Jump to content

Oxford'dan mezun oldu ama.....


spatha11

Önerilen Mesajlar

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox3.jpg

Dünyanın en prestijli okullarından Oxford Üniversitesi mezunu olan Emma Orbach (58), 13 yıldır medeniyetten uzak yaşıyor.

Orbach ormanda kendi inşa ettiği evinde, teknolojiden uzak bir hayat sürmeyi tercih etmiş.

[TABLE=class: nw-HaberAnalizCon]

[TR]

[TD=class: nw-Image, align: center] [/TD]

[TD=class: nw-Text, align: left] 2 keçisi, 7 tavuğu ve 2 atıyla birlikte modern hayattan izole bir şekilde yaşayan Emma Orbach, bu şekilde yaşamanın kendisini mutlu ve huzurlu hissettirdiğini söyledi.

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

58 yaşındaki kadın tam 13 senedir bu şekilde yaşıyor, kendi enerjisini kendi üretiyor. Yakındaki bir su kaynağından da suyunu sağlıyor.[TABLE=class: nw-HaberAnalizCon]

[TR]

[TD=class: nw-Image, align: center] [/TD]

[TD=class: nw-Text, align: left] Evinin adı Tir Ysbrydol, yani “ruhlar diyarı”. 20 ve 30 yaşlarında 2 çocuğu bulunan Orbach evinde çocuklarını ağırlamayı çok seviyor, yalnız tek bir şart var: eve teknolojik herhangi bir alet getirmek yasak, telefon dahil.

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[TABLE=class: nw-HaberAnalizCon]

[TR]

[TD=class: nw-Image, align: center] [/TD]

[TD=class: nw-Text, align: left] Oxford Üniversitesi Çince bölümünden dereceyle mezun olan Emma Orbach hayatı daha basit yaşamaya 2000 yılında karar vermiş ve o zamandan beri de hayatına bu şekilde devam ediyor.

 

[TABLE=class: nw-HaberAnalizCon]

[TR]

[TD=class: nw-Image, align: center] [/TD]

[TD=class: nw-Text, align: left] Elektriğini kendisi üreten Amazon kadını, bu hayata imrenen 5 kişiyle bölgede komün kurmak istiyor.

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox.jpg

 

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox6.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox10.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox9.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox8.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox5.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox7.jpg

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox11.jpg

 

http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/ox13.jpg

kaynak

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
güzel ve özenilesi bir hayatı olduğu kesin... :) bi ben bide yanımda muhabbetlik biri ii gider akşam vakti sıhhat kahvesi :)

 

Kahve değilde gidip su aldığı nehirden 3-5 balık tutsa akşam bir rakı-balık yapsak hiç fena olmaz :D doğayla iç içe rakı-balık keyfi cayip bir şey olur :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heveslenen arkadaşlar keşke bir ay yaşasa o şartlarda. İletişime bu kadar bağımlı, istediği her yiyeceğin içeceğin elinin altında olmasına alışmış. Doğayla mücadele vermemiş birinin orada yeri yok. Erzakları tıka basa doldurup mis gibi havada pikniğe gitmeye benzemez doğayla baş başa yaşamak.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Cadının Günlüğü isimli kanala ne oldu ?

   Bilen varsa lütfen söylesin. Gerçekten çok merak ediyorum. Bu kadinin önceden wicca/cadilik hakkinda güzel,bilgilendirici videolari vardi. Ama sonra bir video atmıştı kendisindeki anksiyete vb. Psikolojik rahatsizliklarini anlatıyordu. Iste o videodan sonra uzun bir süre video atmadı. Bir süre sonra eski videolarını silmeye başladı. Sonra da kanali tamamen kapattı. Facebook hesabini da kapatmis. Ya cok merak ediyorum acaba basina bir sey mi geldi ? Bilen biri beni aydinlatirsa sevinirim

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Göbeklipe'de Ne Oldu?

   İnsanlığın inanç ihtiyacı yerleşik hayata geçmesiyle başladığı düşünülüyordu. Göçebe halde , avcılık yaparak türünün devamını sağlamaya çalışan insan ırkını bu çapta disiplin,enerji ve zaman gerektiren organize işe ne itmiş olabilr?Bu tapınağı inşa etme bilgisini hangi ara kazandılar?   Şanlıurfa Göbeklitepe'deki keşif ile ilgili özellikle metafizik açıdan fikirleriniz nedir?

   , Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

  • ALLAH'ın 99 İSMİ çizgi roman oldu..

   Geçen yılın haberi ama, görmeyenler için açtım, İmanlı X-men diyebiliriz.   http://www.occidentalis.com/blog/images/The%2099.jpg İlk İslami çizgi roman The 99, Allah'ın 99 sıfatının her birini temsil eden kahramanların maceralarını anlatıyor. Marvel'in yayınladığı 'Maşallah Man'lerin fikir babası ise Arap medyasının ünlü CEO'su Naif Al-Mutawa.   1 Mayıs 2006 yani yarından itibaren; 'Gölgelerin gücü adına'nın yerini 'Bismillahirrahmanirrahim,' kırmızı pelerinin yerini siyah 'tesettür,' X-Men,

   , Yer: Çizgi Roman

  • Gölgeler Kitabım yok oldu!

   Esenlikler,Ben 14 yaşındayım ve yaklaşık 2 yıldır doğu ve afro-amerikan majileri ile ilglileniyorum. Yaklaşık 6 boyunca daha önce deneyip sonuç aldığım tüm büyüleri kendi gölgeler kitabıma geçirdim fakat dün akşam masamın üstüne koyduğum gölgeler kitabım sabah uyandığımda yoktu. Evdekilere sormama rağmen herkes odama girmediğini belirtti. Bütün evi altüst ettim lakin gölgeler kitabımı bulamadım. Ne olmuş olabilir diye size danışmak istedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Fedakar Anneye Hukuk Fakültesi Fahri Mezun Ünvanı

   Görme Engelli Kızına Ders Kitaplarını Okuyarak Hukuk Fakültesinden Dereceyle Mezun Etti Sosyal medyaya başarı, azim ve fedakarlık öyküsü yansıdı. Bir anne, görme engelli evladı için dört yıl boyunca hukuk metinlerini okudu ve fakültesinden derece ile mezun olmasını sağladı.   http://i.hizliresim.com/nlj9oB.jpg   Görüntüler Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin mezuniyet töreninden geldi. Bölümün öğrencilerinden görme engelli Berru Merve Kul, annesinin not okumaları sayesinde üs

   , Yer: Gündem

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...