Jump to content

Sizce gerçekten arkadaşım yetenekli mi ?

Ellen

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.

Geçen akşam telefonda arkadaşımla konuşuyordum ve bir oyun oynamaya başladık. Aklımızdan geçeni okumaya çalışacaktık. Oyuna başladık ben 2 tanesini doğru tahmin ettim fakat arkadaşım söylediğim her şeyi tahmin etti. Sizce telepati yeteneği olabilir mi? Kendisi inanmıyor sadece tesadüf diyip geçiyor. Onu kandırdığımı vs. sanıyor. Ve bende gerçekten merak ettim. Sizce arkadaşım gerçekten yeteneklimidir yoksa tesadüf müdür ? (6 sorunun 6 sınıda doğru tahmin etti)

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arkadaşın seni çok iyi tanıyorsa ve sürekli bişeyler paylaşıyorsanız birbirinizle, bilmesi normaldir.

Bu söyledikleri genel olarak bilinecek şeylerse sanmıyorum ama tabi sadece sana özel şeyleri bilmişse

yeteneginin olduğu düşünülebilir :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arkadaşın seni çok iyi tanıyorsa ve sürekli bişeyler paylaşıyorsanız birbirinizle, bilmesi normaldir.

Bu söyledikleri genel olarak bilinecek şeylerse sanmıyorum ama tabi sadece sana özel şeyleri bilmişse

yeteneginin olduğu düşünülebilir :rolleyes:

Hayır bir kaç ay önce internetten tanıştığım biri. Çok net tanımıyor yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neler düşünmüştün? Buna bağlı olarak söylenebilir.

Senle benim yaptığımız bir şey düşünücem dedim. Sahilde yürüdüğümüzü kar topu oynadığımızı yemek yaptığmızı doğru tahmin etti. Hatta GS-FB maçı izliyoruz evde diye düşündüm. O maça gidiyoruz dedi. Bu tarz şeyler. Çoğu zaman tam diyeceğim şeyi yada demekten vazgeçtiğim şeyi söylüyor. Bu tarz şeylere pek inanmayan birisi fakat istemeden yaptığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6. his ve telepati birbirlerine çok karıştırılır, aralarındaki temel bazı farklara rağmen birbirlerine çok benzemelerini bunun sebebi olarak gösterebiliriz :)

Telepati bir haberleşme türü olarak kabul edilir. Telepatiyi 5 duyu organının veya bilinen herhangi bir haberleşme yönteminin dışında zihinden zihne düşünce aktarımı olarak da tanımlayabiliriz.

Telepatide 'düşünceyi ileten' ve 'düşünceyi algılayan' vardır.

6. his ise geleceği hissetme ve olayları önceden tahmin edebilme yetisine verilen addır.

Şunu da söylemeliyim ki telepatide %70 başarının altı tesadüf sayılır genelde.

Şimdi ikisi arasındaki farklara göre ve senin yaptığın açıklamaya göre yorumladığımda bunun telepati olduğunu söyleyebilirim. Fakat kesin olarak telepati veya telepati değil yorumunu kimse yapamaz :).

Çünkü internet üzerinden de tanışmış olsanız yine de senin hakkında belirli bir düşüncesi vardır ve senin hakkında bildiği bilgiler doğrultusunda böyle tahminlerde bulunmuş olabilir.

Test çözerken öğretmenler soruyu sallıyorsanız en azından mantıklı sallayın derler mesela hiç öylesine denk geldin mi bilmem. Çünkü öğrencinin önüne konan soruyu konu olarak zaten öğretmen işlemiştir ve o soru hakkında belirli bir düşünceniz olmasını ister.

Bu olayı da öyle yorumlarabiliriz. Sağlam ve mantıklı sallama gücü :)

Mesela sen ona ben Galatasaraylıyım demişsindir o da ben Fenerbahçeliyim demiştir buradan bir tartışmaya girmişsinizdir ve aklında senin futbolla ilgilenen biri olduğun düşüncesi kaldığından maç demiştir.

