Jump to content

Denizli'de Ufo Heyecani

kizginkuzgun

Önerilen Mesajlar

Denizli'nin turistik beldesi Karahayıt'ta bir otelde müşteri olarak kalan Seda Karakoç, balkondan ışık saçarak yavaş yavaş yükselen bir cismi cep telefonuyla kaydetti. Seda Karakoç, Pamukkale semalarındaki bilinmeyen cismi görüntülerken çok heyecanlandığını söyledi. Karahayıt Beldesi'ne tatile gelen 24 yaşındaki Seda Karakoç, kaldığı otelin balkondayken, Pamukkale semalarında yavaş yavaş yükselen ışıklı cismi gördü. Hemen cep telefonunu eline alan Karakoç, cismi görüntülemeye başladı. Bilinmeyen cismin ışık saçarak göğe yükseldiğini belirten Karakoç, bir süre sonra gözden kaybolduğunu anlattı. Seda Karakoç, Pamukkale semalarındaki bu cismi görüntülerken çok heyecanlandığını söyledi. Ramazan ÇETİN-DENİZLİ-DHA

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/39304/21645452/1/denizli-de-ufo-heyecani.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

/bu video çok doğru benim açımdan öyle aynı olayı bizzat yaşadım askeri gemi ile bodrum dan görevden dönerken izmir çeşme yakınlarında gece 03:13 te hava almak için güverteye çıktığımda aynı olayla karşılaştım ve komutanım bunu videoya kaydedip askeri istihbarata teslim etmişti gerçekten mükemmel birşeydi o anki hislerim adeta zirveye çıkmıştı mükemmel birşey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O videoyu bulabilirsem paylaşırım bizzat dayım çekti telefon kamerası ile 3 tane beyaz ışık gökyüzünde hızlıca dönüyor daire çizerek sonra 4 oluyor sonra hızlıca hareket ediyorlar aynı yere geliyorlar sanki oyun oynuyorlar gibi birşeydi. Eğer bulabilirsem paylaşırım , bu videoya benziyor ama beyaz renk ve daha büyüktü ışık belkide yakınlık ve uzaklık ile alakalıdır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...