Jump to content

Yüzük Sesi

sweet poison

Önerilen Mesajlar

Üniversite ikinci senemdi.O zaman kaldığımevde 3 oda vardı ve 2 li kalıyorduk.1 arkadaş tek kalıyordu odasında.Bir akşam otururken konu 3 harflilerden açıldı ve kızın gözleri doldu.Biz ne oldu be manyak diye dalga geçtik.Sonra öyle deyine duyduğu sesleri anlatmaya başladı.Ben 3 harflilere inanırım ve dalga geçmem ama onun anlattıklarının odada tek kaldığı için kafasından kurduğunu sonra bunlardan etkilendiğini düşündük.O da zaten inanmayacağımız için anlatmıyormuş.Neyse bu erkek arkadaşıyla sözlenmişti ve ona "şahidin ben olurum" demiştim.Bu anlatacaklarımın onunla ilgisi varmıdır bilmiyorum.

Ben daha önce böyle bişey yaşamamıştım.Buna benzer olaylar falan.Laf lafı açtı saat biz yatana kadar 3 buçuk 4 olmuştu.Bana dedi ki ben yine o sesleri duyucam bu gece yanımda yat.Pek işime gelmese de ve ben duymuyorum ya öyle şeyler onun verdiği rahatlıkla tamam dedim :) Ben tabi yatınca hemen uyuyamadım.O ise çoktan uykuya dalmıştı.Tam benim daldığım sırada 10 dakika belki dalmışımdır belki dalmamışımdır hatırlamıyorum bile çın çın sesler duymaya başladım.Ranzanın demirine söz yüzüğünü ritimsiz bir şekilde vuruyorsun ama her vuruşta yankı yapıyor.Gözşerimi açtım sesin nereden geldiğini çözmeye çalışıyorum.Sonra çözemeyince yatakta oturdum yine çözemedim biraz hol de mutfağa doğru bir kaç adım attım ses nereye gitsem aynı seviyedeydi odadan uzaklaşınca azalmıyordu yani.Ben konuşamıyorum.Sonra arkadaşıma tekrardan baktım uyuyordu ve birden yatakta doğruldu.Ses duyuyorsun dimi şuan bende duyuyorum dedi.Elinden yüzüğünü çıkardı ve ranzaya vurdu.Ben hala konuşamıyorum.karabasandaki gibi öylece kalakaldım.konuşmama izin verilmiyordu sadece bakınıyorum."Bu ses mi?" dedi ve yattı.Uykuya daldı hemen.Ben olanları izliyorum.Sonra kulağım çınlıyor sanıp kulağımı ovalıyorum ama yine aynı ses.Yatayım dedim bari.Dışarıda biri koştu 10 adım falan.Rap rap diye bi kundura sesiydi.Bayır aşağı koşma sesi ayak sesi.O saatte kimse o şekil o kadar kısa mesafe niye koşsun değil mi ? Anlam eremiyordum hala.Dua okumak zaten aklıma gelmiyor.Ağzımı kımıldatamıyorum ki.Öylelikle sabah ezanı saati gelmiş.Ezan okunmaya başladı ve sesler kesildi.Bu çok tuhaftı.Sesler kesilince biraz sonra hava da aydınlandı arkadaşımı uyandırdım hemen.Gece böyle böyle odu ve hiç uyumadım.Sen kalktın böyle yaptın anlattım.Hatırlamıyor...Ama tarif edince sesi aynı sesmiş bunlar sırasıyla hep oluyormuş.Bu başladı ağlamaya.Aldık gittik dışarı çıktık attık kendimizi.Kime ne anlayıcaz.Bu anlatıyor herkes dalgaya vuruyor.Ben anlamıyacakları için rüya görmüş yok öyle bişey diyorum.Sonra kızın ne var ne yoksa bizim odaya taşıdık.Orada duymadı.Ertesi sene o evde başka arkadaşlar kaldı ve ben onlara kalmaya gittim.O dada yattık.Yeniden aynı şeyleri yaşıyacağımı düşündüm ama olmadı.Eğer kızın cini olsa bizim odada da duyardı.Eğer odada varsa neden yeni kalanlar ya da ben birdaha duymadık ?

