Jump to content

Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

nihtwish

Önerilen Mesajlar

Bir hafifleme var. Rakıdan değil. Genel bir rahatlama birkaç gündür... Yaşamak, ölmek, istediklerim, istemediklerim. Hiçbiri umrumda değil şu dakika. Sadece şu dakika değil, "Yapabildiğimi yaparım, gerisi şans, kader, kısmet" diyen ama işini de babalamayan memur vicdanı taşıyorum. Ben elimden geleni yaptım. Her konuda. Ve yoruldum. Yorulmak benim hakkım. Ve bu şarkı. Rakıdan değil. İpleri bırakma şarkısı. Onu temsil ediyor. Debelenip duruyoruz dandik hayatlarımızda. "Çok da şe yapmamak lazım" diyorum o "şe"lerle baş başa kalana dek. İşte tam o baş başa kalma öncesi rehavet dönemindeyim. Rakıdan değil.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• ''Gizli yüz'' filmi hakkında bir yorum

Aziz Rut(h)kay'ın Peşine Düştüğü "Gizli Yüz"ü Anlamak   Orhan Pamuk’un "Kara Kitap"ının içinden bir bölüm olan daha sonra da senaryosunu da yazdığı filme de çekilen "Gizli Yüz"de ne anlatmak istediği de hasidizmde gizli. Hasidizm, 18. Yüzyılda ortaya çıkan bir akım. Sabetaycılık gibi Luria Kabalası’na dayanıyor. Devekut kavramını merkeze alıyor. Devekut, Tanrı ile birlikte olmak demek. Çok sofu ve tutucu bir Yahudi inancı özetle. Hasidizmde insan yüzleri çok önemli ve hasidikler yüz okuyorlar.

, Yer: Filmler

• Üstündeki Üyeye Yorum Yap

Herkes bir üstündeki üye hakkında birşeyler söylesin

, Yer: Forum Oyunları

• Üstündekinin İmzasına Yorum Yap

yorum lütfen benim imzamda pek bişi yok ama maksat eğlence siz mutlu olun yeter

• Masaüstünü Paylaş!

Herkes masaüstünü burada paylaşabilir

• Yazını Paylaş

lütfen burda yazdıklarınızı paylaşın...makale öykü senaryo ne isterseniz...bence biraz da böyle tanımak iyi olur hepimize.... bir yazıyla başlıyorum     *----------------------------------------------------------------*   AHLAKSIZ MAKALE İlk insanın varoluşundan beridir oluşan toplum inancının insanlara verdiği ilk tepki menfaat olmuştur.Çünkü ortak insan düşünüşlerinden ve yaşayışlarından doğan birliktelik;topluluk adı altında bir kurallar zinciri sayesinde,bireylerin özgürlük haklarını k

, Yer: Edebiyat

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...