Jump to content

telepati ile insanlarınn duygu ve düşüncelerine hükmedebilir miyiz

ffee

Önerilen Mesajlar

evet değiştirebilirsiniz.

Telepati ikiye ayrılır, düşünceleri alma ve düşünce empoze etme. Telepatide her zaman için bir alıcı bir verici vardır. Siz bir düşünceyi okuduğunuzda alıcı, karşıdaki de düşünceyi verici konumda olur. Alıcı ile verici arasındaki ilişki her daim telepatinin gücünü belirler.

Örnek olarak anne ile çocuk arasında ki derin bağ sayesinde anne güçlü bir alıcı konumundadır ve çocuğuyla doğrudan telepatik bağı vardır.

Telepati herkeste eşit derecede işe yaramaz o yüzden, özellikle enerjilerin uyumlı olmadığı insanlara etki etmek çok daha zordur. Yalnız tabi ki insanların düşüncelerine tesir etmek çokta etik değil.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Telepati hakkındaki sorularınız ve deneyimleriniz

uzakta bir kişiyle internette yazışarak iletişim kurmak mümkün müdür? yani düşünceinizi okuyabilir mi? -------------------- yani arkadaş hamile olduğunu bildiğini iddia ediyor da bir arkadaşının, böyle bvir şey mümkün mü?

, Yer: Telepati

• Farkında Olmadan Telepati Yapmak

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola, belirtirseniz silebilirim.   hemen konuya gireyim 2 gün önce tvden dizi izliyordum arkamda göremediğim yerde oturan kardeşim kendi telefonundan izliyordu intro çıktı kalkıp kapatır mısın dedim hayır bekle biter dedi içimden keşke kalkıp kapatsa dedim bişey olmadı bari konuşsa dedim yine bişey olmadı en azından ayağa kalksın dedim ve bu sefer odaklandım sonra arkamda olduğu için diziyi izlemeye devam ettim fakat 1 2 dakika sonra kardeşimin gittiğin

• Duygu Körlüğü

Hiçbir Duygu Hissetmeyen İnsanlar   Bazı insanlar sevinç, üzüntü, sevgi gibi duygulardan yoksundur. Ancak duygusuzluğun yarattığı sorunlar olduğu gibi ilginç avantajları da olabiliyor.   http://i.hizliresim.com/JDnypB.jpg    Caleb oğlunun doğumunu anlatıyor. “İnsanlar ilk kez anne ya da baba olduklarında çocuklarına nasıl baktıklarını, nasıl sevgiyle bağlandıklarını anlatır ya ben bu duyguları hiç yaşamadım” diyor. Evlendiği gün de aynıydı onun için. Törenin merkezinde yer almış ols

, Yer: İnsan Psikolojisi

• Telepati Egzersizleri

İyi bir algılayıcı olmak için ilk adım,şuurlu zihnimizi sakinleştirmeyi öğrenmektir.Bu çalışmalardan zevk almasını bilmelisiniz çünkü bir oyun gibidir.Her hangi bir alıştırma üzerinde çok zaman harcamayın çünkü aynı alıştırmayı tekrar tekrar yapmak yerine,çabucak birinden diğerine geçmek daha iyidir.Bu alıştırmaları kesinlikle kendinizi zorlamdan,rahat ve huzurlu bir zihinle yapmalısınız.Yorgun yada keyifsiz olduğunuz zamanlarda kesinlikle alıştırma yapmayın.Sıkıntı,stres ve her türlü heyecansal

• Sevdiğinizi Telepati ile Söyleyin

Sevdiğiniz insan ne yapıyor şu sırada? Aklından neler geçtiğini biliyor musunuz? Belki de az önce karşılaştığı bir sarışın güzeliyle kaçamak yapmanın hayalini kuruyordur. Niye olmasın. Düşüncelerini okuyacak kimse yok ki. Ama, o kadar da imkânsız değil öğrenmek.   "Nereden bileyim ben, şimdi ne düşünüyor?" diye hayıflanmayın. Hem de ne falcıya ne de başkasına danışmaya gerek kalmadan, kendi kendinize okuyabilirsiniz onun aklından geçenleri. Nasıl mı? Aynen karşınızdakinin yaptığı gibi, düşünere

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...