Jump to content

En Yakınındaki Kitabı Al ve 96. sayfasındaki 2. Cümleyi Yaz

TopaL

Önerilen Mesajlar

Nekadar tutar bilmiyorum ama yerine göre eglenceli ve ilginc seyler cikacagini düsünüyorum.

basliktanda anlasilacagi gibi en yakininizdaki kitabin 96. sayfasindaki 2. cümleyi yazin

Ben basliyayim :)

"evebeynlige s*ktiret demek cocuklarin hayatinin nasil oldugundan vazgecmektir tipki hayata s*ktiret demenin hayatin nasil oldugundan vazgecmek gibi"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En todo caso,importante sera la experimentacion de la ampliacion de la conciencia, uno de cuyos indicadores debera ser una mayor lucidez y disposicion para comprender lo que ocurre.

(Her koşulda önemli olan bilincin genişlemesi deneyimidir ve bunun göstergelerinden biri artan berraklık ve olan biteni anlama yeteneğidir.)

-El Mensaje de Silo.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Platon - Devlet

"O halde, dedim, ne Poseidon'un oğlu Theseus'un ve Zeus'un oğlu Peirithos'un ahlaksızca kız kaçırmaya kalkıştıklarına inanacağız, ne de başka bir tanrı oğlunun veya yiğidin, onlara şimdi yalan yere atfedilen ahlaksızca, dinsizce işleri gördüklerinin anlatılmasına izin vereceğiz. Aksine şairleri, yiğitlerin ya bu işleri görmediğini veya tanrı oğulları olmadığını itiraf etmeye zorlayacağız."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...