Jump to content

Etrafımdaki Bir Psişik Vampiri Ben İyileştirebilir Miyim?


lacrimose

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhaba, psişik vampirlik konusunda bilgisi olanların yardımını rica ediyorum. Şu an üniversitede hazırlık okuyorum, sınıfımda bir kız var ve psişik vampir olduğundan şüpheleniyorum, hatta nerdeyse %100 eminim. İlk farkettiğim şey bu kız sınıfta kimin yanına oturursa otursun yanına oturduğu kişi kısa bir süre sonra kendisini yorgun ve bitkin hissediyor, resmen gün ortasında uykusu gelmiş gibi oluyor. Ayrıca psişik vampirlerin sergilediği davranış ve etkilerin de bir çoğunu sergiliyor ( http://www.gnoxis.com/duygusal-ve-psi%C5%9Fik-vampirlerle-nas%C4%B1l-ba%C5%9F-edilir-56816.html ) bu konudan okuduğum kadarıyla; ısrarcı davranması ve insanı resmen çatlatması, tavırlarındaki hızlı değişiklikler (bir an çok mutluyken bir an aşırı sakinleşip moralinin bozulması gibi) vb. şeyler, bazen resmen yalnız kalmak istediğimi ve gitmesini istediğimi hareketlerimle açıkça belirtmeme rağmen gülüp geçiştirip sanki daha da çok yapışıyor, bazı küçük rahatsız olduğum hareketleri rahatsız olduğumu açıkça söylememe rağmen "alışkanlık olduğunu, elinde olmadığını" vb. söyleyerek inadına yapmaya devam ediyor. Linkini verdiğim konu bana psişik vampirlerden, yani şimdiki durumumda bu kızdan ve bütün enerjimi emip bitiren etkisinden nasıl korunacağımı açıklayıp öğretiyor, ancak sormak istediğim konu hakkında bilgi vermemiş. Benim bu kızın psişik vampirlik durumunu kendi enerjimle ya da kendi yapabileceğim birşeylerle yok etmek ya da iyileştirmek için bir yöntem, yapabileceğim bir şey var mı? Dediğm gibi kız kimin yanına gitse bir şekilde zarar veriyor insanı resmen oturduğu yerden hiçbir şey yapmadan yoruyor, ve ona gidip "böyle böyle falan filan sen psişik vampirsin" diye açıklamaya uğraşmak ta istemiyorum garip bir tepki görüp etrafa rezil olmamak için. Bunu sadece kendim için değil etrafımdakiler için de istiyorum çünkü dediğim gibi sınıf olarak etkileniyoruz artık ve hazırlık ta olsa ders başarımın düşmesini ve dikkatimin dağılmasını istemiyorum, lütfen yardımcı olun, iyi forumlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reiki ile hallolur mu bilmem ama tavsiye vermek isterim.İlk önce kendi enerjinle hiç bir şey yapmaya kalkışma olan sana olur,güneş,ay,elementler yada daha başka enerji kaynaklarından enerji almanı öneririm.Arkadaşının da depresif biri olup olmadığına dikkat et benim gibi negatif enerji yayıyor da olabilir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet okudum ancak sitedeki okuduğum konular genelde psişik vampirlerin özelliklerinden bahsediyor, ya da kendimizi nasıl koruyacağımızı ya da eğer biz kendimiz psişik vampirsek nasıl iyileşebileceğimizi açıklıyor, benim aradığım şey psişik vampir olduğunu bildiğimiz birisini bunu ona söylemeden iyileştirmenin yolu var mı kendi enerjimi kullanarak onu iyileştirebilir miyim yani ben bunu öğrenmek istiyorum. Sitedeki bu konuda açılmış konuların bulabildiğim kadarını okudum ancak böyle bir şeye denk gelmedim, böyle bir bilgi varsa beni ona yönlendirirseniz sevinirim :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakın ben biri ile başa çıktım gayet zor oluyor öncelikle bu kişilerden uzak durma gibi bir şansınızı hep görmezden geliyorsunuz ki bende öyleydim lâkin bu insanlardan uzak dursakta o kendisi geliyor. Ve bana sorarsanız eger ilk önce onu tanıyın ağzından laf alın sorularına soru ile cevap verin ki Sokrates taktigi denir buna. Asla açıklayıcı konuşmayın. Kesin ve net bir ses tonunuzu ayarlayın öyle konuşun size yalan söyleyip söylemedigini ufak sorular sorarak takip edebilirsiniz. Asla güvenmeyin ve o kişilere özel bir eşyanızı vermeyiniz. Sizin yanınızda durdugunda o kişiye ondan daha zeki oldugunuzu hissettirmelisiniz.çünkü bu kişiler yalanlarını başkalarının hayatlarında ki anılarını toplayarak kendi anıları gibi kendi deneyimleri gibi anlatmakta ustadırlar. Kişisel sırlarınızı veya dedikoduları anlatmayınız. Mesela erkek veya kız arkadaşınız hakkında bahsetmeyiniz. Özel hayatınıza sokamayınız.genel olarak çok soru sorarlar. Hatta siz sormayın o kişiye bir soru kendi kendine anlatmaya başlar ki sıradan biri gibi degil basbayağı özelini anlatır. Sizdende o adımı beklemek ona açılmanız için yem atar.. Ruhsal olarak o kişi boguyor bitkinlik veriyorsa o kişi ile yanyana geldiginizde avuçlarınızı yukarı döndürün ve gidene kadar bekleyin fark ettirmeden. :) geçmiş olsun

