Jump to content

Sirius ve Akturuslular Dünyaya Gelecek

bigbang

Önerilen Mesajlar

20 Aralık saat 19.15 de ani donma olayı gerçekleşecek foton kuşağına girerken. Bunun için yardıma gelecekler. Bu olay gerçekleşmeden önce insanların yardıma geldiklerinde onlardan korkmamaları için kendilerini ifşa edecekler. Önemli olan onların görünüp görünmemesi değil, önemli olan bu süreci sağ salim atlatabilmek.....

Pleiadesliler, insanların inanmadıkları için ve önlem almadıklarından kayıpların çok fazla olabileceğini ve elektrikle çalışan hiç bir ısıtıcının çalışmayacağını söylediler. Bu yüzden evlerde soba olması gerekiyor. Bununla birlikte su ve yiyecek ihtiyaçlarını da temin etmemiz gerektiğini bildirdiler.

İinsanlar sokakta birden yakalanacaklar ani donmaya ve 3-5 gün sürecek. Basınç olacak, bu yüzden insanlarda şişme olacak... Elektrikli aletler çalışmayacak ve insanların % 90 nı dünyada elektrikli enerjisiyle ısındıklarından, bu ani donma olayında bir çok kişinin ölmesi durumunun sözkonusu olduğunu söylediler.

...

Foton kuşağından dolayı, dünya 3-5 gün karanlıkta kalacak, çünkü güneş ışınları artık dünyaya ulaşamayacak. Dünya, foton kuşağının içine tam olarak girene kadar, hem zifiri karanlık, hem dondurucu soğuk olduğu gibi, hiç bir elektronik cihaz çalışmayacak ve insanlar yeni enerji kaynakları aramaya başlayacaklar.

Zaman artık çok hızlandı, bir an önce bu mesajları yakınlarımızla, çevremizle paylaşarak bu durumun üstesinden gelmek gerekiyor. Pleiadesliler, sırf bu yüzden insanlara yardım etmek için sirius ve akturus gemileriyle dünyaya gelmekteler. İnsanlar yardım esnasında kendilerinden korkmamaları için, kendilerini insanlığa tanıtacaklar.

Bununla birlikte, 20 Aralık 2012 akşamına kadar yani foton kuşağının içine girmeye başladığımız ana kadar insanların dünyada var olabilmeleri için en azından 5. boyutta olmaları gerekmektedir. Bunun için pozitif düşünce çok önemli.

Geçişte böylesi zorluklaırn yaşanmasının sebebinin pleiadesler şu yüzden gerekli olduğunu söylüyorlar:

İnsanlar zor anlarda, bir olmayı ve birlik bilinciyle hareket etmeyi öğreniyorlar ve bundan sonra artık insanlık için çıkar savaşları olmayacak, çünkü, ayrım bilinci ortadan kalkacaktır.

{ALINTIDIR}

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya dışı akıllı yaşama dair izler arayan organizasyon, inanılmaz bir rapor yayınladı:"Şu anda Plüton'un yörüngesinin dışında bulunan 3 uzay gemisi, 2012 yılının Aralık ayında Dünya'ya varmış olacak"

Özellikle 20. yüzyılın ortalarından itibaren sıklıkla karşılaştığımız UFO olaylarının artık gözardı edilemeyeceğini savunanların sayısı gün geçtikçe artarken, bu konuda ortalığı çok karıştıran bir iddia gündeme oturdu.

Rus Pravda gazetesinin haberine göre, SETI (Dünya Dışı Akıllı Yaşam Arama) adlı organizasyonun yayınladığı rapora göre, gezegenimize yaklaşmakta olan üç devasa uzay gemisi bulunuyor. En büyüklerinin 240 kilometre genişliğinde olduğu vurgulanan gemilerin şu anda Plüton'un yörüngesinin dışında olduğu söyleniyor.

SETI'de yer alan araştırmacılar, Alaska'daki HAARP araştırma sistemi ile farkedildiği açıklanan objelerin, dünya dışı uzay gemileri olduğundan eminler.

Gemilerin, Mars'ın yörüngesine ulaşmasıyla normal teleskoplarla izlenebilmelerinin de mümkün olduğunu söyleyen araştırmacılar, gemilerin 2012 yılı Aralık ayında Dünya'ya ulaşacağını iddia ediyorlar.

Bu tarihin, dünyanın sonunu ilan ettiği öne sürülen Maya takviminin son günü olan 21 Aralık 2012 ile örtüşmesi de komplo teorilerini güçlendiriyor.

Kimileri dünyayı hedef alan üç uzay gemisinin 2012 yılında insanoğluna "saldıracağından" eminken, astronomlar SETI araştırmacılarının "istekleriyle", "gerçeği" birbirine karıştırdığını düşünüyorlar. Astronomlar, SETI'nin uzayı gözlemleme projesinin elli yıldır bir sonuca ulaşamadığına dikkat çekiyorlar..

