Jump to content

Film Önerebilir misiniz ?

GeneraLSmoker

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,Bir kaç gün sonra yolculuğa çıkıyorum . (Otobüs yolculuğu ) . Bildiğiniz gibi çok sıkıcı olur bu yolculuklar. Sizden istediğim Son yıllarda çıkan ilginç ve bir okadar da içinde bilim-kurgu barındıran filmler önermeniz.

Şimdiden teşekkürler :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk önerim eğer Harry Potter serisinden herhangi bir filmi izlemediysen veya kitabı okumadıysan direk onlara başlaman :/

Skyrunners, storm seekers, siyahlı kadın, avengers, ölümcül dağ, şey ve özellkle de "Zamana Karşı" yı izlediğini düşünüyorum o yüzden yorum yapmıyorum :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
paranormalfikir

Şahsen uzun yolculuklara bayılırım :) Bi keresinde 26 saat süren bir yolculuk yapmıştım; bu durumu eğlenceli hale getiririm genelde... :) neyse filmlere gelince; Filmin adı: 127 saat (bir dağcının başından geçen kazayı anlatıyo. Gerçek bir hikaye.) Sonra 2004 yılında çıkan -The X- Files (Gizli Dosyalar) İnanmak İstiyorum- 2011 Kasım ayında vizyona giren -Dream House (Korku Evi)- var birde. Şimdiden iyi yolculuklar ... :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlginç bir film istemişsin, ben sana sadece filmde değil gerçekte de lanetli olan bir film söyleyeyim: Outcast, 3 haftadır uğraşıyorum lakin izleyemedim :D, bunu şaka olsun diye söylemiştim ama istersen değerlendirebilirsin. Çok büyük bir beklentiye girmezsen izlenebilecek bir film. 2010 yapımı korku filmi.

Ciddi ciddi ise Deney/Splice filmini izleyebilirsin, hem ilginç konulu hem de bilim-kurgu, fantastik türü. Yolculukta izlerken tatmin eder diye düşünüyorum, şahsen ben bu filmi gece çok uykum olmasına rağmen merak edip izledim. 2009 yapımı birşey.

Birde hangi filmi izlemeye karar verirsen buraya da yaz ki belki yolculuğu olanlar da faydalanır.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prometheus: 2012 yılında çıkmış bir bilim kurgu filmi.Yönetmeni Ridley Scott.Ben beğenmiştim.Cube serisi var korku filmi, o da baya hoştur.The Prestige i şiddetle öneririm Christopher Nolan ın bi filmidir o da.Inception aynı şekilde.

50/50,The Pianist, Legend of 1900 ve Into the Wild ı da kesinlikle izlemelisin bu son saydıklarımı.Son çıkanlardan da Batman The Dark Knight Rises var, serinin önceki filmleriyle beraber, yine Christopher Nolan ın bi filmi, 2012 yılının sonlarına doğru çıkmıştı.Skyfall, THOR ve Abraham Lincoln Vampire Hunter var yine 2012 nin sonlarına doğru çıktı.

Hepsini zamana yayarak fırsatın buldukça seyretmeni öneriyorum ben. :) dur toparliyim.

1.Prometheus

2.Cube serisi

3.The Prestige

4.Inception

5.50/50

6.The Pianist

7.Legend of 1900

8.Into the Wild

9.Batman serisi

10.Skyfall

11.THOR

12.Abraham Lincoln Vampire Hunter

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9. Bölge, Dünya'nın Durduğu Gün, gibi bilim-kurgu filmlerini izleyebilirsin. İzlemediğim filmleri normalde önermem ama Doctor Who'nun 96 yapımı bir filmi de var. Bilim-kurgu denince, açıkçası Doctor Who'nun hayal kırıklığı yaratacağını düşünmüyorum. Daha önce önermemiştim, çünkü duygusal bir film ama gerçek hayattan alınmış sahibini 10 sene boyunca bekleyen Hachiko isimli bir köpekin filmi de izlenebilir yolculukta, adamı yolculuktan alacak bir filmdir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Yönetmen Şıbolovzade’nin ‘Hasat’ Adlı Film Senaryosunun Bir Kısmının İrdelenişi

Tam Adı: Şıbolov Tutalov Şıbolovzade Doğduğu Yer: Şıbolistan Yamaç Cumhuriyeti Yaş: Şıbolovkere şıbolov   Sunuş (Fütürist amaç güden bir yapım.) Tontiş yönetmen Şıbolovzade bu eserinde hem popüler çağın sığ entrikalarından hem de geçmiş yüzyılların felsefi yaklaşımlarından yola çıkarak sizlere; “şimdi bu neydi?” dedirtecek itici ama vurucu bir tutam kurumuş cümleler yığınını takdim edecek… Kim takdim edecek? Hohho ho! Elbette ben, yani tontiş yönetmeniniz Şıbol

, Yer: Yönetmenler

• Kişiliğinizi öğrenmek ister misiniz?

KİŞİLİĞİNİZİ ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun.           1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen   Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsu

, Yer: İnsan Psikolojisi

• En Sevdiğiniz Film Replikleri

http://www.sulinet.hu/ikep/2006/02/ericgengszter.jpg   Amma çok çıkar değil mi?   İmzamla başlayayım, Chopper filminden. Ana karakter (Eric Bana) iflah olmaz biri olduğu söylenince şöyle der:   Chopper: Beethoven'ı bile eleştirenler oldu. Hadi üçünün adını sayın sayabilirseniz.

, Yer: Filmler

• İmgeleme hakkında yardım edebilir misiniz ?

İmgeleme hakkında bi kaç sorun var yardımcı olursanız sevinirim   1-İmgeleme dediğimiz tam olarak görüntünün olduğu gibi akılda tutulmasımı yoksa gözlerimizi kapattığımızda nesnenin farklı renklerdeki görüntüsümü ?? 2-İyi bir majisyen olmak için imgelemeyi aklımızda ne kadar tutabilmemiz gerek.saniye yada dakika olarak. 3-Çevreme normal bi şekilde bakıp hemen gözlerimi kapayınca görüntüler farklı renkte görünüyor ama 2-3 en fazla 4 saniye sonra kayboluyor bu normalden dahamı kötü?? 4-Aynı şe

, Yer: Psişik Yetenekler

• Film İzlemek mi Kitap Okumak mı ? Tartışalım.

sizce fılm ızlemek de ınsana bır seyler katar mı? yanı kıtap okurken kendimize bir şeyler katarız. görüşlerimiz ve kültürümüz artar. aynı şey film izlemek için de geçerli mi? ama değerli filmlerden bahsediyorum... konuyu saçma bulmayın kızarım yoksa agresifimmm ) çok merak ediyorum kendi kendime verdiğim cevaplar bana yeterli gelmiyor... sizlerin de düşüncelerini öğrenmek isterim. Teşekkürler...

, Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...