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Archnight yanıtın için teşekkür ederim, ancak dediğim gibi ondan uzaklaşmak gibi birşey benim için şu an söz konusu değil çünkü sınıf arkadaşıyız ben bu kızla haftada 5 gün aynı ortamdayım ve dediğim gibi gitmesini istediğimi yalnız kalmak istediğimi doğrudan söylemesem de hareketlerimle vs. açıkça belirtsem de gitmiyor hatta bazen daha da çok yapışıyor diyebilirim sohbet etmek için yanımda kalmak için resmen daha çok çaba sarfediyor. Kendimi bu duruma karşı korumak için elimden geleni yapıyorum sitedeki kaynaklardan öğrendiğim korunma tekniklerini ve sizin yorumunuzda söylediklerinizi de daha bilinçli uygulamayı düşünüyorum, özellikle nevermore un " http://www.gnoxis.com/duygusal-ve-psi%C5%9Fik-vampirlerle-nas%C4%B1l-ba%C5%9F-edilir-56816.html " konusu çok işime yarayacak bilgiler içeriyor kendisine teşekkür ederim :) Şu avuçlarımı yukarı döndürüp fark ettirmeden gidene kadar beklemeyi de deneyeceğim gerekirse, teşekkür ederim, iyi akşamlar :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi bir şifacı elbette iyileştirebilir. Reiki ile de şifalandırmak 3. seviyede mümkün. Ayrıca psişik vampir olan kişinin reiki alması da şifalanmasını sağlayacaktır. Her koşulda bu durumda olan kişinin şifalanmayı istemesi önemli.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın lacrimose arkadaşınızı biraz inceledim ve tahminimce kötü olaylar yaşamış yüzünden görebiliyorum,gülümsemeyi bilmiyor benim gibi.Ona yardım et,çok ciddiyim çek kenara konuş.Daha genç zaten anlayışla karşılamasını söyle ve ona gerçekleri sor.

Ve benden bir tavsiye;alay edilmek istemiyorsan kızı iyi incele bu psişik vampir olayını sen kafanda planlamış olabilirsin.

 

