Jump to content

Mucize Yöntem Eft

Urumhamatahayil

Önerilen Mesajlar

kilolarinizdan sikayetciyseniz, onceden isittiginiz mor bir bezi yuzunuze ortup iki elinizide uzerine koyun bir sure soluksuz kalin, ve "siana'nin gorkemli ruhu ile temizleniyorum" diye 9 kes soyleyin ve yuzunuzu acip derin bir nefes aldiktan sonra yuzunuzu yine ilik bir su ile yikayin, 5 dakika dinlendikten sonra ilik bir dus alin. dus alirken "vucudunuzun bir mum gibi eridigini ve icinden tertemiz guzel bir cilt ve kiloda ciktiginizi dusunun.

bu minik ve pratik buyuyu ter turlu temizlik icin yapabilirsiniz, fazla negatif enerjinizi atmada v.b. kendinizden birseyler eksiltmek istediginizde.

sevgiler

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Bilimsel yöntem üzerine

Günümüzde bilimsel kavramların belli ideolojilere sahip bazı insanların kendi çıkar ve düşünceleri doğrultusunda saptırılması nedeni ile anlaşılmasında büyük bir karmaşa mevcut. Hele ki okullarda lise çağlarındaki öğrencilere papağan eğitir gibi ezberletilen Kanun>Teori>Hipotez hiyerarşisi, bilimsel yöntemin eğitmenler tarafından da eksik ve hatalı anlaşıldığını kanıtlar durumdadır. Unutmayalım ki; bilimi diğer yöntemlerden ayıran ve bilime gücünü veren en önemli unsur bilimsel metodolojid

, Yer: Bilim & Teknoloji

• 30 Günlük Mucize Üstadlığı Programı (Quantum Olumlama)

1. Gün Mucize Listeniz   Mucizenin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Lotoyu kazanmak mı? Zor bir durumdan kurtarılmak mı? Çaresizce paraya gereksiniminiz olduğunda sokakta yirmi dolar bulmak mı? Bu şeylerin her biri, bir arzunun tezahürüdür ve mucizenin sadece bir parçasıdırlar. Bir mucize lotoyu kazanmadan, kurtarılmadan veya para bulmadan önce gerçekleşen şeydir. Çünkü inandığımızın tersine mucizenin sonuç ile herhangi bir ilişkisi yoktur. Bunun yerine, mucize tam ona gereksinimimiz

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• Birden Fazla İnanca Ait Yöntem Uygulamak

Evet , başlıktanda anlayacağınız gibi. Atıyorum eşya kutsamak için, hem İslamda yer alan bazı duaları kullansak, hemde sirius'un bahsettiği kutsama yöntemlerini kullansak sorun olur mu? Veya evi kötü enerjilerden korumak için hem pentagram ritüelleri yapmak hemde İslamdaki duaları okumak sorun olur mu?   Kısacası esas sorum şu: Bir insan birden fazla inanca ait yöntemleri uygulayabilir mi, etkisi yine tek bir inanca sahipmiş gibi aynı olur mu?

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• Termokinezi Tam 14 Yöntem

Termokinezi Teknikleri 1Öncelikle termokinezinin ne olduğuna değinelim. Termokinezi pyrokinezinin alt dallarındandır ve insanın beyin gücüyle cisimleri ısıtabilme gücüdür. Herkesde bulunan bir özellik değildir.Teknik 1 - Var Olan Isıyı YönlendirmekBir partner bulun. Isıtıcı etken bulunmayan bir yere geçin. Ellerinizi 30 saniye hızlıca birbirine sürterek ısının. Elinizi partnerinizin omzuna dokundrun. Partneriniz doğal olarak ısı sezecektir. Siin amacınız partnerinizin omzundaki ısıyı başka bir o

, Yer: Psişik Yetenekler

• yöntem tavsiyesine ihtiyacım var

Fazla realist ve rahat bir bünyeye uygun bir yönteme ihtiyacım var. Kesin çözümün i-doser olabileceğini düşündüm, ancak daha sonra bu tür uygulamalara güvenemeyeceğimi, 5 dakikalık quick happy dozunu bile huzursuzluk içerisinde gözüm saatte dinlediğimden dolayı hoşlanmadığıma karar verdim.   Öncelikle kendi vücudumu dışarıdan görene kadar korku ya da heyecan yapmayacağımı belirteyim. Şu linkteki yöntemlerden örnek vererek başka neler deneyebileceğimle ilgili yardım almak istiyorum.   Klasik

, Yer: Deneyimler

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...