Hiç unutmam bu olayı.Neden olmuş olabilir bu sizce arkadaşlar ? Fikri olan var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence o odada bir şey var gibi :S

bende bir sabah alarm sesi duydum ama kendi telefonumdan değil. İçerde annem uyuyor onun telefonuna baktım alarm bile kurulmamş. Dedim nereden geliyor bu ses. Neyse yatayım dedim sabah erkendi, bir türlü uyuyamadım tam 1 saat o alarm sesi beynimde yankılandı artık çıldıracaktım ses beynimin içinde durmadan çalıyor. Kalktım artık uyuyamadım deliricektim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence kıza cinler musallat olmuş.Başka bir açıklaması yok gibi.Okurken bile ürktüm.Allah yardımcın olsun :S

İşte belirttiğim gibi kız bizim odaya taşınınca duymadı.Buna ne diyeceksin ?

Ben zaten duymadım bidaha kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah aman aman :D bulunduğumuz belde de bişey vardı bence.heryeri öyle kasvet doluydu sokakları.Lanetlenmişti kanımca :) Daha arabayla girer girmez sanki geri geri gidesin geliyor.Kasvet var boğucu...Canı cehenneme :)

---------

bence o odada bir şey var gibi :S

bende bir sabah alarm sesi duydum ama kendi telefonumdan değil. İçerde annem uyuyor onun telefonuna baktım alarm bile kurulmamş. Dedim nereden geliyor bu ses. Neyse yatayım dedim sabah erkendi, bir türlü uyuyamadım tam 1 saat o alarm sesi beynimde yankılandı artık çıldıracaktım ses beynimin içinde durmadan çalıyor. Kalktım artık uyuyamadım deliricektim

Oda da bişey yok.Çünkü ertesi sene ben 1 gece yattım o odada.Senin anlattığını ben geçen sabah yaşadım benzerini.Sabah işe kalkıcam 5 dk geçmiş uyumuşum saat çalmış duymamışım.Sonra ennem kapıya tıklayınca uyandım.hadi kalk dedi.neyse üzerimi giyindim gittim.Eve gelince anneme dedim sen uyandırmasan kalıyordum bu sabah.Ben uyuyordum uyandırmadım demez mi :D Şok oldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte belirttiğim gibi kız bizim odaya taşınınca duymadı.Buna ne diyeceksin ?

Ben zaten duymadım bidaha kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah aman aman :D bulunduğumuz belde de bişey vardı bence.heryeri öyle kasvet doluydu sokakları.Lanetlenmişti kanımca :) Daha arabayla girer girmez sanki geri geri gidesin geliyor.Kasvet var boğucu...Canı cehenneme :)

Dostum cin bunlar her yaptığını bir daha yapmasını beklemek saçma değil mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oda da bişey yok.Çünkü ertesi sene ben 1 gece yattım o odada.Senin anlattığını ben geçen sabah yaşadım benzerini.Sabah işe kalkıcam 5 dk geçmiş uyumuşum saat çalmış duymamışım.Sonra ennem kapıya tıklayınca uyandım.hadi kalk dedi.neyse üzerimi giyindim gittim.Eve gelince anneme dedim sen uyandırmasan kalıyordum bu sabah.Ben uyuyordum uyandırmadım demez mi :D Şok oldum.

o zaman kızda var

seninki daha kötüü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında daha kötü değil bu anlattığımın yanında hiç bişey : ) bikere de babamın sesini duymuştum.Birileri beni düşünüyor sağolsun uyarıyor :)

---------

Ne odada var ne kızda ya da her ikisinde.Bilmiyorum belki geçici bir süreçti.Vazgeçmişlerdi.Bi kere de bu olayları yaşamadan önce ben evde yokum 2 arkadaş yemek hazırlıyorlarmış.İçeriden sesler gelmiş ve üçüncü tabağı koymuşlar sofraya.Ne geşen var ne giden.Ben de dedim iyiki yemeği koymamıştınız soğurdu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...