Jump to content

Sanırım beni de seçtiler.

trazer

Önerilen Mesajlar

Dün başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Eski kız arkadaşımla buluşmak için akşama kadar evde bekledim, içimde ne sıkıntı vardı ne birşey, hayat normal devam ediyordu benim için. Herneyse, bana dediki duraktayım gel beni al. Tamam dedim geliyorum, çıktım evden. Mahalleden caddeye indiğim de hemen gördüm onu, ve o an içime bir sıkıntı girdi. Anlatılamayacak derecede şiddetli bir sıkıntı. Konuşuyorum onunla ama ter atıyorum, rahatsız oluyorum birşeyden. Herneyse geldik eve, geldik ama ben istiyorum gitsin biran önce, öyle bir sıkıntı. Gitsin de yatayım uyuyayım ne bileyim birşeyler yapayım. Öyle böyle derken bana dediki, sana birşey söyleyeceğim aslında önemsiz, ama bil isterim. Dedim ki ne oldu? İşte 2 aydır beni rahatsız ediyorlar hacı hocalardan çıkmıyorum, bak bana muska yazdılar, onu içirdiler bunu içirdiler, daha da insanların suratına baktığımda onları görüyorum psikolojim iyice alt üst oldu... falan derken nasıl oldu bilmiyorum direk kalk dedim gidiyoruz. Yaptığım yanlışmı doğrumu bilmiyorum istemsiz bir şekilde anahtarları alıp, dedim seni eve bırakacağım. Çıktık dışarıya o da şaşırdı, yolda iyice kötü oldum, arkadaşıma mesaj attım dedim ki kanka biraz rahatsızım Zincirlikuyu tarafındayım birşey olursa çağıracağım gel dedim. Gittim evine yakın biryerde bıraktım, pek anlatamadım olanları. Neyse, yürüyorum ama sanki hafızam gidip geliyor, bir an için ezan sesini duyduğumda sıçradım yolun ortasında, insanlar bana bakıyordu, heryer üstüme geliyordu. Babaanneme gidip anlatmak istedim, o şey benim oraya gitmemi istemiyordu, aklımda sadece evime gitmem gerektiği vardı. Bu olay dün oldu, daha hiç uyuyamadım ve gerçekten rahatsız oluyorum, tedirginim. Bana mı musallat oldular şimdide? Ne ile alakalı bu. Dediğim gibi hafızam saniyelik gidiyor korku içinde kendimi silkeleyip kendime geliyorum, pek sık olmadı ama içimdeki sıkıntı anlatılamaz. Onu gördüğüm an oldu bunların hepsi, ne demek bu? Pek inançlı biri olmasam da baya bi etkilendim. Yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım öncelikle arkadaşın sahipli ise musallat olan varlık sen o kızın sevgilisi olduğun için seni kıskanıcaktır.Kız arkadaşın ile buluştuğunda ise sanırım seni uyarmış gitmemen için içine vesvese vermiş.O kız o varlıktan kurtulana kadar uzak dur,Kızla iletişimini kes sana olan durum da son bulur.Burada kızı dışla demek istemiyorum sakın böyle bir şey yapma , sadece ilişkini kes kız o varlıktan kurtulunca eskisi gibi olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ediyorum. Dediklerini harfi harfine uygulayacağım. Umarım işe yarar, çünkü hiç bu kadar kötü hissetmemiştim. En çok düşündüğüm şey, ya bana musallat olursa? Gidip anlatmalımıyım aileme? Benim yüzümden kimse zarar görsün istemiyorum. Ayrıca konuşmuyorum eski kız arkadaşımla, mesaj attı cevap veremedim, dediğin gibi istemiyor bizi, kıskançlık söz konusu. Bu söylediğin aklıma çok yattı şimdi. Çok teşekkür ediyorum, umarım 2 3 güne unutup giderim, ya da unutur gider...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer kız ile ilişkin devam ederse sana musallat olur bence.Zaten varlık seni o gün uyarmış,bu durum çözülene kadar uzak durman en hayırlısı senin için.Sana onla bir ilişkin olmadıkça musallat olucağını düşünmüyorum.Eğer böyle bir şey yapmak isteseydi seni uyarmazdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

KIzla ilişkini kes :D öldüm bu yoruma :D salla ya kızımız baksın çaresine çıldırmazsa tekrar arkadaş olursunuz :D

Konuyu açan arkadaş .. Eğer arkadaşında bir çeşit obsesyon vakası var ise ( anlattıklarından yola çıkarak ve doğruluğuna inanarak söylüyorum bunu ) durum çok daha ciddileşebilir .

http://www.gnoxis.com/obsesyon-ve-tedavisi-hakkinda-6464.html

http://www.gnoxis.com/musallat-varlik-obsesyon-nedir-1890.html

http://www.gnoxis.com/obsesyon-vakalari-41116.html

yukarıda ki linklere bir göz at .. sitede obsesyon olarak aratırsan daha fazla konu da bulabilirsin ..