-ALINTI-

Birde bu fotoğraf var.

goktasi281210ic58043341.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çin başkanımıydı ne yine 20 aralık ta olacaklardan bahsetmişti acaba bilim adamları bu konuda ne diyolar?:ermm:

Japonya Prensesi'ydi. ilk izlediğimde çok inanasım gelmemişti çeviri comic sans ile yapıldığı için :D

Video budur: Japonya Prensesinden 2012 Hakkında ŞOK AÇIKLAMA (Tr Altyazılı) - YouTube

;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlar zor anlarda, bir olmayı ve birlik bilinciyle hareket etmeyi öğreniyorlar ve bundan sonra artık insanlık için çıkar savaşları olmayacak, çünkü, ayrım bilinci ortadan kalkacaktır.

Şu üsteki alıntı hayalim =) Umarım bu gerçekleşir bu ütopyalarla dolu alıntı arasından =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür bilgilerde, kanalın kim olduğu, kim tarafından çeviri yapıldığı çok önemli. Kanal belirtilmediği için yazının doğruluğu BENCE tartışmaya bile açık değil. Celia Fenn, Ronna Herman, James Tyberonn gibi kanalların ise buna benzer bir bilgi paylaşımı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür bilgilerde, kanalın kim olduğu, kim tarafından çeviri yapıldığı çok önemli. Kanal belirtilmediği için yazının doğruluğu BENCE tartışmaya bile açık değil. Celia Fenn, Ronna Herman, James Tyberonn gibi kanalların ise buna benzer bir bilgi paylaşımı yok.

ben sadece burdaki insanların dikkatini çekebilecek şeylere rastladığımda ilgilenenler için yazıyorum. doğruluk payını bilemem tabi. bu sitede her konuda o kadar çok başlık var ki bunların hangisinin doğru ya da yanlış olduğu önemli değil bence. insanların ilgilendiği konulara bi nebze katkımız olduysa ne ala :)

sizce paylaşıma bile açık değil ise, verdiğiniz cevaptaki amaç nedir acaba? :ermm:

kanalların paylaşımlarını da çok takip etmiyorum açıkçası :) ama cevaplardan birinde Japonya prensesinin bi videosu var, onu izlerseniz eğer videoda geçen "bu dünyada basın bu konuyla ilgilenmiyor, duyurmuyor" gibi bir ifade vardı... :)

neyse teşekkürler görüş belirttiğiniz için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sadece burdaki insanların dikkatini çekebilecek şeylere rastladığımda ilgilenenler için yazıyorum. doğruluk payını bilemem tabi. bu sitede her konuda o kadar çok başlık var ki bunların hangisinin doğru ya da yanlış olduğu önemli değil bence. insanların ilgilendiği konulara bi nebze katkımız olduysa ne ala :)

sizce paylaşıma bile açık değil ise, verdiğiniz cevaptaki amaç nedir acaba? :ermm:

kanalların paylaşımlarını da çok takip etmiyorum açıkçası :) ama cevaplardan birinde Japonya prensesinin bi videosu var, onu izlerseniz eğer videoda geçen "bu dünyada basın bu konuyla ilgilenmiyor, duyurmuyor" gibi bir ifade vardı... :)

neyse teşekkürler görüş belirttiğiniz için :)

Japon prensesisin konuşması bir husus değildir çünkü o video, 100$'dan fazla sattığı dvd paketinin sadece bir bölümüdür. Ben paylaşıma açık değil demedim. Tartışmaya açık değil dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanoğlu güneş de yaratalım diyecek bak göreceksiniz.Aç gözlüyüz arkadaş.

Ayrıca gelseler ne yazar biz gemileri çalarız bu donma bitincede tüp takar gezegenlerini basarız insan gibi sınırsız düşünme,sorgulama becerisine sahip bir yaratılmışa,hangi yaratılmış meydan okuyabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanoğlu güneş de yaratalım diyecek bak göreceksiniz.Aç gözlüyüz arkadaş.

Ayrıca gelseler ne yazar biz gemileri çalarız bu donma bitincede tüp takar gezegenlerini basarız insan gibi sınırsız düşünme,sorgulama becerisine sahip bir yaratılmışa,hangi yaratılmış meydan okuyabilir.

Açıkcası yaratmamız gerekiyor. En azından güneşten sonra alternatif yüksek potansiyeli bir enerji kaynağına ihtiyacımız var.

Alamaz ki imkansız :ermm: Çogu insan ölecek mi yani

Bu olay olacak anlamında demiyorum bunu ama şunu diyeyim, burada senaryoya göre; zaten herkes yükselemeyecek, ayrıca gemiler kilometrelerce uzunluğunda. Yani bi Türkiye boyu gemide görmek mümkün. Bu anlatılanlara "göre."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...