Jump to content

Skeleton key / İskelet Anahtar

Guest saphire3259

Önerilen Mesajlar

75.jpg

filmi zevkle izledim...filmdeki atmosfer bu türün sevenlerini içine alıyor...sıcacık oluyorsunuz filme içli dışlı...

birde ilginç ve çok beğendiğim bir final ile sonlanan film;hoş olmayan bir şekilde bitiyor...

gizli ilimlere meraklı olanlar izlemeli...

ayrıca filmde büyülerde yeni buluş yapılabileceği ipucuda veriliyor....

vodo ve hodo konularıda filmin ana temalarından...

maddesel büyü ilişkisinede değinilmiş...

saygılarımla

oguz3259

schizophrana tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• İskelet Sahili

Namibya [İskelet Sahili]     Namibya, Afrika’nın güneybatısındaki eski bir Alman sömürgesi. Yüz ölçümü Türkiye’den biraz büyük. Buna karşın nüfusu iki milyon civarında. Issız bucaksız bu ülkenin başkenti, kelime anlamı “Rüzgarın Yeri” anlamına gelen Windhoek. Atlantik kıyısındaki şehirden, kuzeydeki Angola sınırına kadar uzanan bölgenin adı ise İskelet Sahilleri. Burası, dünyanın en az gidilen ve üzerinde barınması en zor topraklarından birisi. İsminden de anlaşılacağı gibi bu sahil üze

, Yer: Görülmesi Gereken Yerler

• Teşhis Edebilen 7 Ünlü İskelet

Araştırmacıların buldukları kemiklerin, tarihi kayıtlarda ismi geçen birine ait olduğu genelde çok nadir görülür. Bu teşhis edilebilen kalıntıların birçoğu da genelde soylulara veya yüksek statüden diğer insanlara aittir ve bulunduktan sonra, üstünde isimlerinin yazılı olduğu lüks mezarlara defnedilirler. Halkın beslenme ve yaşayış biçimlerini öğrenmeye kendini adamış arkeologlar için soyluların bedenleri bu açıdan daha önemli olmamakla beraber, geçmişin bu somut delillerinin ortaya çıkarılması

, Yer: Tarihi Kişiler ve Olaylar

• dışarıda sürekli anahtar bulmak?

şubat ayının başından beri sürekli anahtar buluyorum dışarıda, almadanda edemiyorum evde biriktiyorum hiç tek anahtar bulmadım halka da çift anahtar buluyorum... benim bir dileğim var ve sonucunda yeni bir anahtarım olacak buna cevaben mi buluyorum bu melek postası gibi bir şey mi? bugün rüyamda üç adet yan yana kapı gördüm üçünüde anahtarla açtım daha önce hiç böyle bir rüya görmemiştim yoksa bu kuantum mu?dileğim bana sadece anahtar mı gönderiyor? bu anahtarlarla bir ritüel mi yapmalıyım v

, Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

• 3 Emir 1 Anahtar

ON EMİR Yahudilerin ve Hristiyanların Kutsal kabul ettiği kitaplardan ilk olarak Mısır’dan Çıkış ya da Çıkış ismiyle geçen kitabında yer alır. Aşağıdaki tüm alıntılar Hristiyanların tamamının Kutsal kabul ettiği kitaplardan alınmıştır. Ben bu şeylerden üçünü amacım için seçmeyi yeterli buldum: Bir tanesi, Tanrı’nın birliğini anlatır. "Benden başka tanrın olmayacak.” (Çıkış 20:3) Bu kitabı hem Yahudiler hem de Hristiyanlar kabul eder. Tanrı Tek’tir. "Dinle, ey İsrail! Tanrımız RAB t

, Yer: Dinler ve İnanışlar

• The Seventh Key / Yedinci Anahtar

Merhaba arkadaşlar cok uzun bir suredir aranızda değildim sitede olmak tekrardan cok hos.   Konuyla alakalı olanlar ve gercekten enochian üzerine arastırma yapmıs olan arkadaşlardan bir ricam olacak 7. anahtarla ilgili bilgi istiyorum benim için çok önemli RA-ASA.. ateş ve doğuyla ilgili bir anahtar olduğunu biliyorum.Ama bu anahtarı öğrenmem gerektiğiyle ilgili işaretler aldım.Daha sırrı çözemedim ama tüm gelecekteki hayatımı etkileyeceği kanısındayım.   Eğer bu konuda yardımcı olacak arkada

, Yer: Maji ve Türleri

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...