Demem o ki ; kızla ilişkini kesmek afedersin ama senin adamlığını gösterir .. Ya görmezden geleceksin yada beraber çare bulacaksın . Sana gelince . arkadaşının sana duygusul bir yakınlığı hala var mı ? yada senin ona ? böyle bir iletişim söz konusu ise öncelikle konuya odaklanın :) yada kurtar kendini arkadaş kafayı yesın sende vicdanınla baş başa kal :) karar senin ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım öncelikle arkadaşın sahipli ise musallat olan varlık sen o kızın sevgilisi olduğun için seni kıskanıcaktır.
:p yok artık.. cin, cin olalı böyle saçma bir iftiraya kurban gitmemiştir eminim :D

Sevgili arkadaşım, yaşadıklarını kısaca özetlersek;

Bazı insanlar vardır.. Auraları çok hassastır ve bu nedenle de etraflarında ki negatif enerjilerden ve baskılardan ciddi şekilde etkilenirler.. Auranın hassas olması, bir bakıma iyidir. Negatifleri sezersin, psişik vampirleri sezersin.. Ancak diğer taraftanda kötüdür çünkü, hassas auralar daha çok tehlike altındadır. Tehlikeden de kastım, auranda, yırtık meydana gelebilir, enerji alanı daralır.. Bu gibi durumlarda negatif enerji direk olarak kişiye nüfus eder, bu da kişide huzursuzluk, depresyon, normal hayatını sürdüremeyecek şekilde saçma olaylar döngüsü yaşaması anlamına gelebilir.

Sana auranı güçlendirecek bir kaç tavsiye vermek istiyorum:

*Sabah ve akşam mutlaka meditasyon yapman. Meditasyondan önce duş alabilirsen çok güzel olur.

*İnancın ne ise, inancına dua ve ibadet etmen

*Reiki ve alternatif şifa sistemleri ile ilgili eğitimin varsa, çalışman. Yoksa, bir başkasından bu konuda yardım alabilirsin, mesela: aura onarımı, aura temizliği gibi..

*Kesinlikle kırmızı et tüketmemen, hatta elinden geliği kadar vejetaryen beslenmen

*Pozitif düşünceli insanlarla zaman geçirmen

*Doğa ile iç içe olman. Şayet böyle bir fırsatın yok ise evine canlı çiçekler almanda çok işe yarayacaktır.

*Kristaller ve doğal kokular

---Alkol, asitli içecekler, aşırı çay ve kahve, uykusuzluk, gürültü, aşırı ilaç kullanımı, kaygılar, bilinçsizce insanlar hakkında kötü düşünceler, sigara, kin,öfke, kızgınlık gibi duygular,aşırı ihtiraslar, kirli ortamlar aurayı zayıflatan sebeplerdir. Bu konu da da dikkat olmaya çalış ;)

Kristal demişken:

Dumanlı kuvars kristali, negatiflerden koruyan mükemmel bir kalkandır. Ayrıca aurayı da güçlendirir. Kristalini kolye olarak kullanabilirsin. Kristal tenine değecek şekilde kalp hizana kadar gelsin. Taşını kullanmadan önce mutlaka 12 saat toprakta veya saksıda, bekletip daha sonra 3-5dk akan suyun altında tut. Senden başka kimse elini sürmesin. Bu şekilde kullanabilirsin.

Doğal kokular da demişken:

Menekşe yağı mükemmel bir aura onarıcı kokudur. Avucunda bir kaç damla menekşe yağını ovduktan sonra bir kaç kez derin nefesler alman yeterli olacaktır :)

Kolay gelsin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kızla çıkmıyorum, eski bir kız arkadaşımla sadece görüştüm. Nereden nereye çekiyorsunuz konuşmayı, evlendireceksiniz neredeyse. Arkadaş ya arkadaş. Kingson seni dinledim ben, adamsın. :)

Arkadaş kızdan çok mağdur oldu yanlız ehehe :D Ben ona kız ile yakın bir ilişkisi olmadığından dolayı kız ile ilişkini kes dedim.Arkadaş kendi de söylemiş çıkmıyorum diye.Hemen yangına körükle gitmeyin , adamlığa sığmaz kızı bırakma bilmem ne sakin olun biraz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:p yok artık.. cin, cin olalı böyle saçma bir iftiraya kurban gitmemiştir eminim :D

Bazı insanlar vardır.. Auraları çok hassastır ve bu nedenle de etraflarında ki negatif enerjilerden ve baskılardan ciddi şekilde etkilenirler.. Auranın hassas olması, bir bakıma iyidir. Negatifleri sezersin, psişik vampirleri sezersin.. Ancak diğer taraftanda kötüdür çünkü, hassas auralar daha çok tehlike altındadır. Tehlikeden de kastım, auranda, yırtık meydana gelebilir, enerji alanı daralır.. Bu gibi durumlarda negatif enerji direk olarak kişiye nüfus eder, bu da kişide huzursuzluk, depresyon, normal hayatını sürdüremeyecek şekilde saçma olaylar döngüsü yaşaması anlamına gelebilir.