Sevgi ile.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Tristiana söylediğiniz şeyi yani kötü olaylar yaşamış olabileceğini sezgilerime dayanarak tahmin etmiştim (ben de pek gülmesini bilmem de yüzünden bakışlarından belli ediyor bazen :p ) zaten o yüzden asla üzerine gitmedim ya da onu kıracak üzecek birşey yapmadım, zaten söylediğim gibi ona yardım etmeyi ve eğer varsa onun psişik vampirliğini iyileştirmeyi ona fazla belli etmeden yapmak istiyorum böylece hem onu garip bir duruma sokma riskini sıfıra çekebilirim hem de kendimi ve etrafımdakileri bu enerji azalmasından koruyabilirim. Ancak tavsiyenizi dinleyeceğim, onunla yalnız konuşup bu durumu ona açıklamaya çalışacağım mümkün olduğunca mantıklı bir şekilde, eğer gerçekten üzücü olaylar yaşamışsa zaten elimden geleni mutlaka yaparım yardım edebilmek, üzülmesini engellemek için. Psişik vampir olayını kafamda planlamış olabileceğimi pek sanmıyorum, imkansız da diyemem tabi ki ancak elimden geldiğince hareket ve tavırlarına dikkat ederek böyle bir sonuca vardım ve dediğim gibi kız kimin yanına gitse yanına gittiği kişi kısa sürede yoruluyor, bu bir kere iki kere olsa tesadüf denir ancak sürekli olması tesadüf olması ihtimalini azaltır diye düşünüyorum. Yine de ihtimali göz önünde bulunduracağım, cevabınız için teşekkür ederim :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle bu kişileri iyileştirme gibi bir şansımızın olmadıgının kanaatindeyim çünkü bu insanlar yada kişiler bunu karakterlerine eklemişti ve bu yüzden sizne kadar uğraşırsanız uğraşın bu kişiyi bundan arındıramazsınız çünkü kişi bunu benimsemiştir tıpkı yüz mimikleri gibi karakterize olmuştur. İyi bir şifacı ki ben uzun yıllardır yapıyorum şifacılık yaşım 25 bu türden bir arkadaşımda vardı bu insanlar düzelmiyorla.düzelmiyorlar. Bu kişilerden sadece sizin enerjinizi emmesi absorbe edebilecek bir kalkan yapabilirsiniz. Size zarar veremez. Şöyle düşünelim bu arkadaşınız bir mıknatısmış gibi sizide demir parçası gibi düşünelim. Bu mıknatıs demire çok rahat yapışır ve tutunduça demir ile aslında kollektif olarak bir enerji akışı sağlar + dan - ye dogru, bu enerji akışı sizin iyonlarınızı harekete geçirir yada sizden alır. Sizden azaldıkca o hissettiginiz yorgunluk başlar. Mamafi demir parçasını mıknatıstan atırdıgımızda bu demir parçası bir süre boyunca mıknatıs etkisini üzerinde taşır. Yani bulaşıcıdır. Çok kalırsanız bu kişi ile sizinde hareketlerinizi bozabilir. Stres etkisi yaratabilir. Peki ne yapıcaz bu mıknatıs arkadaşımıza birşey yapamayız fakat sizi tıpkı bir cam fanus gibi bir yere koyarsak belirli bir uzaklıkta araya eklersek size istedigi kadar yanaşmaya kalksın sizden enerji çekmez ve sizinle bir baglantı kuramaz. Umarım açıklayıcı anlamışımdır iyi akşamlar

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Archnight o zaman diğer üyelerimizin ve sizin de yorumunuzla beraber benim önce kendimi bu enerji çekilmesi etkisine karşı korumam, sonra ise bu kızı bir kenara çekip kızı çok ta şok etmeden durumu abartmadan ona açıklamam gerek gibi görünüyor. Zaten sitedeki kaynaklardan kendimi koruma tekniklerini öğrendim sayılır, sadece uygulaması kaldı :D Bu psişik vampirliğin bulaşıcı olduğunu da biliyorum o yüzden elimi çabuk tutmak istiyorum. Mıknatıs ve demir örneğiyle verdiğiniz örnek çok hoşuma gitti, çok ta doğru bir örnek, gayet güzel açıklamışsınız durumu :) açıklama için teşekkürler, iyi akşamlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Lacrimos, sadece sitenin içinde kalmak yerine daha genel bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Düşük bir ihtimal de olsa sorunuzun cevabını başka bir kaynaktan edinme şansınız var. Reiki hocası tanıdığınız var ise danışabilrisiniz ya da en basitinden, birkaç site gezmenizi öneririm. Gözden geçirmeniz dileğiyle,

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Maximillius, mesajınız ve önerileriniz için teşekkür ederim, ancak mesajı attıktan sonraki zaman diliminde bu sorunu çözdüğüme inanıyorum. Bahsettiğim kişiyle konuşup durumu ona anlaşılır şekilde detaylarıyla açıkladım (illa ki psişik vampir olduğunu iddia etmediğimi, böyle bir durumunun olmayabileceğini sadece kendi hislerime ve tespitlerime dayanarak bunları ona açıkladığımı da ekleyerek) ve kendisine elimden geldiğince yardımcı oldum, bazı sorunlarını çözmesine yardım ettim ve ona meditasyon gibi kendi uygulayabileceği basit yöntemler de sundum, ve şunu söyleyebilirim ki eğer önceden psişik vampir falan değilse bile şu an kendisinde geçen aya göre bazı değişiklikler var, en basitinden konuşurken, kendini ifade ederken daha rahat, gülerken daha içten gülebiliyor ve etrafındaki insanların önceden düşündüğüm üzere olduğu gibi enerjilerinde ya da morallerinde ufak tefek eksilmeler bile olmuyor. Yani kısacası sorun çözüldü, yine de zaman ayırıp mesaj attığınız için teşekkürler, iyi geceler :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...