önümüzü kesmeye çalışıyorlar :D . Dünyanın her yerinde bakanlar standart oluyor sanırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da bizimkiler gibi çıktı. İnternet yavaşlasa dış mihrakları suçluyor. Tabi orası kanada olduğu için suçlayacak dış mihrak ülke bulamamış uzaylıları suçluyor :D . Uzaylılar bizim gelişmemizi istemiii, hızlı büyümemizi görüp korktular. Önümüzü kesmeye çalışıyorlar :D . Dünyanın her yerinde bakanlar standart oluyor sanırım :D

Allah uzaylıları kahretsin, ufolarını ateşler sarsın, Allah onların önünü kessin, karadelikte sıkışsınlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantıklı noktalar yok değil bana kalırsa. Tabi internet yavaşlamasını uzaylılara bağlamak ne kadar mantıklı orası ayrı bi konu. Fiber optik kablolara mı sızıyorlarmış yani :) Günümüzde kullanılan nano teknolojinin de düşen cisimlerden elde edildiği söyleniyo. O değil de TSK'nın elinde düşmüş uzay aracı var desem gülersiniz sanırım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam ESKİ BAKAN arkadaşlar sonuçta gerçekte olabilir söyledikleri direk kafayı yemiş saçmalık yakıştırmaları yapmamak gerek bence. Tsk'nın elinde uzay gemisimi :S abi ozaman bizde Amerikalılar gibi gizliden gizliye uzaylılarla alış veriş yapıp gelişsekya !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mantıklı noktalar yok değil bana kalırsa. Tabi internet yavaşlamasını uzaylılara bağlamak ne kadar mantıklı orası ayrı bi konu. Fiber optik kablolara mı sızıyorlarmış yani :) Günümüzde kullanılan nano teknolojinin de düşen cisimlerden elde edildiği söyleniyo. O değil de TSK'nın elinde düşmüş uzay aracı var desem gülersiniz sanırım. :)

The X-Files'ta Hakkari'ye düşen UFO'yu mu ele geçirmişler :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RT ciddi bir kanaldır...

Müthiş de belgeselleri vardır

Kolay kolay böyle magazin haberi yapmaz..

Keza sunucu da öyle!

Şvarnadze gürcüdür, kendisi de ailesi de tam bir anti-sosyalisttir.

Sovyet döneminde batı bloğuna kaçmış; daha sonra Putinin kapitalist 2.dünya kutbunu kuracağım demesi üzerine binbir yağcılık mersiyelerle Moskovaya geri dönmüş en fanatik hatunlardan biridir...

Ayrıca savaşın en kızgın olduğu dönemde Beşar Esad ile röportaj yapan hatundur

Adamı 12dk dinledim...

Çok mantıklı başlamıştı fakat daha sonra saçmalamaya başladığını bende kabul ediyorum...

Benim anlamadığım RT durduk yere niye böyle bir haber geçsin?

Hele de şvarnadze gibi bir hatun?

İlginç

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adamın şu konferanstaki konuşmalarını izlemiştim 25 dakikalık bir video uzaylılardan tutup illuminatiye kadar uzanan çok geniş şekilde çok önemli şeylerden bahsediyor. Herkes dalga geçmiş ama bence ön yargıyı aşamamış çoğu kişi. Belki bazı yerlerde saçmaladığı yada verdiği yanlış bilgiler olabilir ama altta ki videoda anlattığı çoğu şey duyduğum en mantıklı teorilerden. Şunu unutmamak gerek bu adam 23 yıl kanada savunma bakanlığını yapmış elindede gizli raporlar var, bunları nereden öğrendiğinide kendiside anlatıyor. Gördüğüm kadarıyla adam hiç kafayı yemiş bunamış gibi bazı arkadaşların bahsettiği türden biri değil gayet sağlıklı hatta bir çoğumuzdanda çok daha sağlıklı biri bence. Bir yargı yaparken iki taraflı yapmak lazım bunu yani demek istediğim adam neden yalan söylesin bunları düşünmek lazım şöyle bir şeyde var ki bunları iddia eden adam mahallenin muhtarı değil bir savunma bakanı ve uzun yıllar görev almış biri. Ben hiç bir teoriye mutlak doğru düşüncesiyle inanmam bunada mutlak doğrudur diye inanmıyorum ama ortalıkda dolaşan bir sürü saçma şeyin yanında söylediği çoğu bilgilerin doğru olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu arada ilgili kişiler bu videodan türkçe alt yazılı şekilde bahsettiğim konferans videosunu izleyebilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ScreamingoftheRap

Dostum iyi güzel söylüyorsun, adam konuşmasına çok mantıklı ve tutarlı başlıyor da...

