Jump to content

Sorunlu (Başbelası) Bir kişiyi Uzaklaştırma

sirius

Önerilen Mesajlar

Bu büyü size sorun yaratan birini uzaklaştırmak için uygulanır. Nette her yerde denk gelirsiniz çok net bir şekilde. Oldukça basit bir büyü. O yüzden gnoxise'de çevirip koymak istedim.

Sorunlu (başbelası) bir kişiyi uzaklaştırmak

Kişinin resmini siyah mumun altına yerleştirin. Ayrıca bir kağıda kişinin ismini soyismini yazın ve onu da mumun altına yerleştirin. Siyah mumun üzerine şu kutsal isimleri kazıyın: "Eel Kanno Taf". Mumu defetme yağı ile yağlayın. (sirius: tarifini verdim nette) 9 gece boyunca yakın, her gece 94. mezmuru okuyun. (Zebur / mezmurlar)

Mezmuru okumayı bitirince mumu söndürün (kesinlikle üfleyerek değil). Öteki gece yine mumu yakıp mezmuru okuyun. Bunu 9 gece yapın. Son gece bütün mum bitene kadar yansın yani 9.gece söndürmeyi.

Her gece, mum yanarken güçlü bir şekilde amacınız üzerine odaklanın ve meditasyon yapın. Güçlü bir şekilde o kişinin sizi rahat bıraktığını imgeleyin ve onun yaptığı kötülüklerin ona geri döndüğünü imgeleyin. Bunu her gece mezmuru okumadan beş dakika boyunca yapın.

Not: mor mumda işe yarayacaktır ama kişi çok ciddi bir şekilde rahatsız ediyorsa siyah mum kullanın

çeviren:sirius

Not: Arkadaşlar nasıl ki bizim kültürde büyücüler Kuran'ı büyü yapmak için kullanılabiliyorsa onlarda bu tür ayetleri büyülerde okuyabiliyorlar. Aşağıda netten kopyala yapıştır yaptığım 94. mezmur var ama bana sorarsanız bunu okumayın. Eğer cadı veya pagansanız, intikam ve adalet tanrı ve tanrıçalarına bir dua yazarak onlardan yardım isteyin. Değilseniz ister dua yazın isterse inancınıza göre bir dua kullanın veya büyünün netteki formuna sadık kalarak mezmurları okuyabilirsiniz. Esnek davranabilirsiniz. Ek olarak o kutsal isimlerin ibranice'de "güçlü tanrı" manasına geldiği tahmin edilmektedir.

Zebur, 94. Mezmur;

Ya RAB, öç alıcı Tanrı,

Saç ışığını, ey öç alıcı Tanrı!

2Kalk, ey yeryüzünün yargıcı,

Küstahlara hak ettikleri cezayı ver!

3Kötüler ne zamana dek, ya RAB,

Ne zamana dek sevinip coşacak?

4Ağızlarından küstahlık dökülüyor,

Suç işleyen herkes övünüyor.

5Halkını eziyorlar, ya RAB,

Kendi halkına eziyet ediyorlar.

6Dulu, garibi boğazlıyor,

Öksüzleri öldürüyorlar.

7“RAB görmez” diyorlar,

“Yakup’un Tanrısı dikkat etmez.”

8Ey halkın içindeki budalalar, dikkat edin;

Ey aptallar, ne zaman akıllanacaksınız?

9Kulağı yaratan işitmez mi?

Göze biçim veren görmez mi?

10Ulusları yola getiren yargılamaz mı?

İnsanı eğiten bilmez mi?

11RAB insanın düşüncelerinin

Boş olduğunu bilir.

12Ne mutlu, ya RAB, yola getirdiğin,

Yasanı öğrettiğin insana!

13Kötüler için çukur kazılıncaya dek,

Onu sıkıntılı günlerden kurtarıp rahatlatırsın.

14Çünkü RAB halkını reddetmez,

Kendi halkını terk etmez.

15Adalet yine doğruluk üzerine kurulacak,

Yüreği temiz olan herkes ona uyacak.

16Kötülere karşı beni kim savunacak?

Kim benim için suçlulara karşı duracak?

17RAB yardımcım olmasaydı,

Şimdiye dek sessizlik diyarına göçmüştüm bile.

18“Ayağım kayıyor” dediğimde,

Sevgin ayakta tutar beni, ya RAB.

19Kaygılar içimi sarınca,

Senin avutmaların gönlümü sevindirir.

20Yasaya dayanarak haksızlık yapan koltuk sahibi

Seninle bağdaşır mı?

21Onlar doğruya karşı birleşiyor,

Suçsuzu ölüme mahkûm ediyorlar.

22Ama RAB bana kale oldu,

Tanrım sığındığım kaya oldu.

23Tanrımız RAB yaptıkları kötülüğü

Kendi başlarına getirecek,

Kötülükleri yüzünden köklerini kurutacak,

Evet, köklerini kurutacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel bir paylaşım olmuş by sirius :) ha bu arada başkası için yaparken bu büyüyü yüksek benliğin izniyle dememiz yetmez mi ?:ermm:

burada bir büyüden bahsediyoruz, reiki gibi bir durumdan değil =)) Birebir kimin için yapacaksan o kişiden izin alman gerekiyor. Öbür türlü bedel söz konusu olabilir çünkü onun tekamülüne karışma durumu var. Büyü'de önemli nokta birincisi başkası için yapacaksanız o kişinin haberi ve izni olmadı ikinci nokta defedeceğiniz kişi gerçekten zulüm yapıyor olmalı yani haksız olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuyu okudum da acaba bu mumları nereden bulabiliriz? Hani dışarı çıkma gibi bir imkanım fazla olmuyor ve marketlerden aldığımız kırmızı-sarı renkli mumlar gibi mi? Yoksa şu büyük şişman mumlardan mı ve aralarında bir fark var mı?

