Jump to content

Marmaray - Şeytanla anlaşma mı yapıldı?

Ariakas

Önerilen Mesajlar

CNN Türk'te Cüneyt Özdemir hazırlayıp sunduğu 5N1K programına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Metin Tahan, katıldı. Tahan o anları canlı yayında böyle anlattı:

"27 Şubat 2013 tarihinde çok ciddi sıkıntılar yaşamaya başladık. Fakat toparlamamız gerekiryordu. Yine geç saatte bir toplantıda müşavir firmamız, proje müdürleri, benim ekibim genel müdür yardımcım bölge müdürüm, toplantıda 'bu iş bitecek' dedim. Herkes bir bahane söylemeye başlamıştı. Konuşurken ben bir kağıt aldım. Oraya yazdım. 'Herhangi bir nedenle 29 Ekim'de Marmaray'ı açamadığımız takdirde, aşağıda isimleri yazılı olan isimler ben başta olmak üzere bütün onurları ve kendi arzularıyla boğaz köprüsünden atlayarak kendimi feda edeceğiz' diye yazdım. Toplu iğne istedim getirmediler, parmağımı kestim. Hepsi şaşırmıştı. Kan aktı, kanımla imza attım. Kurudu ve hepsine imzalattım. Matsubuko o yazıyı 12 sefer tercüme ettirdi bu ne demek istiyor, ne yapacağım diye. İmzalamıyorsan şu anda çek git dedim. Ama kendisi de imzaladı. "

*Ağlasak mı, gülsek mi bilemedim :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pot kırmış adamlar tayyipin gücünü dürüstlüğünden cesaretinden almadığını biliyoruz demekki akp bu gücü gizli ilimlerden alıyor en yakın destekçisi gülen cemaat lideri görünüşte duygusal insancıl bu adam masonlarla görüşmeler yapıyor recepin sidik yarıştırdığı devletlere bakın abd ve israil iki büyük güç gizli ilimlerle işini götüren insanlık düşmanları dikkat edelim Türkiye çok güçlü bir ülke olmamasına rağmen sürekli dünya gündeminde. Amerikayla sürekli iletişimde. Tayyipin yaptıklarına bakın askeriyeyi bitirdi polis teşkilatını yargıyı bütün güçleri elinde topladı. Derin devleti bitirdi. Gık diyenin başını eziyor. İşadamları siyasetçiler emir kulu. Türk düşmanı ama Türkiye Cumhuriyetini yönetiyor. Bir yandan yaptırımlarla halkın gözünü boyuyor ama aslında kendi emeline hizmet ediyor Osmanlıcılık oynuyor. Gelen seçimlerde İstanbul valiliğine kim aday olacak? Mustafa Sarıgül... Sarıgül' ün bir ayağı amerikada tıpkı Rec ep gibi . Şişli belediye başkanı seçim öncesi için 20 milyon lira bütçe ayırmış. İhaleyi kazanırsak 3 ay için 20 milyon lira ödeme yapılcak. Bunun bir milyonu bizim:)) İşin tuhaf yanı daha 3 ay öncesine kadar Şişli belediyesinden 300 bin lira ödemeyi alamıyor oluşumuz. Şişli belediyesinin takmadığı özel sektör yok. Bir anda bu kadar cömertlik düşündürüyor tabi. Nerden geliyor bu değirmenin suyu. Başka bir amerika kuklası önce istanbul valiliği sonra cumhurbaşkanlığı. Sarıgül chp ye yanaşmıyor tıpkı recep gibi partisindeki tek gücü oynamak istiyor. Recep ne kadar güçlü olursa olsun sadece ABD nin piyonu. Hiçbir dikta gücü onun hazin sonunu değiştirmeyecek. Yani canavar recep gidecek halkın sempatisini kazanmış Sarıgül gelecek. Gizli yada aşikar ne kadar gücü varsa bir önemi yok. Amerikanın elinde ilahi yıktırımı olan güçler var kimse kafasına göre Ortadoğunun gücü olamaz. İsraile bile bu güç verilmiyor onamı verilcek.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• demonlarla anlaşma?

arkadaşlar çok acil bir şekilde zengin olmam lazım. demonlarla anlaşarak zengin olabilir miyim lütfen bilgili kişiler yazarsa sevinirim. ve anlaşma karşılığında en ağır ne isteyebilirler? hak etmeyen birisine zarar veremem. 

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Şeytanla Anlaşma (yardım)

selam arkadaşlar!! şeytanla anlaşma konusunda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

, Yer: Paranormal Varlıklar

• Rüyamda şeytanla yaşadıklarım (saldırdı yardım edin)

Arkadaşlar normal rüya görüyordum sonrasında rüyamda televizyonlu odaya girdim.annem babam kardeşim hepsi odada oturuyor. Ben odanın kapısı hafif açılıyordu kapattım.Annem bana dedi ki şeytan gelicek demin bidaha geldi dedi.ve bende şaşırdım ve şeytan geldi(önemli) . Görünmezdi ama hafif enerjisel bi kırmızılık vardı. Kapı açılır açılmaz böyle el attım sonra geri çekildim bana çullandı karabasan gibi ama ben sarıldım bırakmadım onu yakaladım sıkarken bir erkek bağırma sesi ve uyandım hala 1-2 sn

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• Eve büyü yapıldı

Arkadaşlar bundan 2-3 sene önce odada ölü toprağı, salonun duvarlarında domuz yağı bulmuştuk. Bir dönem işlerimiz ciddi anlamda rast gitmiyordu. O zamanlar pek bilgili değildim bu konularda. İşler ne zaman yoluna girecek gibi olsa yine bir şey çıkıyordu. Son 2 aydır daha bir karıştık. Bir evimiz yıkıldı, diğerinde de bugün yangın çıktı. Evde herkes gergin, huzursuz. Birileri tekrar bir şey yapmış olabilir mi? Ya da ben ne yapmalıyım?

, Yer: Paranormal Olaylar

• Kara Anlaşma Hakkında

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Arkadaşım bu aralar şeytan veyahut cinler ile anlaşmaya takmıştı bayağı, düşünüyordu ciddi ciddi. Sanırım dün rüyasında birşeyler olmuş gerçek olduğuna pek ihtimal vermedim, rüyadan ibaret olduğunu düşünüyorum sizinde yorumlarınız almak isterim. Arkadaşımın ağzından ;   Doğruluk değeri sizce nedir arkadaşlar ? Pek ihtimal vermiyorum fakat, şeytanın onla ilgilenen kişilere geldiğini kendi yönüne çekmeye çalıştığ

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...