*Sabah ve akşam mutlaka meditasyon yapman. Meditasyondan önce duş alabilirsen çok güzel olur.

*Reiki ve alternatif şifa sistemleri ile ilgili eğitimin varsa, çalışman. Yoksa, bir başkasından bu konuda yardım alabilirsin, mesela: aura onarımı, aura temizliği gibi..

*Kesinlikle kırmızı et tüketmemen, hatta elinden geliği kadar vejetaryen beslenmen

*Doğa ile iç içe olman. Şayet böyle bir fırsatın yok ise evine canlı çiçekler almanda çok işe yarayacaktır.

---Alkol, asitli içecekler, aşırı çay ve kahve, uykusuzluk, gürültü, aşırı ilaç kullanımı, kaygılar, bilinçsizce insanlar hakkında kötü düşünceler, sigara, kin,öfke, kızgınlık gibi duygular,aşırı ihtiraslar, kirli ortamlar aurayı zayıflatan sebeplerdir. Bu konu da da dikkat olmaya çalış ;)

Kristal demişken:

Dumanlı kuvars kristali, negatiflerden koruyan mükemmel bir kalkandır. Ayrıca aurayı da güçlendirir. Kristalini kolye olarak kullanabilirsin. Kristal tenine değecek şekilde kalp hizana kadar gelsin. Taşını kullanmadan önce mutlaka 12 saat toprakta veya saksıda, bekletip daha sonra 3-5dk akan suyun altında tut. Senden başka kimse elini sürmesin. Bu şekilde kullanabilirsin.

Menekşe yağı mükemmel bir aura onarıcı kokudur. Avucunda bir kaç damla menekşe yağını ovduktan sonra bir kaç kez derin nefesler alman yeterli olacaktır :)

İhtimaller her zaman :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kızla çıkmıyorum, eski bir kız arkadaşımla sadece görüştüm. Nereden nereye çekiyorsunuz konuşmayı, evlendireceksiniz neredeyse. Arkadaş ya arkadaş. Kingson seni dinledim ben, adamsın. :)

Arkadaşım yakında balayı falan yaptırıcaklar size hazırlıklı ol.Forumdakiler başını bağladı o kızla artık yapacak bir şey yok kız sevgilim değil desende artık inanmazlar :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne insanlarsınız ya. birine yardım etmeyi bırak onu resmen yüz üstü bırakıp dışlamamak için ille sevgilin mi olmak zorunda? tabi ki ne biçim insansın derim sana kızı apar topar eve bıraktım diyorsun. o nasıl hissetti acaba? ben kızın yerinde olsam senin bırakmana izin vermez, bir de ayakkabımın topuğuyla kafanı kırar öyle ayrılırdım yanından :D varlığa felan bırakmazdım işimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorunu çözeceklerine izdivaça çevirdiler burayı o garip geldi bana. Size ne bi ilişkim varsa yoksa, ben çözüm istiyorum kardeşim. Sağolsun BİLGİSİ OLAN 2 3 arkadaşım cevapladı onlar yeter bana.

Arkadaşım forumdaki bayanlar taşlayacaklar seni sanırım :D:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kristal demişken:

senin yaptığın batıl inanca batıl ile cevap vermekten başka bişey değil.

Bu yorumu yazarken inanın kendimi çok zorluyorum. Hayatın boyunca sana iyi veya kötü davranışta bulunamayacak varlıklardan neden korkuyorsun? Onlar sana etkisizdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu ile pek ilgim olmasa da mantık ile düşündüğümde aklıma direk musallat 1-2 filmleri geldi. 1. filmdeki rus kızla gelinlikli kızın yer değiştirmesi hala tüylerimi diken diken eder. Kızda bir sorunun olduğu aşikar. Diyelim ki sen kızın yanında durdun her şeyin üstesinden geldiniz. Kötülükleri def ettiniz üstünüzden. Olayın üstünden 2 hafta geçecek sen arkadaşlarınla dışarı çıkarken o bayan arkadaşa haber vermediğin için kavga edip ayrılacaksınız. Yada sen kız arkadaşınla konuşmak yerine halısaha maçına gittiğin için vs.. Ayrılık baki. Derdine derman olmak ahlaki değerden sayılabilir. Ama kendinde egoistlik seziyorsan kendini düşünmeye devam et. Boşver sen onu :D bu kadar karamsar bir yorum olamaz... İyi akşamlar ben yalnız ve karamsar dünyama geri döneyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...