Jump to content

Psi-Ball Oluşturma Ya Da Meditasyon Sırasında Nefes Problemleri Yaşıyorum.

roseangel

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar :D Ben özellikle meditasyon sırasında nefesimi düzene sokmakta zorlanıyorum, bir şeye odaklanıp adapte olduğum da durmadan bu problemi yaşıyorum ama genellikle psi-ball yapmaya çalışırken, meditasyon yaparken yaşanıyor :ermm: Örneğin astral seyehat hakkında derin bir araştırmadan sonra henüz yeni yeni denemelere başladım fakat ne zaman odaklanmaya çalışsam ya da dikkatimi tam versem dikkatim daralan nefesim yüzünden dağılıyor. Psi-ball'ı normal şekilde oluştururken pek sorun yaşamıyorum fakat psi-ball fırlatma tekniklerini denedim, bunun içinde daha fazla enerji harcadım, sonunda yeniden nefesim tükendi. Ritüeller sırasında pek sorun olmuyor, genellikle dikkatimi vermem gereken odaklanma konularında problem yaşıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Nefes Eğitimi

Nefes eğitiminin gevşeme tekniklerini uygulama açısından çok büyük önemi vardır. Bizler gerçek anlamda nefes almasını ve nefesin ne olduğunu bilmiyoruz. Hava alıp vermeyi nefes almak zannediyoruz.

, Yer: Meditasyon

• Meditasyon Soru Cevap Bölümü

Bu bölüm meditasyon soru-cevap bölümüdür. Lütfen sorularınız sormadan önce aşağıdaki en çok sorulan sorular kısmını okuyunuz. -Sirius   ************************************************************     MEDİTASYON HAKKINDA ÇOK SORULAN SORULAR   1- Meditasyon Nedir ?   İnsanların neden meditasyon yaptığıyla ilgili genelde temel fikir günlük yaşamımız sırasında devamlı olarak algısal veri girişine maruz kalmamız ve zihinlerimizin daima düşünme sürecinde aktif olmasıyla ilgilidir. Gazete okuruz

• AUM (OM) Mantrası ile Meditasyon ..

AUM (OM) Mantrası ile Meditasyon Om mantrası budizme göre dünyanın yaratılışında duyulan ilk sestir. Bu sesin çokça okunması ve mantra edilmesi zihni susturur, odaklanmayı sağlar ve dinçlik kazandırır. Aynı zamanda sezgileri de geliştirir ve ruhsal güçleri kuvvetlendirir. Günde en az 40 kere mantra olarak okunursa faydasını görürsünüz. Aslen mantralarda tam bir sayı yoktur eğer yeterli enerjiyi aldığınızı düşünür veya hissederseniz yeterlidir. 3. göz veya Ajna çakra için faydalı bir mantradır.

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Koruma Baloncuğu Oluşturma

Sakin ve gevşemiş bir şekilde oturun veya ayakta durun. Gözlerinizi kapatın. 4 veya 5 kez yavaş yavaş nefes alıp, yavaş yavaş nefesinizi verin. Topraklandığınızı hissedin. Bedeninizin tümünü çevreleyen bir balon imgeleyin. Veya kendinizi kocaman şeffaf bir balonun içinde düşünün. Balonun rengini en çok sevdiğiniz renkte düşünebilirsiniz. Beyaz, pembe, mavi gibi hoş tonlarda olabilir. Balonunuz fizik bedeninizden bir metre kadar dışarıda olabilir. Balonun dışarıdan gelen düşük titreşimli enerjile

• Çapraz Nefes Tekniği

ÇAPRAZ NEFES TEKNİĞİ   Sağladığı yararlar: -Sinir sistemini güçlendirir. -Beyin loblarını dengeler. -Mental/Zihin dengeziliğini giderir. -Sesi güzelleştirir, karnı inceltir. -Depresyonu 1-2 ayda yok eder. -Öksürük ve soğuk algınlığı sorunları olan insanlara büyük faydası vardır. -Kalbi güçlendidir. -Kapalı solunum yollarını açar -Beyne oksijen emilimini fazlalaştırır. -Kanı temizler. -Zihinsel gerilimi ve endişeleri ortadan kaldırır. -Huzur hissi verir. -İnsandaki 82 Çakrayı aktifle

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...