Jump to content

Anadolu'da Hayatımızda ki Uzaylılar

paranormalfikir

Önerilen Mesajlar

paranormalfikir

Öncelikle videoları seyrettiğinizde çok uçuk kaçık hatta kimilerine göre saçma gelebilir. Ancak 1983'lü yıllarda İzmir'de Orion'lu bir ya da birkaç canlıyla arkadaşlık ettiğini, celselere katıldığını iddia eden Metin Gürgen ciddi olarak dinlenmeli.

İlk video da vetere, tanıtım vs. geçmek için 6:10 . dakikadan itibaren izleyebilirsiniz. (Her bölüm ortalama 13 dakika)

[video=youtube_share;JPC-fWkuJpM]

http://youtu.be/H0iaYTSY4aE

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağda solda duyduğu her şeyi birleştirip dönüştürüp anlatmış adam. Piramitleri uzaylıların yapması, ruh transferi, uzaylılar izin vermese fotoğrafta çıkmayacak uçan daire, bedeni kontrol edilen Nihat Abi, bilmem nerede yaşayan uzaylıların yüzde 25'inin sürüngene benzediğini görmüş de saymış gibi söylemek falan tam bir klasik. Bir de hep Orionlu Siriuslu olur bunlar havalı isimler diye. Biri de çıkıp demiyor ki Orion gezegen ismi değil, Sirius zaten gezegen değil diye.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Facebooktan buldum bu kişiyi, dediğin gibi bi konuşmak lazım, bakalım ne kadar tutarlıymış. :) :)

Sağda solda duyduğu her şeyi birleştirip dönüştürüp anlatmış adam. Piramitleri uzaylıların yapması, ruh transferi, uzaylılar izin vermese fotoğrafta çıkmayacak uçan daire, bedeni kontrol edilen Nihat Abi, bilmem nerede yaşayan uzaylıların yüzde 25'inin sürüngene benzediğini görmüş de saymış gibi söylemek falan tam bir klasik. Bir de hep Orionlu Siriuslu olur bunlar havalı isimler diye. Biri de çıkıp demiyor ki Orion gezegen ismi değil, Sirius zaten gezegen değil diye.
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Metin Gürgen'i Facebooktan ekledim, müsait bi zamanda sohbet etmeye çalışıcam, bakalım neler çıkıcak :)

Metin Gürgen kesinlikle daha ayrıntılı dinlenmeli,katılıyorum....tüm videoları izledim ve tekrar tekrar düşündüm..her zamanki gibi ilginç...:)
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Astral ve Uzaylılar

Arkadaşlar çok uzun zamandır bu foruma üyeyim. Boş vakitlerimde burada takılıyorum ama ne hikmetse mesaj yazmak bir türlü nasip olmadı. Birşey sormak istiyorum astralde farklı gezegenlere gidip uzaylıları gören var mı? ya da şöyle söyleyeyim: Astraldayken gördükleriniz o anda gerçek hayatta yaşananlar mı? Teşekkürler...

, Yer: Deneyimler

• "Aramızda uzaylılar var"

Bulgaristan Uzay Araştırmaları Enstitüsü bilim adamları, Dünya'da halihazırda uzaylıların olduğunu ileri sürdü.   http://img5.mynet.com/ha5/u/uzayli.jpg   Daily Telegraph gazetesinin Bulgar basınına dayanarak verdiği habere göre, Enstitünün Başkan Yardımcısı Lachezar Filipov, uzaylıların varlığıyla ilgili araştırmanın, bunların gerçekten Dünya'da var olduklarına işaret ettiğini ve varlıklarını aramızda dostça sürdürdüklerini gösterdiği düşüncesinde olduğunu belirtti.   Enstitü, kendilerine gö

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

• Uzaylılar Var Mı ? - Eski Mısır Uygarlığı

Mısır piramitlerinin yapımı, dev heykeller, büyük ordular, yüzbinlerce köle, firavunlar ve saray halkı... Eski Mısır döneminin göz alıcı varlıklarına gelin bir de turist gözüyle hayran hayran bakmayı bırakıp sorgucu bir biçimde yaklaşalım.   https://www.youtube.com/watch?v=cn3bvBI5CCo

, Yer: İlginç ve Komik Videolar

• Arecibo Mesajı: Merhaba Uzaylılar Biz Buradayız!

On milyon tane uygarlığa ulaşabilme düşüncesiyle, 1974 yılında Porto Rico’daki Arecibo Radyo Teleskobu’ndan 25.000 ışık yılı uzaklıkta Herkül takım yıldızı yönünde yer alan M13 küresel kümesi doğrultusunda uzaya 2.38 gigahertz frekansında bir radyo mesajı gönderildi. Gönderilen mesaj, kendi uygarlığımız boyunca uzaya gönderilen en güçlü bir radyo sinyali olup, gücü 3 trilyon watt değerindeydi. 3 dakika boyunca gönderilen mesaj, saniyede 10 bit veri taşıyacak biçimde organize edilmişti.

, Yer: Uzay ve Gizemleri

• Uzaylılar Var Mı ? - Geçmişe Yolculuk

Geçmişte uzaylıların varlığına ilişkin bize kanıt sunan oalylar ve fotoğraflar. Videoda bahsi geçen Piri Reis'in Haritaları hakkında yayınlanan raporun orjinal ve büyük hali için bağlantı adresi : Uzaylılar Var Mı ? - Belgesel Tadında Video Serisi Bölüm 2 - İlginç Ve Eğitici Bilgiler     https://www.youtube.com/watch?v=pl8qLdLKiJ4

, Yer: Dünya Dışı Yaşam

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...