Siyah mum bulmak biraz zor olduğu için kendinizin yapması her zaman için daha iyidir. Genelde siyah mumlar büyük geniş olarak satılıyor ama farklı boylarını bulmak mümkün. Tealight şeklinde olan siyah mum da görmüşlüğüm var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 1/29/2013 at 1:36 AM, sirius said:

Bu büyü size sorun yaratan birini uzaklaştırmak için uygulanır. Nette her yerde denk gelirsiniz çok net bir şekilde. Oldukça basit bir büyü. O yüzden gnoxise'de çevirip koymak istedim.

Sorunlu (başbelası) bir kişiyi uzaklaştırmak

Kişinin resmini siyah mumun altına yerleştirin. Ayrıca bir kağıda kişinin ismini soyismini yazın ve onu da mumun altına yerleştirin. Siyah mumun üzerine şu kutsal isimleri kazıyın: "Eel Kanno Taf". Mumu defetme yağı ile yağlayın. (sirius: tarifini verdim nette) 9 gece boyunca yakın, her gece 94. mezmuru okuyun. (Zebur / mezmurlar)

Mezmuru okumayı bitirince mumu söndürün (kesinlikle üfleyerek değil). Öteki gece yine mumu yakıp mezmuru okuyun. Bunu 9 gece yapın. Son gece bütün mum bitene kadar yansın yani 9.gece söndürmeyi.

Her gece, mum yanarken güçlü bir şekilde amacınız üzerine odaklanın ve meditasyon yapın. Güçlü bir şekilde o kişinin sizi rahat bıraktığını imgeleyin ve onun yaptığı kötülüklerin ona geri döndüğünü imgeleyin. Bunu her gece mezmuru okumadan beş dakika boyunca yapın.

Not: mor mumda işe yarayacaktır ama kişi çok ciddi bir şekilde rahatsız ediyorsa siyah mum kullanın

çeviren:sirius

Not: Arkadaşlar nasıl ki bizim kültürde büyücüler Kuran'ı büyü yapmak için kullanılabiliyorsa onlarda bu tür ayetleri büyülerde okuyabiliyorlar. Aşağıda netten kopyala yapıştır yaptığım 94. mezmur var ama bana sorarsanız bunu okumayın. Eğer cadı veya pagansanız, intikam ve adalet tanrı ve tanrıçalarına bir dua yazarak onlardan yardım isteyin. Değilseniz ister dua yazın isterse inancınıza göre bir dua kullanın veya büyünün netteki formuna sadık kalarak mezmurları okuyabilirsiniz. Esnek davranabilirsiniz. Ek olarak o kutsal isimlerin ibranice'de "güçlü tanrı" manasına geldiği tahmin edilmektedir.

Zebur, 94. Mezmur;

Ya RAB, öç alıcı Tanrı,

Saç ışığını, ey öç alıcı Tanrı!

2Kalk, ey yeryüzünün yargıcı,

Küstahlara hak ettikleri cezayı ver!

3Kötüler ne zamana dek, ya RAB,

Ne zamana dek sevinip coşacak?

4Ağızlarından küstahlık dökülüyor,

Suç işleyen herkes övünüyor.

5Halkını eziyorlar, ya RAB,

Kendi halkına eziyet ediyorlar.

6Dulu, garibi boğazlıyor,

Öksüzleri öldürüyorlar.

7“RAB görmez” diyorlar,

“Yakup’un Tanrısı dikkat etmez.”

8Ey halkın içindeki budalalar, dikkat edin;

Ey aptallar, ne zaman akıllanacaksınız?

9Kulağı yaratan işitmez mi?

Göze biçim veren görmez mi?

10Ulusları yola getiren yargılamaz mı?

İnsanı eğiten bilmez mi?

11RAB insanın düşüncelerinin

Boş olduğunu bilir.

12Ne mutlu, ya RAB, yola getirdiğin,

Yasanı öğrettiğin insana!

13Kötüler için çukur kazılıncaya dek,

Onu sıkıntılı günlerden kurtarıp rahatlatırsın.

14Çünkü RAB halkını reddetmez,

Kendi halkını terk etmez.

15Adalet yine doğruluk üzerine kurulacak,

Yüreği temiz olan herkes ona uyacak.

16Kötülere karşı beni kim savunacak?

Kim benim için suçlulara karşı duracak?

17RAB yardımcım olmasaydı,

Şimdiye dek sessizlik diyarına göçmüştüm bile.

18“Ayağım kayıyor” dediğimde,

Sevgin ayakta tutar beni, ya RAB.

19Kaygılar içimi sarınca,

Senin avutmaların gönlümü sevindirir.

20Yasaya dayanarak haksızlık yapan koltuk sahibi

Seninle bağdaşır mı?

21Onlar doğruya karşı birleşiyor,

Suçsuzu ölüme mahkûm ediyorlar.

22Ama RAB bana kale oldu,

Tanrım sığındığım kaya oldu.

23Tanrımız RAB yaptıkları kötülüğü

Kendi başlarına getirecek,

Kötülükleri yüzünden köklerini kurutacak,

Evet, köklerini kurutacak.

Bunu istenmeyen bir ilişkiyi bitirmek için yapabilir miyiz peki? Yani istenmeyen bir sevgiliden kurtulmak için mesela. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...