Jump to content

Kafasında iki sesi olan sevgilim ve musallat, yardım?

masumcadii

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar uzun süredir takipteyim forumu bir çok insana fikirlerinizle yardım etmişsiniz. Sizden ricam biraz uzun olacak ama fikirlerinizi benimle paylaşmanız.

Erkek arkadaşımda tuhaf haller oluyordu. Beyninde onunla konuşan iki ses oldugunu iddia ediyor. Açıkçası ben başta pek inanmadım seninkiler ne alemde der geçerdim. Daha sonra bi gece konuşmamızda sana göndereyim beynimdekileri birazda seninle ugraşsınlarda gör gününü dedi. Zaten herşeyde burdan sonra patlak verdi. Üniversite okudugum için ailemden ayrı arkadaşlarımla kiraladığımız bir evde kalıyorduk. İlk başta evde tuhaflıklar oldu sesler falan duymaya başladık. Gidip baktıgımızda herşey normal oluyordu.

Daha sonra bir gece uyurken birinin kolumu dürttüğünü hissettim uyandım oda arkadaşım uyandırmaya çalışıyor sandım baktım uyuyor kafamı diğer tarafa çevirdiğimde ise sigara dumanı şeklinde sis gibi şekli şemali olmayan birşey gördüm. Dondum kaldım dualar okumaya başladım ayetel kürsiyi okudugum anda süzülerek kayboldu. Tuhaflıklar devam etti kapı sesleri mutfaktan gelen sesler evde kuranı kerim okuyarak cevşenle abdestli dolaşarak atlattık durumu. Geriye sadece rüyalarım kaldı. Rüyamda kardeşimin şeklinde sürekli cin oldugunu bildiğim şeyi görüyordum. rüyamda bilincim yerinde dualar okuyunca kertenkele şeklinde kaçıp gidiyordu. Daha sonra başka bir eve taşındık ben kapanma kararı aldım. Kapandıgım gece dua tevbe ederken uyuyakalmışım. Rüyamdan sıçrayarak uyandım yine o şey ayakucumdaydı. Yanımda arkadaşımda yattığı halde inanın kıpırdayamadım ayetelkürsiyi okumaya başladım balkona doğru süzüldü kayboldu ama tabi sabaha kadar uyku haram oldu. Toplamda 2 kez gördüm o şeyi. Bu arada sürekli kuran okudum abdestli dolaştım. Rüyalarımda tekrar kardeşim olarak görmeye başladım en son beni öpmeye çalışırken dua okudum uyandım. Fakat gece 3 - 4 arası karabasanla korkuyla uyanmak kaldı geriye onuda dualarla bastırıyorum.

Erkek arkadaşım bu zamanda nişanlım oldu. Fakat yıllardır tanıdığım insan gitti yerine yalnız kalmak isteyen benden soğuyan görüşmek istemeyen bi adam geldi. Hala beyninde sesler oldugunu söylüyor.Tabiki psikiyatirye gittik. Psikoz olabilir,şizofreni olabilir dediler fakat hep olabilirlerle kaldı kesin sonuç yok doktor ilaçta vermiyor artık. Kendiyle ilgilenmesi planladıgı şeyleri yapması konuşması herşeyi gayet normal. Yalnızca gece olunca ahiret korkuları başlıyor sesler duyuyor biri iyiye diger ses kötüye yönlendiriyor herkesten uzaklaşmasını istiyormuş. Dua okuyamıyor namaz kılamıyor sürekli daralıyor gece olunca gündüz iyi çok fazla sinirli bir hocaya muska yaptırdı biraz rahatladı ama tamamen düzelmedi. yalnız yaşamak tek arzusu oldu ilişkimiz berbat durumda...

Bize neler oluyor bilmiyorum ve siz benden daha bilgilisiniz beş dakikanızı ayırıp fikirlerinizi paylaşırsanız en azında ne oldugu ne yapabilceğim çözümü konusunda kafamda birşeyler oluşabilirse gerçekten çok mutlu edersiniz beni....

