Jump to content

final fantasy sevenler

nova

Önerilen Mesajlar

Serinin hardcore oyuncusu olarak favorilerimde, 2, 6 ve 9 bulunmakta. Özellikle 9. oyunun Vivi karakteri, nasıl tatlı bir Black Mage'dir o tanrım, Zidane falan hikaye en bi tanesi Vivi! Spin-off'lardan Crisis Core ve Dissidia 012 şahane. Bir Ps3'üm olsa ilk oynayacağım oyun FF13 olacak, ah ah.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

PS2 emusu çalıştırmıyor ya. :D Aslında denemek isterim birinci oyunundan başlayıp, ama çok uzun olduğu için zaman yetiştiremem diye korkuyorum. :D Parasite Eve 1'de de sıkılıp bırakmıştım mesela. :D Sıkılma değil de, ne bileyim, oynamamıştım işte.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Disco 80s. Martino Race - Final Train

2:40'ta ne güzel ilerleyiş o öyle. : D   https://youtu.be/S4lvsNcVWtY

, Yer: Gnoxis Cafe

• Resim çizmeyi sevenler

Merhaba, Gnoxis'in sosyal gruplarının pek aktif olamadığı, bir şekilde tutmadığı, paylaşım yapılmadığının farkındayım. İşte bu yüzden resim yapma, çizmeye aşina olduğunu bildiklerime davet göndermek yerine bu konuyu açtım. Grubun amacı şaheserler ortaya çıkarmaktan ziyade, eskizleri, çalışmaları, denemeleri paylaşmaktır. Şayet eskizlerini paylaşarak gruba katkıda bulunmak, isterseniz sizi şuraya alalım: Eskiz

, Yer: Gnoxis Cafe

• World of Warcraft'ta Final Fantasy 7 rüzgarları

Final Fantasy VII ile yakından da olsa, uzaktan da olsa biraz bile alakalıysanız oyunun hikayesi ve Aeris (ya da Aerith) hakkındaki o feci spoilerdan haberiniz mutlaka vardır. Ben vermeyeceğim o spoileri elbette, çünkü konumuz bu değil!   Blizzard'ın dünya çapında hala milyonlarca kullanıcıya sahip olan MMORPG oyunu World of Warcraft'ın bir şehrine gidiyoruz şimdi. Büyücülerin yönettiği ve Northrend'de bulunan Dalaran'a. Dalaran'da Aerith Primrose diye bir NPC var. Çiçek satıyor bu güzel ablam

, Yer: Oyun

• NOVIEMBRE Final sahnei

Daha önce bahsettiğim Noviembre filminin final sahnesi :   https://www.youtube.com/watch?v=Fvn0xmQ7OM0   Zavallı sanatım ! Sanatım artık yok ! Artık sadece sanat ticareti, Sanat borsası ya da sanatı teşvik ticareti olacak! Bir başka banka hesabı da , sayıları toplama sanatı. Ama biz buna alet olmayacağız çünkü bizler özgürüz ! Bizler sanatın kalpleri değiştirebileceğine inanıyoruz ve onlara güç verebileceğine. Sanat, insanlara yaşadıklarını hissettirebilir. Sanat, erkek ve kadının

, Yer: Filmler

• Liberating world Meditation Final - Uluslararası Meditasyon Finali

Lütfen Paylaşalım arkadaşlar Uluslararası Meditasyon'un Final Aşaması Hepimiz biliyouz ki şuanki gerçeklik ilüzyon(İlüzyonlar)a dayalı. Onu beynimizde üretiyoruz Eğer dondurma yemeyi hayal edersek, gerçek için dondurma yaratırız. Eğer kırmızı acı biber hayal edersek, yakın bir zamanda onu yeriz. Eğer biz hayal edersek (imajine edersek) dünyadan karanlık ayrılacak ve dünya bir cennete dönüşecek. BU BİZİM GELECEĞİMİZ OLACAK Ama bunun için; Birlikte hayal etme

, Yer: Meditasyon

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...