Her olasılık bir ihtimal ama kesin bir çıkarımda bulunamayız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size söylemek istedigim tek şey şu olacaktır ki 6. hissi bu kadar kuvvetli olan bir insan normalde saf ve yüzeysel bir insan olamaz benımde 6. hıssım çok kuvvetlıdır insan duyguları ve düşüncelerini okuyabiliyorum fakat ki bu insanın öncede yaşadıgı bir kaç cin vakası olayı elbetteki olmuştur nedeni ise onlardan 1 kaçını görmeden böyle bir yetenege sahip olunmaz .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Size söylemek istedigim tek şey şu olacaktır ki 6. hissi bu kadar kuvvetli olan bir insan normalde saf ve yüzeysel bir insan olamaz benımde 6. hıssım çok kuvvetlıdır insan duyguları ve düşüncelerini okuyabiliyorum fakat ki bu insanın öncede yaşadıgı bir kaç cin vakası olayı elbetteki olmuştur nedeni ise onlardan 1 kaçını görmeden böyle bir yetenege sahip olunmaz .

Cinlerle ne alakası var arkadaşım :)

Telepati veya 6. his yeteneğiyle cinleri nasıl bağdaştırdın onu merak ettim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cinlerle ne alakası var arkadaşım :)

Telepati veya 6. his yeteneğiyle cinleri nasıl bağdaştırdın onu merak ettim :)

merak edilen konu şudur ki bu olayı bizzat ben yaşadım.

6.hıssın aşırı derecede kuvvetlı olmasının tek sebebi bir cin vakasıdır bunun unutulmaması gereklidir .

o arakdaşımızın açıklamadıgı bazı noksanlar oldugunu belırtebılırım .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6.hıssın aşırı derecede kuvvetlı olmasının tek sebebi bir cin vakasıdır bunun unutulmaması gereklidir .

Bende size olayın cinlerle alakası olmadığını belirtebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğru söylüyorsun ve bir kaç çevremden tanıdığım insanlarda bu durum var ,cin vakası yaşamış insanlarda çok daha yüksek oluyor 6.hisler . Benim gözlemlediğim bir şey ve hak veriyorum size. Ama tabi 6.hisi kuvvetli olan kişilerde öyle bir şey olacak diyemeyiz , bunlar istisna işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğru söylüyorsun ve bir kaç çevremden tanıdığım insanlarda bu durum var ,cin vakası yaşamış insanlarda çok daha yüksek oluyor 6.hisler . Benim gözlemlediğim bir şey ve hak veriyorum size. Ama tabi 6.hisi kuvvetli olan kişilerde öyle bir şey olacak diyemeyiz , bunlar istisna işte.

Bana katılmanızdan dolayı sizlere sonsuz tesekkurlerımı sunabılırım 5 yıllık bir tecrübemle konuşmamın ayrıcalıkları olsa gerekki her 6. hissin yogunlugu altında bir cin vakasının yatması mümkündür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belirli bir düşünceyi algılamanın 6. hisle alakası yoktur.

6. his olayları önceden hissedebilmek gücüdür.

Varlıklarla iletişime geçen insanlarda 6. his daha kuvvetli olabiliyor olabilse bile bu arkadaş aktarılan düşünceyi algılamış veya belirli bir kavramı tahmin etmiş.

Bir olayı olmadan önce hissetmemiş. Anlatmaya çalıştığım şey bu.

Dediğim gibi 6. his ve telepati arasındaki farkı anlamak zor ilk mesajımı okursanız aklınızda daha fazla bir şeylerin şekilleneceğini düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana katılmanızdan dolayı sizlere sonsuz tesekkurlerımı sunabılırım 5 yıllık bir tecrübemle konuşmamın ayrıcalıkları olsa gerekki her 6. hissin yogunlugu altında bir cin vakasının yatması mümkündür.

Her kişi de öyle değil de , sonuçta geliştirilebilir de yani. Bazıları doğuştan şifa yeteneği vardır, bazılarının da 6.his leri kuvvetlidir hep cin vakasından olacak diye bir şey yok ama bazılarında dediğin durum var, çok yakın arkadaşım da böyle durum var .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her kişi de öyle değil de , sonuçta geliştirilebilir de yani. Bazıları doğuştan şifa yeteneği vardır, bazılarının da 6.his leri kuvvetlidir hep cin vakasından olacak diye bir şey yok ama bazılarında dediğin durum var, çok yakın arkadaşım da böyle durum var .

Sezgilerimle yola çıkarsak arkadaşınki sadece bir cin vakasıdır . o kadarda 6. hissi kuvetlı ınsanla karsı karsıya degiliz .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...