Hızını aldıkça desteksiz atmaya başlıyor sıkıntı burada!

En az 3 en fazla 20-80 tane uzaylı ırkı var diyor...

Yahu biz bir tanesini bile bulacağız diye bir taraflarımızı yırtıyoruz

Nasanın en gözde en kabiliyetli gök bilimcileri, astrofizikçileri, astrobiyologları...

Bunların içinde Neil Tyson gibi en popüler olanlarda dahil milyar dolarlık bütçelerle uzayda hayat arıyorlar

Henüz bulabilmiş değiliz

Bu adam 20tane ırk var diyor, bazılarına isim bile takmışlar ve kaynak olarak da,

bu tecrübeyi yaşadığını iddia eden ve bunun kitabını yazmış kişileri gösteriyor...

Yani şimdi... :D

Dünyayı ziyaret ettiler dese, buraya kadar tamam makul sınırda kaldı deyip bir şey demiycez..

Ama dünyada aramızda dolaşıyorlar diyor yahu!

Bu mümkün değil!

Bizim dünyamızda evrimleşmediler;

bizimkine çok benzer su temelli bir gezegen olsun,

aynı bizimki büyüklüğünde olsun,

aynı bizim gibi pirimatlardan gelişmiş olsunlar varsayalım,

bu durumda dahi 2 gezegen arasında ki milim atmosfer farkından büyük ölçüde etkilenmeleri, önemli komplikasyonlar çıkması lazım!

Ektoriyal bir kıyafet olmadan öyle elini kolunu sallayarak dolaşamazlar dünyada...

Vs...Vs...

Bilimsel anlamda tutarsızlıkları çok fazla yani!

iyi başlıyor ama sonrasında hızını alınca bozuyor :)

Ayrıca merak edenler için konuşma yaptığı yer çok yeni kurulmuş bir amerikalı ufoloji derneği

Citizens Hearing

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tutarsız yerler var tabi bende zaten adamın dediklerinin tamamı mantıklıda demedim fakat söylediği bir çok şeyinde doğru olabilme ihtimali var bence. Adam keşfedilmiş bilinen 80 uzaylı var diyor 4 tanesi Dünya ile en çok ilgilenen ırk olduğunu hatta bazılarıyla bağlantıda olduğumuzu hatta dediğin gibi içimizde olduklarınıda söylüyor. Söyledikleri şeyler arasında bunlar çok ciddi iddialar inanmayan inanmaması doğal tamamen kişiye kalmış bir şey inanıp inanmamak ama sırf bunlar sayesinde adamın söylediği her şeyide kestirip atmamak lazım. Şimdi ünlü bilimcilerden bahsettin fakat onlarında yanılma payı var bu adamın iddialarının hepsinin palavra olma ihtimali gibi onlarında yanılıyor veyatta saklıyor olma ihtimalide var, ayrıca adamın bahsettiği gibi son derece gizli bilgiler ise bunlar gelipte ünlü bilimcilerin bunları söylemesini bekleyemeyiz bence. Ayrıca videoda bu uzaylıların çoğunun farklı galaksilerden geldiğini iddia ediyor, yani uzayda hayat arayanlar nerede arıyor hayatı farklı galaksilere ulaşabiliyorlar mı hayır. Şimdi bizim teknolojimizle biz hayatı aradık ama bulamadık bence hiç mantıklı değil niye çünkü daha marsa bile insan gönderebilmiş değiliz yani hayat yok yada var demek için yeterli derecede araştırmaya sahip değiliz ben bahsettiğin fizikçilere bu kadar körü körüne inanmıyorum o yüzden çünkü bilimin yeterli olmadığı bir konu bura. Bizim galaksimizde mars gibi gezegenlerin uydularında uzaylılar yaşadığını iddia etmiş o konuda bir şey diyemem çünkü Marstan sonra ki bütün gezegenler yanlış hatırlamıyorsam gazla dolu zeki yaşam olması mümkün olmayan gezegenler ve açıkçası bende zeki yaşam olduğunu düşünmüyorum. Adamın oradan buradan elde ettiği bilgilerde var doğru ama öyle sıradan kaynaklarda değil bunlar küçümsenmemeli bence bunları geçtimde en azından adam elinde ki resmi raporlardanda bahsediyor bence her şeyden önce en önemli nokta burası. Eğer ortada iddia edildiği gibi bir gizlilik varsa bizlere dayatılan bütün bilgiler doğruluğunu yitirmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...