Vakit ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçük bir hatırlatma, forum içerisinde başlık açarken, "lütfen yardım eder misiniz?", "beş dakika ayırır mısınız?" gibi başlıklar yasaktır. Başlığın, konunun içeriğini açıklaması lazım, lütfen başlık koyarken bu kurala dikkat ediniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

masumcadii lutfen ama lutfen nisanlin bir doktora gorunsun. Belirtiler ciddi psikiyatrik bir rahatsizliginin olabilecegi ihtimalini guclendiriyor. Evlenmeyi dusunuyorsunuz, bu cocuk oyuncagi degil. Tekrar soyluyorum: bir doktora gorunsun! Daha sonra yasayabileceginiz sorunlar cok buyuk. Onu seviyorsan buna ikna et ve hemen tedaviye baslasin. Bu arada senin gorduklerine gelirsek bir kismi etki altinda kalmanla ilgili bir kismi da benim de cokca basima gelen dogal olaylar. Uykudan uyanma animizda bir takim sekiller gormemiz cok normaldir. Bunlari bir tur ruya olarak dusunebilirsin. O dedigin duman gibi goruntu hic yoksa basima 20 kere gelmistir. Cok net dumani gorursun ve saniyeler icinde yok olur. Tamamen normaldir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçük bir hatırlatma, forum içerisinde başlık açarken, "lütfen yardım eder misiniz?", "beş dakika ayırır mısınız?" gibi başlıklar yasaktır. Başlığın, konunun içeriğini açıklaması lazım, lütfen başlık koyarken bu kurala dikkat ediniz.

kusura bakmayın yeni üye olmanın verdiği bilgisizlik :(

masumcadii lutfen ama lutfen nisanlin bir doktora gorunsun. Belirtiler ciddi psikiyatrik bir rahatsizliginin olabilecegi ihtimalini guclendiriyor. Evlenmeyi dusunuyorsunuz, bu cocuk oyuncagi degil. Tekrar soyluyorum: bir doktora gorunsun! Daha sonra yasayabileceginiz sorunlar cok buyuk. Onu seviyorsan buna ikna et ve hemen tedaviye baslasin. Bu arada senin gorduklerine gelirsek bir kismi etki altinda kalmanla ilgili bir kismi da benim de cokca basima gelen dogal olaylar. Uykudan uyanma animizda bir takim sekiller gormemiz cok normaldir. Bunlari bir tur ruya olarak dusunebilirsin. O dedigin duman gibi goruntu hic yoksa basima 20 kere gelmistir. Cok net dumani gorursun ve saniyeler icinde yok olur. Tamamen normaldir.

kizginkuzgun arkadaşım nişanlımı çok doktora götürdüm ikna etmeye gerekte olmadı çünkü kendi gitmek istiyordu zaten noroloji psikiyatri devlet özel gitmediğimiz yer kalmadı ama sonuç yok psikoz olabilir dediler onun ilaçlarını kullandı normalde 6 ayda etki etmesi gerekiyordu etmedi şizofreni olabilir dediler onun ilaçlarını denedik yine bi iyileşme olmadı doktorda bırak ilaçları kullanma dedi hiçbirşey kullanmıyor artık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 incisi bu biraz garip kendisinden sana musalat edebilmesi 2 incis ise sen delimisinde ölebi adamla evledin ve 3 cüsü kaç hiç durmadan kaç çünkü eğer bişey sana bu kadar musalat olduysa korkmalısın kaçabidiğin kadar hızlı kaç ama bi gün en korktuğun şey başına gelecek bunu benim sölememe gerek yok heralde en koktuğun şeyi ha ama kaçarsan belki biraz kurtulursun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O ne güzel doktormuş öyle, yok sana ilaç milaç :) . Ben de psikiyatriste sıkça gittim. İlaçlar işe yaramamaya başladı sanki hiç etkisi yoktu. Doktor da bu sefer ilaçları değiştirir ya da hastaneye yatırır. Ağır psikozlu bir adamı başından savıp toplum içine göndermez. Gerçi büyük şehirlerdeki doktorlar çok sorumsuz. Ne istiyon şu ilaç mı he tamam, bundan da veriyim mi yanına çerezlik modunda :D . İyi bir psikiyatrist araştırın gidin. İlaç çeşidinde gerçekten sınır yok gibi ve kombinasyonlarına göre etkisi anında değişiyor. Tek bir ilaç ekilenmesi 48 saatte beni tamamen değiştirmişti ve sağlam şekilde çıktım ordan. Bu durum çabalayarak çözülmedikçe kendiliğinden asla çözülmeyecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...